Masinio el. Pašto siuntimo paslauga

Šiandiena mūsų duomenų bazeje yra virš 380 000 registruotu narių ir ju daugėja

Email siuntimo paslaugos

Mes kuriame ir siunčiame kiekvienam auditorijos segmentui pritaikytas el. Pašto rinkodaros kampanijas, kurios padėtų reklamuoti produktus ir paslaugas, siekiant efektyviai įtraukti naujus klientus.

Kas yra el. Pašto rinkodara?

El. Pašto rinkodara yra komercinės žinutės siuntimas, paprastai žmonių grupei, naudojant el. Paštą. Plačiausia prasme kiekvienas el. Laiškas, išsiųstas potencialiam ar esamam klientui, gali būti laikomas el. Pašto rinkodara. Tai apima el. Pašto naudojimą reklamoms siųsti, verslo prašymams ar pardavimams ar aukoms prašyti.

Geriausia el. Pašto rinkodaros strategija

Mūsų komanda parengs geriausią strategiją, kaip pritraukti apibrėžtas tikslines auditorijas ir nustatyti jų informacijos poreikius. El. Pašto rinkodaros strategija yra svarbi bet kurios rinkodaros strategijos dalis. El. Paštas yra ekonomiškiausias būdas reklamuoti savo produktus, bendrauti su klientais ir pasiekti verslo tikslus.

El. Pašto rinkodaros kampanijos
Mūsų komanda yra pasirengusi sukurti remiantis jūsų verslo tema, el. Pašto šabloną bendravimui su jūsų auditorija, kad lemtų dramatiškus jūsų pardavimų ir pelningumo pokyčius.

Ar svarbu el. Pašto rinkodara?
Rinkodaros specialistai sutinka, kad el. Paštas yra raktas į verslą. Suasmeninta, segmentuota ir tikslinga el. Pašto rinkodaros kampanija yra svarbi prekės ženklo žinomumui ir konversijų skatinimui.

El. Pašto šablonų dizainas
Mūsų naujoviški El. Pašto šablonų dizainai ir sprendimai atitinka visus reikalavimus, pagerina elektroninio pašto pristatymą ir padidins tikslinės auditorijos susidomėjimą jūsų prekės ženklu.

Mėgaukitės 15% nuolaida

Registruokitės, kad gautumėte naujausias nuolaidas, vertingus pasiūlymus ir naujienas.

Pasiūlymas galioja tik naujiems el. Pašto abonentams. Įveskite savo el. Pašto adresą ir gaukite 15% nuolaidą už pirmąjį užsakymą, o reklamos kredito kodas bus išsiųstas į jūsų pašto dėžutę. Taikomos išimtys.

Optimalus pasiūlymas

Daugiafunkcinės "shoPY" internetinės parduotuvės kūrimas

Ką mes darome ir ką mes naudojame?

Masinio el. Pašto siuntimo paslauga

Mūsų ekspertai naudoja įrankius, strategiją, įgyvendinimą ir rezultatų stebėjimą, kad pasiektų geriausią įmanomą prekės ženklo įsitraukimą. Mes pasirūpinsime visa jūsų strategija nuo šablono kūrimo iki konvensijų stebėjimo.

Koks jūsų tikslas?
Nesvarbu, ar norite pradėti el. Pašto rinkodaros kampaniją, kad pritrauktumėte klientus į savo internetinę svetainę ar į savo internetinę parduotuvę, ar norite informuoti apie savo socialinę žiniasklaidą, ar padidinti pardavimus, mes turime visus jums reikalingus įrankius ir tam naudojame galinga el. pašto siuntimo programą ir Digital SMTP serverį, kad pasiektume norimus rezultatus

El. Pašto rinkodara ir dar daugiau ...

Padidinkite savo buvimą internete pasirinkdami mūsų el. Pašto rinkodaros paslaugas.

Nemokami Email siuntimo SMTP serveriai

Pateikiame geriausius nemokamus SMTP serverius Email laiškams siųsti

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP