Kas yra internetinės svetainės nuorodų kūrimo SEO?

Interneto svetainės Nuorodų kūrimo pradedantiesiems vadovas

SEO srityje internetinėje svetainėje nuorodų kūrimas vaidina svarbų vaidmenį skatinant organinį srautą per paieškos sistemas, ypač konkurencingose ​​pramonės šakose. Nuorodų kūrimas kartu su tvirtais techniniais SEO pagrindais, puikiu SEO puslapyje, puikiu turiniu ir gera vartotojo patirtimi gali būti labai efektyvus skatinant daugiau organinio srauto.

Šiandien kokybės, tinkamumo ir autentiškumo poreikis niekada nebuvo toks svarbus. Nors žemos kokybės šlamšto sukūrimo metodai gali būti veiksmingi, jie neturėtų vaidinti strategijos, susijusios su organizacija, kuri kuria ilgalaikę organinės paieškos sėkmę.

Galima teigti, kad šių dienų nuorodų kūrimas yra labiau panašus į puikią rinkodarą, o tai suprantančios organizacijos dažniausiai laimi ilgą laiką. Bet tai nereiškia, kad nėra jokių techninių aspektų kuriant ryšius arba kad visos technologijos turi suktis aplink jūsų produktą. 

Šis vadovas sukurtas tam, kad galėtumėte greitai ir teisingai judėti. Galima daug ko imtis, tačiau viską suskirstėme į lengvai virškinamus skyrius ir pateikėme daugybę pavyzdžių.

Tikimės, kad jums patiks nuorodų kūrimo pradedančiųjų vadovas!

internetinės svetainės nuorodų kūrimo SEO?

Interneto svetainės Nuorodų kūrimo apibrėžimas

Nuorodų kūrimas yra hipersaitų iš kitų svetainių įsigijimo procesas. Hipersaitas (paprastai vadinamas tiesiog nuoroda) yra būdas vartotojams naršyti tarp interneto puslapių. Paieškos sistemos naudoja nuorodas žiniatinkliui tikrinti. Jie tikrins nuorodas tarp atskirų jūsų svetainės puslapių ir visas svetaines.

Interneto svetainės Nuorodų kūrimo apibrėžimas

Ne visas nuorodas sąmoningai kuria SEO ar rinkodaros specialistai. Daugelis jų bus sukurti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, žurnalistas, pristatantis naujienas ir susiejantis su šaltiniu, arba tinklaraštininkas, kuris taip myli savo naują kavos aparatą, kad susieja su mažmenininku, kuris jiems jį pardavė.

Nuorodų, kurių neprašėte, gavimas yra SEO nirvana. Tai visada yra tai, ko turėtumėte siekti ir kurti ilgainiui. Tai darote įdėdami darbą, kad jūsų svetainė būtų verta nuorodų, nesvarbu, ar tai yra puikus produktas ar jūsų paslaugos aspektas, ar sukuriate puikų turinį, į kurį nurodo kitos internetinės svetainės.

Be šio ilgalaikio požiūrio, jūs taip pat galite panaudoti daugybę nuorodų kūrimo būdų, kurie leidžia jums sukurti savo autoritetą ir padidinti jūsų galimybes gerai reitinguoti ir gauti srautą iš natūralios paieškos.

Ką nuorodos reiškia paieškos sistemoms

Yra du pagrindiniai būdai, kuriais paieškos sistemos naudoja nuorodas:

  1. Norėdami atrasti naujus tinklalapius, kuriuos jie galės naudoti savo paieškos rezultatuose
  2. Padėti nustatyti, kaip puslapis turėtų būti reitinguojamas pagal jų rezultatus

Kai paieškos sistemos patikrins internetinės svetainės puslapius, jos galės išgauti tų puslapių turinį ir įtraukti juos į savo rodykles. Tokiu būdu jos gali nuspręsti, ar puslapis yra pakankamai kokybiškas, kad būtų gerai įvertintas pagal atitinkamus raktinius žodžius. Spręsdamos paieškos sistemos vertina ne tik puslapio turiny - jos taip pat žiūri į nuorodų, nukreipiančių į tą puslapį iš išorinių svetainių, skaičių ir tų išorinių svetainių kokybę. Paprastai kalbant, kuo daugiau aukštos kokybės internetinių svetainių, kurios į jus nukreipia, tuo didesnė tikimybė, kad reitinguositės paieškos rezultatuose.

Ką nuorodos reiškia paieškos sistemoms

Nuorodos kaip reitingavimo veiksnys leido „Google“ pradėti dominuoti paieškos sistemų rinkoje dar 1990-ųjų metų pabaigos. Vienas iš „Google“ įkūrėjų Laris Peidžas išrado „ PageRank“ , kurį „Google“ naudojo matuodama puslapio kokybę iš dalies pagal į jį nukreipiančių nuorodų skaičių. Tada ši metrika buvo naudojama kaip bendro reitingavimo algoritmo dalis ir tapo stipriu signalu, nes tai buvo labai geras būdas nustatyti puslapio kokybę. Paaiškėjo, kad įtraukdama tai į savo algoritmą, „Google“ sugebėjo pateikti daug naudingesnius ir aktualesnius paieškos rezultatus nei tuo metu jų konkurentai.

