Nemokamai!!

Paslaugos verslui!!!

 

Naujienos | Pranešimai spaudai | Reklaminiai straipsniai | Interviu | Prekių, produktų, paslaugų aprašymai | Įmonių pristatymai.

 

Skelbkite naujienas, platinkite savo pranešimus žiniasklaidai visiškai NEMOKAMAI.
Skelbkite apie savo verslą, paslaugas, produktus, akcijas ir inovacijas. Anonsuokite renginius, filmus, koncertus, knygas, leidinius ir iliustruokite juos nuotraukomis. Pridėkite nuorodas tekstuose į savo svetainę, paslaugas ar į produktu parduotuvę?.

Gaukite aukšto rango Google PR8 24 nuorodas į savo svetainę

Kas yra nuorodų kūrimas?

Nuorodų kūrimas yra strategija, pagal kurią tinklalapiai susiejami tarpusavyje įsigyjant hipersaitus iš kitų svetainių. Tai padeda vartotojams rasti jūsų svetainę, o svarbiausia nuorodos padeda Google paieškos varikliams suteikti aukštesni SEO PR rangą jūsų svetainei.

Kaip nuorodų kūrimas padeda įmonėms

Nuorodų kūrimas padidina SEO reitingą ir suteikia daug privalumų ir verslui.

Aukšto PR rango, stiprios nuorodos pagerina vartotoju srautą į jūsų svetainę, taip pat pagerina Google PR reitingą. Jei jūsų svetainė yra susieta su tinkama ir dažnai lankoma svetaine, tai taip pat padidins jūsų produktu ir paslaugu pardavimus. Be to, šie pardavimai dažniausiai lengvai virsta pakartotiniais klientais, todėl naudos turėsite ir ateityje.

Geras nuorodų kūrimas taip pat padeda reklamuoti jūsų produktus, teikiamas paslaugas ir jūsų prekės ženklą. Tai gali padėti parodyti, kad esate autoritetas savo srityje. Tai taip pat gali padėti skatinti jūsų įmonės prekių ir paslaugų stipriąsias puses.

Strategijos, kaip gauti aukšto rango nuorodas į savo svetainę, produktus ar paslaugas.

Paskelbkite naujienas apie savo verslą, pristatykite savo paslaugas ir produktus mūsų svetainėje ir mes jūsų paskelbta turinį publikuosime aukšto PR rango svetainėse su tiesiogine nuoroda į jūsų svetaine, paslaugas ar produktus.

Google rekomendacijos

Paieškos sistemos naudoja nuorodas dėl dviejų pagrindinių priežasčių:

Kiekvieną kartą, kai jus skelbiate straipsnį, aprašote savo paslaugas ar pristatote savo produktus, paieškos variklis turi jį suranda ir pagal specialius algoritmus priskiria sudarydamas reitingą. Jei jūsų svetainė, ar kito tipo paskelbta informacija (produktu ar paslaugų pristatymas) turi nuorodas iš kitu aukšto PR svetainių, jūsų svetainei bus suteiktas žymiai aukštesnis reitingas paieškos sistemose. Kuo daugiau svetainių paieškos robotus nukreipia i jūsų turinį, tuo greičiau paieškos varikliai gali ji rasti.

Paieškos sistemos taip pat naudoja nuorodas, kad nustatytų, kaip puslapis turėtų reitinguotis ir reitinguoti tam tikrą raktinį žodį.

Pradėdami kurti nuorodas į savo svetainę, produktus ir paslaugas mūsų specialiai tam pritaikytoje svetainėje.