Modernus vertikalus svetainės skirtukas

Modernus vertikalus svetainės skirtukas gali būti naudojamas, kai norima sutalpinti daug informacijos mažoje svetainės puslapio vietoje arba kad vartotojas galėtu iškarto matyti visas kategorijas nenaršant giliau po svetainę. Žemiau žiūrėkite pateikta pavyzdį.

Kuriame nuo viešbučių rezervavimo tinklapių iki valiutos konvertavimo striptų

Sudėtingu tinklapiu kūrimas

Pagal pageidavimą galime pasiūlyti jūsų verslui sudėtingus informacinius tinklapius su įvairiomis skaičiavimo, užsakymo, keliu pakopų partnerystės formomis kurie yra naudojami spaudos naujienų svetainėse, viešbučių rezervavimo svetainėse ir t.t.

Kurdami tinklapius galime parengti tekstus, paveikslėlius, straipsnius, pakelti interneto svetainės reitingus Google paieškose, bei atlikti pilną tinklalapio SEO optimizaciją. Taip pat galime patalpinti Jūsų įmonės internetinę svetainę serveryje, atlikti administravimo ir lankomumo didinimo paslaugas.
Mūsų programuotojų komanda gali sukurti ir labai sudėtingus projektus, bei sudėtingo web dizaino, sistemų projektus su įvairiomis matricomis ar net nuo pradžių sukurti finansinę sistemą ar LLM piramidine produktų pardavimo sistemą.

Kuriame ir valiutos bei kriptovaliutos konvertavimo skriptus monitoringus ir ne tik.

Kuriame internetines svetaines

Kiekvienas interneto svetainės kūrimas yra ilgas ir sudėtingas procesas. Šis procesas susideda iš daugybės mažesnių žingsnių, o praleidus nors vieną iš jų internetinės svetainės efektyvumas gali ženkliai sumažėti.

Kuriamos interneto svetainės turi būti būtų ne tik modernios bei estetiškos, bet ir turi nešti pelną klientams.

Internetinės svetainės dizainas taip pat turi būti šiuolaikinis. Dažniausiai, internetinės svetainės dizaino kūrimo etapas susideda iš trijų žingsniu: šablono kūrimas, maketo piešimas ir prototipo kūrimas. Svarbu užtikrinti, kad internetinės svetainės dizainas būtų orientuotas į kliento tikslus ir būtų ne nuobodus.

Geriausia ir ekonomiškiausia rinktis jau sukurta svetainės dizainą, kuriu pasirinkime yra tūkstančiai įvairiomis temomis.

Kuriame internetines parduotuves

Kuriame įvairaus dydžio ir paskirties internetines parduotuves, pritaikome joms unikalius dizaino ir funkcionalumo sprendimus.

Internetinės parduotuvės kūrimas atliekamas atsižvelgiant į verslo rinkos nišą, siūlomą prekių kiekį bei numatytus pardavimų tikslus. Siekiant, kad internetinė parduotuvė didintų produktų pardavimus internete, jos puslapių kūrimas atliekamas pritaikant unikalius dizaino sprendimus paremtus tikslinės auditorijos elgsena ir psichologija.

Mes rekomenduojame rinktis atviro kodo sistemas, tokias kaip WooCommerce, PrestaShop, OpenCart, Magento, kad turėtumėte visas prieigas laisvai ir lengvai koreguoti internetinės parduotuvės turinį.

Jei norite sutaupyti ir iš anksto žinoti, kaip atrodys jūsų internetinė parduotuvė, siūlome rintis jau sukurtus parduotuvės dizainus.

Kuriame specialius internetinius puslapius

Kuriame internetines svetaines matomas visuose įrenginiuose

Kuriame ir atnaujiname profesionalius internetinius puslapius su logotipais, reklaminiais skydeliais, facebook dizainu, pristatomaisiais video, registracijos formomis, įvairiomis skaičiuoklėmis, užsakymų ir rezervavimu formomis ir kt.).

Dirbame nuo reklaminės idėjos, internetinio puslapio brėžinių iki veikiančio interneto puslapio su visais dizaino elementais.