Jis buvo toks veiksmingas, nes buvo pagrįstas idėja, kad nuorodą galima vertinti kaip pasitikėjimo balsu į puslapį, t.y. ji negaus nuorodų, jei to nenusipelnė. Teorija yra ta, kad kai kas nors nukreipia į kitą svetainę, jis iš tikrųjų sako, kad tai yra geras šaltinis. Priešingu atveju jie su tuo nesusietų, panašiai, kaip jūs nesiųstumėte draugo į blogą restoraną.

Tačiau SEO greitai atrado, kaip manipuliuoti „PageRank“ ir paieškos rezultatais pagal pasirinktus raktinius žodžius. Šiuo metu „Google“ buvo kur kas pažangesnė nei dauguma paieškos sistemų, tačiau vis tiek buvo atvira manipuliacijoms, nes nebuvo labai gera atskirti aukštos kokybės nuorodą nuo žemos kokybės nuorodos.

„Google“ pradėjo aktyviai ieškoti būdų, kaip atrasti svetaines, kurios manipuliuoja paieškos rezultatais kurdamos žemos kokybės nuorodas, ir pradėjo reguliariai atnaujinti naujoves, kurios buvo specialiai skirtos filtruoti svetaines, kurių neverta reitinguoti dėl prastų nuorodų.

Tai taip pat paskatino „Google“ atsisakyti daugybės anksčiau gerai veikiančių nuorodų kūrimo būdų; pavyzdžiui, pateikti savo svetainę interneto katalogams ir gauti nuorodą mainais. Tai buvo technika, kurią „Google“ iš tikrųjų rekomendavo vienu metu, tačiau ji tapo piktnaudžiaujama ir per daug naudojama SEO, todėl „Google“ nustojo perduoti tiek vertės iš tokios nuorodos.

Per daugelį metų „Google“ aktyviai nubaudė daug svetainių, kurios bandė per daug naudoti šias technikas - dažnai vadinamą per dideliu optimizavimu, sąsajas kuriant, reitingus. Turėdamas pirmąjį iš daugelio atnaujinimų, kuris tapo žinomas kaip „Penguin“ . Šie atnaujinimai buvo nukreipti į konkrečias nuorodų kūrimo technikas ir, be abejo, pakeitė nuorodų kūrimą visiems laikams. Nuo šiol žemos kokybės nuorodų kūrimo būdai gali būti ne tik laiko gaišimas, bet ir labai pakenkti svetainės gebėjimui gerai užimti vietą natūralios paieškos rezultatuose. Štai kodėl rekomenduojame suprasti „ Google“ žiniatinklio valdytojo gaires ir kurti strategijas, kurios joms nepakenks.

Mes nežinome viso algoritmo, kurį „Google“ naudoja nustatydama savo paieškos rezultatus - tai yra įmonės „slaptasis padažas“. Nepaisant to, bendras SEO bendruomenės sutarimas ir naujausi tyrimai parodė, kad nuorodos vis dar vaidina didelį vaidmenį šiame algoritme.

Visuotinai pripažįstama, kad jei visi kiti veiksniai yra vienodi, į puslapį nukreipiančių nuorodų apimtis ir kokybė gali pakeisti reitingus.

Tačiau kol kas nėra abejonių, kad jei gausite aukštos kokybės nuorodas į savo svetainę, tai padės geriau užimti reitingą ir sulaukti daugiau lankytojų. Jau keletą kartų paminėjome „aukštos kokybės“ ir yra rimta priežastis: dėmesys kokybei didėja, nes „Google“ tampa vis sudėtingesnė filtruoti žemos kokybės nuorodas. Tai tiesiogiai veikia SEO, nes turite įsitikinti, kad pasirinktos nuorodų kūrimo technikos pirmiausia orientuojasi į tą kokybę.

Kuo kitaip susiejimas gali būti naudingas mano verslui?

Kuo kitaip susiejimas gali būti naudingas mano verslui?

Kuo kitaip susiejimas gali būti naudingas mano verslui?

Nuorodų kūrimas yra ne tik naudingas, nes gali padėti pagerinti reitingą ir srautą iš natūralios paieškos, bet ir turi daugybę kitų privalumų, kurie gali būti naudingi jūsų verslui.

