×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

MOST RATED ITEMS

Cart

PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Internetinių svetainių kūrimas - Klausimai ir atsakymai

Interneto svetainės kūrimas ir jos administravimas

Standartinė interneto svetainė sukuriama per 7–8 darbo dienas. Vidutinė per 14 dienų.

Galingos interneto svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimas į kuria įeina visos SEO priemonės, svetainės greičio ir saugumo, kuponų, el. marketingo ir kitos priemonės, truks apie 30 dienų Tačiau kai kuriu neįprastu prašymų kūrimas, tokiu kaip langų kainos skaičiuoklė ar panašiai, gali užtrukti iki kelių mėnesių.

Mes kurdami šia savo internetine svetainę su galinga vidine ir SEO struktūra ir kurioje yra sudėtos maksimum visos priemonės, įskaičiuojant tekstu rašymą ir foto kūrimą, užtrukome daugiau kaip du mėnesius.

Taip. Jūs gausite visišką savo svetainės failų kontrolę ir prireikus galėsite bet kada įkelti/perkelti ar ištrinti failus.

Visos mūsų svetainės kūrimo kainos ir kitu paslaugų kainos yra nurodytos mūsų kainoraštyje, svetainės kūrimo paslaugų paketų kainos puslapyje ir paslaugu užsakymo parduotuvėje. Jei yra prašoma į svetainę įtraukti keletą papildomų funkcijų, tokiais atvejais kainos nustatomos individualiai.

Svetainę sudaro 3 pagrindiniai elementai, kurie mums yra reikalingi pradėti kurti jūsų interneto svetainę: Domenas, Serveris ir profesionalus dizainas ir kai mes visa tai iš jūsų gauname, pradedame kurti jums svetainę. Toliau eina tekstinė informacija, vaizdinė informacija (nuotraukos ir vaizdo įrašai). Jei neturite savo svetainės vizijos, nesijaudinkite - mes jums pasiūlysime keletą svetainės dizaino stilių, pagal jūsų verslo pramonę. Profesionaliu dizainų pasiūloje, visomis pramonės temomis yra tūkstančiai, kurie tekainuoja 30-50 eurų. Įveskite i paieška angliškai savo paslaugas, pvz. services, car service ar medicine ir rinkitės sau svetainės dizainą.

Taip. Jei nesate susipažinę su turinio valdymo sistemą (TVS), sukūrus tinklalapį, mes jus visiškai išmokysime, kaip naudotis TVS (įkelti ir redaguoti tekstus, foto, produktus ir t.t.) ir tam mes laiko nelimituojame ir šios mūsų paslaugos yra nemokamos. Jus visada galėsite atvykti pas mus, pasiskambinti telefonu ar per Skype, kad galėtume vienas kitam parodyti savo kompiuterio ekraną.

Vidinis svetainės SEO optimizavimas yra svetainės struktūriniai pakeitimai, atliekami pagal Google rekomendacijas. Tai apima svetainės turinį, taip pat svetainės struktūrą. Prieš pradedant išorinį svetainės optimizavimo procesą, visada rekomenduojama pirmiausia pritaikyti ir atlikti vidinį svetainės SEO Optimizavimą. Tai ilgas procesas, reikalaujantis labai daug žinių ir kantrybės, norint pasiekti geriausių rezultatų paieškos sistemose. Paprastai norint išnaudoti visas svetainės galimybes, mažiausiai reikia apie 2–3 mėnesių. Optimaliausias variantas - svetainės ir išmetamu duomenų į paieškas stebėjimas ir redagavimas gali užtrukti iki 6 mėnesių.

Specific Questions

Authoritatively expedite next-generation action items and worldwide products. Competently matrix timely synergy via professional infomediaries. Professionally incubate optimal manufactured products via corporate convergence.

Authoritatively integrate alternative outsourcing vis-a-vis market positioning quality vectors. Compellingly iterate diverse e-services before backward-compatible expertise. Dramatically restore global vortals via resource-leveling ROI. Credibly brand principle-centered innovation vis-a-vis pandemic e-services.

Distinctively restore standardized internal or "organic" sources before client-centric collaboration and idea-sharing. Intrinsicly integrate 24/365 web-readiness for resource sucking applications. Compellingly revolutionize holistic architectures with economically sound portals. Assertively incubate cross-unit process improvements before sticky scenarios. Globally incubate robust resources without technically sound niches.

Efficiently enhance seamless e-markets whereas team driven information. Dynamically implement empowered catalysts for change before prospective infrastructures. Authoritatively leverage other's mission-critical "outside the box" thinking rather than backend human capital. Compellingly network interactive resources whereas interoperable human capital. Quickly benchmark prospective vortals for wireless schemas.

Compellingly re-engineer top-line process improvements rather than fully researched platforms. Completely generate front-end expertise rather than multimedia based results. Compellingly transition effective ROI before distinctive deliverables. Competently optimize focused e-services with sustainable collaboration and idea-sharing. Proactively plagiarize functional convergence whereas state of the art ideas.

Į VIRŠŲ