Akordeono stilius interneto svetainės puslapyje, kam jis reikalingas?

Kuriame visu stilių ir dizaino Akordeono skirtukus internetinės svetainės puslapyje, paprastus, stilizuotus, animacinius, su ikonomis pavadinimuose ir kito tipo skirtukus svetainės puslapyje.

4 blokų akordeono stiliaus skirtukas svetainės puslapyje?

Visada naudinga naudoti akordeono stiliaus skirtukus interneto svetainės puslapyje ar puslapiuose ar internetinėse parduotuvėse, kai reikia naudoti slėpimą ir rodyti, kad turinio įvairovė yra ribotoje erdvėje. Tai puiki išeitis pateikti informaciją ribotoje erdvėje.

Yra rimta priežastis, kodėl akordeonas yra bene labiausiai įsitvirtinęs reaguojančio dizaino svetainėse ir internetinių parduotuvių puslapiuose. Tai nepaprastai naudingas laipsniško atskleidimo modelis - paryškinama svarbi pavadinimo skilties informacija ir, jei reikia, pateikiama daugiau detalių palietus ar spustelėjus. Todėl dizainas išlieka sutelktas ir pirmiausia parodo svarbiausią informaciją, o visa kita yra lengvai pasiekiama.

Tačiau šis komponentas, kaip nuspėjamas ir dažnai naudojamas kaip akordeonas, turi daug vietos interpretacijai ir neaiškumams. Nesupraskite manęs neteisingai: svarbu kontekstas. Akordeono navigacijai reikės kitokio požiūrio nei skyriuje Klausimai ir atsakymai. Tačiau visuose skirtinguose kontekstuose turime gerai apsvarstyti du dalykus: vizualinį dizainą ir akordeono sąveikos dizainą , kad pašalintume visus painiavos ir neteisingo aiškinimo taškus.

Dabar, jei šiek tiek atidžiau pažvelgsime į akordeono baroną, nebus sunku pamatyti visus jo atominius elementus. Akordeone visada yra kategorijos pavadinimas, išplėsta ir sutraukta būsena, išplėtimą rodanti piktograma ar pavadinimas ir tarpai tarp jų. Išplėtus kategoriją, piktograma gali pasikeisti. Projektuojant akordeoną svetainės puslapiuose, galima suprojektuoti, kad išplėstinė kortelė būti uždaryta automatiškai, arba ne?

Pateikiame keletą gražiu pavyzdžių, kaip galima integruoti akordeoną internetinės svetainės puslapiuose:

Projektuojant akordeoną internetinės svetainės puslapiuose, reikia atsižvelgti i daugelį dalykų, kokia informacija bus skelbiama, kokio tipo svetainėje, koks svetainės dizainas ir t.t. 

Produktų akordeonas interneto svetainės puslapyje

Medžiagų, produktu ar Receptų akordeonas svetainės puslapyje.

Paveikslėlis: Receptų akordeonas svetainės puslapiuose su skydeliu instrukcijoms ir ingredientams

Spustelėjus recepto vaizdą, paslėpta kortelė skaidrėmis atskleidžia ingredientų sąrašą ir instrukcijas akordeono skirtuke.

Animuotas akordeonas vaizdams svetainės puslapyje.

Vertikalaus stulpelio akordeone vaizdas išplečiamas naudojant animaciją.

Vaizdų galerijos akordeono fragmentas.
Peržiūrėkite 4 skirtingus vaizdų galerijos užvedimo animacijos efektus kuriame naudojama animaciją.

1-oje vertikalėje akordeonas kaip Galerija, kai vartotojas užves pelės žymeklį virš vaizdo, vaizdas turi sklandų skaidrę, išstumiančią aplinkinius vaizdus į šoną.
Antroje vienas vaizdas šiek tiek priartinamas, nustumiant kitus į šoną, o fono šešėlis suteikia šiek tiek gylio.
3-ajame vienas šiek tiek pakratomas, kai vaizdas įsitaiso išplėstiniame vaizde. Ketvirtasis yra panašus į 1-ąjį, tačiau yra šiek tiek sklandesnis ir turi šešėlinį poveikį.

Medžiagos dizaino akordeono skirtukas svetainės puslapyje

Medžiagos akordeono skirtukas svetainės puslapyje

Medžiagos dizaino akordeono skirtukas svetainės puslapyje.

Peržiūrėkite ši puikiu medžiagos dizaino akordeono skirtuką, naudojama svetainės puslapiuose, kuri jau esame integravę i daugeli internetiniu svetainių.

 

Norite turėti kažką panašaus savo internetinėje svetainėje ar internetinėje parduotuvėje, susisiekite su mumis telefonus arba per kontaktų formą.

TOP