Taip pat teisinga sakyti, kad nuorodos natūraliai atsiranda dėl kitos veiklos, kur pagrindinis tikslas gali būti ne nuorodų generavimas. Pvz., Jei išleisite naują produktą, kurio dar niekada nematėte ir kuris iš tiesų buvo revoliucinis, tikriausiai dėl to gausite daug nuorodų į savo svetainę. Arba, jei sukursite puikų turinį, kuris yra geriausias jūsų pramonės vadovas (ir iš tikrųjų yra!), Tikriausiai dėl to gausite nuorodų.

Nei viena iš šių veiklų, kuriant puikų produktą ir kuriant puikų turinį, nebus atliekama dėl nuorodų kūrimo naudos, tačiau nuorodos yra šios veiklos pasekmė.

Štai kodėl turime galvoti apie nuorodų kūrimą ne kaip apie atskirą veiklą, bet kaip apie tai, kas jungiasi su kitomis jūsų organizacijos dalimis ir kur nauda viršija pačias nuorodas.

1. Santykių kūrimas

Nuorodų kūrimas dažnai gali būti susijęs su kitomis susijusiomis jūsų pramonės svetainėmis ir tinklaraščiais. Šis ryšys dažnai susijęs su ką tik sukurto dalyko, pvz., Turinio ar infografijos, reklamavimu. Bendras informavimo tikslas yra gauti nuorodą, tačiau čia yra daug daugiau nei tik tai: „Outreach“ gali padėti užmegzti ilgalaikius santykius su pagrindiniais jūsų pramonės įtakotojais, ir šie santykiai gali reikšti, kad jūsų verslas tampa labai vertinamas ir pasitikimas . Tai savaime yra vertinga, net jei akimirkai pamirštame nuorodų kūrimą, nes jūs kuriate tikrus evangelistus ir savo verslo šalininkus. Kai kuriais atvejais galite užmegzti santykius su rašytojais ar žurnalistais, kurie galų gale susisiekia su jumis ir prašo jūsų pagalbos, o ne atvirkščiai.

2. Siuntimo srauto siuntimas

Mes kalbėjome apie nuorodų poveikį jūsų reitingams, bet kaip su nuorodų įtaka persiuntimo srautui? Gera nuoroda iš labai lankomos svetainės taip pat gali padidinti srautą. Jei tai tinkama svetainė, yra tikimybė, kad srautas taip pat yra aktualus ir gali padidinti potencialių klientų ar pardavimų skaičių.

Šioje situacijoje nuorodos vertė yra ne tik SEO, bet ir klientai. Jei galite patalpinti nuorodas į savo svetainę žmonėms, kuriuos tikrai domina jūsų veikla, jie gali spustelėti. Žinoma, jie gali neišimti savo kreditinės kortelės ir iš karto nepirkti iš jūsų, tačiau dabar jie žino, kas jūs esate ir ką darote.

3. Prekės ženklo kūrimas

Geras nuorodų kūrimas gali padėti sukurti jūsų prekės ženklą ir įtvirtinti jus kaip autoritetą savo nišoje. Yra keletas nuorodų kūrimo būdų, pavyzdžiui, turinio kūrimas, kuris gali parodyti žmonėms jūsų įmonės patirtį, ir tai gali padėti sukurti jūsų prekės ženklą. Pvz., Jei kuriate turinį pagal pramonės duomenis ir jį paskelbiate, turite galimybę būti gerai žinomas savo industrijoje. Kai darote ryšį ir bandote rasti nuorodų į turinį, parodote savo kompetenciją ir paprašote kitų savo pramonės žmonių padėti skleisti žinią ir tą patį parodyti kitiems.

Internetinės svetainės nuorodų kūrimas

Jus domina internetinės svetainės nuorodų kūrimo paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Svarbi pastaba apie nuorodų kūrimą ir nuorodų „uždirbimą“

Arba svarbu turėti tinklalapius, į kuriuos verta susieti.

Prieš kuriant nuorodas, jums reikia ko nors vertingo, kuriant nuorodas. Dažnai tai yra jūsų svetainės pagrindinis puslapis. Vis dėlto dažniausiai kuriate nuorodas į specializuotus išteklius, tokius kaip tinklaraščio įrašas, įrankis, tyrimų studija ar grafika. Kartais šie ištekliai egzistuoja ilgai prieš pradedant nuorodų kūrimo kampaniją. Kitais atvejais jūs kuriate šiuos išteklius, siekdami sukurti saitus.

Tai pristato nuorodų uždirbimo ir „nusipelniusio reitingo“ sąvokas. Kaip aptarsime, visos nuorodų kūrimo kampanijos turi prasidėti tuo, ką verta susieti. Sukurti nuorodas į menkaverčius tinklalapius labai sunku, tačiau kai pradedate ką nors tikrai vertingo, kuris žmonėms atrodo naudingas ar vertas dalijimosi, nuorodų kūrimas yra daug lengvesnis darbas. Maža to, ilgainiui padidėja tikimybė, kad gausite nuorodų, kurių neprašėte.

TOP