Naudojame naujausias web technologijas HTML5 ir CSS3, todėl mūsų sukurti svetainės puslapiai yra puikiai atvaizduojami interneto naršyklėse ir yra pritaikyti mobiliems ir kitiems įrenginiams.

Profesionalu sukurti svetainės dizainai

Vienareikšmiškai, reikia rinkti tik profesionalu sukurta svetainės dizainą. Svetainėje themeforest.net galite rinktis iš daugiau nei 10 000 unikalių svetainių dizaino šablonų. Ten rasite galybę jūsų poreikius ir tema atitinkančių svetainės dizainų, su paruoštomis integruoti ar jau integruotu jums reikalingu funkcionalu, suderintomis spalvomis, fonais, kuriuos, jei norite, galite koreguoti.

Naršydami rasite daugybę profesionaliai sukurtu svetainių šablonų už nedidelę 60-80 dolerių kainą. Pasižvalgę po siūlomus tinklapyje esančius dizainus suprasite – kiekvienas gali turėti akį traukiančią svetainę.

Nesunkiai surasite profesionalių kavinių ir restoranų, automobilių, medicinos, meno, fotografijos, nekilnojamojo turto ir daugybę kitų sričių svetainės dizaino pavyzdžių. Tinklapis siūlo neribotas galimybes.

Rinkdamiesi svetainės dizainą nepamirškite, kad savo pasirinktame svetainės dizaine galėsite keisti nuotraukas, spalvas, bei pritaikyti savo poreikiams, keisti meniu punktus ir tekstą ar sukurti naujus puslapius.

Atliekama svetainės SEO Optimizavimą

Dabartinėje konkurencingoje aplinkoje neužtenka tik turėti patrauklią ir funkcionalią interneto svetainę. Interneto svetainės SEO optimizavimas paieškos sistemoms tampa neatsiejama sėkmingos pardavimų strategijos dalimi. Siekiant pagerinti internetinių svetainių pozicijas paieškos sistemose, optimizuojame kiekvieną svetainę individualiai atsižvelgdami į Jūsų rinkos nišos konkurencijos ypatybes.

Vidinis interneto svetainės SEO
Kuriant interneto svetainės struktūrą, svarbu tinkamai optimizuoti visą turinį, kad jis taptų gerai vertinimas ir atitiktų paieškų sistemų algoritmus. Tik teisingai atlikus visus veiksmus yra gaunamas ilgalaikis norimas rezultatas paieškos rezultatų pozicijose.

Išorinis interneto svetainės SEO
Norėdami užtikrinti internetinių svetainių aukštas pozicijas organinėje paieškoje, vadovaujamės visais būtinais Google paieškos sistemos nurodytais kriterijais. Atlikdami internetinės svetainės SEO Optimizaciją siekiame ilgalaikio rezultato.

Teikiame raklamos paslaugas

Jūs jau turite savo internetine svetainę, dabar jums rūpi, kaip į savo svetainę pritraukti kuo daugiau lankytojų, nes juk svetainė be lankytojų – kaip parduotuvė be pirkėjų.

Yra du veiksmingi būdai, kurie visuomet padeda priartėti ir patekti į Google pirmus puslapius.

Pirmasis būdas padeda priartėti, - tai SEO optimizavimas paieškos sistemoms. Optimizuodami savo internetinius puslapius, jūs pagerinsite savo šansus atsirasti tarp Google TOP 10 puslapių.

Antrasis būdas padeda patekti, - tai reklama paieškos sistemose naudojant trečiuosius resursus. Tretieji resursai tai kitos svetainės, socialiniai tinklai bei elektroninio pašto marketingas.

Facebook skelbimai suteikia dar vieną puikią galimybę pranešti apie savo produktus ar paslaugas.

Mūsų teikiamos raklamos paslaugas

Reikalingas modernus vertikalus svetainės skirtukas ar reklamos paslaugos, susisiekite su mumis. Reklamuodami verslą, brendą svetaines ar internetines parduotuves mes naudojame labai galingas reklamai skirtas programas, tokias kaip Allsubmiter, SapeBox, Hromer ir kitas su reklama susijusias programas.

Reikalingos reklamos paslaugos, ar modernus vertikalus svetainės skirtukas, susisiekite su mumis telefonu ar per kontaktu formą.

 

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP