Svetainių dizainas

Šiandieninėje rinkoje, be interneto svetainės, sėkmingas verslas yra nebeįmanomas. Skaitmeninėje eroje potencialus klientai yra skaitmeniniai klientai. Bet kuris verslas šiandien turi būti matomas ir lengvai pasiekiamas internete. Todėl unikalios svetainės sukūrimas yra vienas iš svarbiausių prioritetų siekiant sėkmės versle. Mūsų komanda, turinti labai patyrusių interneto svetainių ir interneto parduotuvių kūrėjų, SEO analitikų ir kūrybingų tekstų autorių, siūlo jums galingiausią rinkodaros įrankį - vieną unikalią profesionaliai sukurtą ir patrauklią jūsų paslaugoms interneto svetainę su profesionaliu svetainės dizainu.

Svetainių dizainas visomis temomis

Interneto svetainių kūrėjai, agentūros, įmonės ir kitos svetainių kūrimo institucijos, renkasi jau sukurtus svetainių dizainus, dėl visiško svetainė kūrimo laisvės.

Jei kurdami savo svetainę norite įgyti pranašumą prieš konkurentus, rinkitės tik profesionaliai sukurta dizainą, nes tokios temos yra universalios ir yra reguliariai atnaujinamos.

Tokios TVS temos (svetainių dizainai) yra pastatyti pagal griežtus PHP ir prieinamumo standartus.

Žemiau mes pateiksime kai kurias profesionaliu svetainių dizainų savybes! Sąrašas gali būti ilgas, tačiau tai leis jums suprasti, kodėl kuriant interneto svetainę, internetine parduotuvę ar kito tipo svetainę, verta rinktis tik profesionalius svetainių dizainus.

 • Tokie svetainių dizainai turi intuityvius vaizdinius priekinio dizaino ir redagavimo įrankius, skirtus greitai sukurti gražias svetaines.
 • Švarus, modernus, universalus dizainas, kuris gali būti pritaikytas ir naudojamas bet kokiai svetainės temai.
 • Tokie svetainių dizainai turi keletą profesionaliai sukurtų demonstracinių versijų, kurias galima greitai importuoti i savo kuriama interneto svetainę.
 • Visada suderinami su naujausiomis TVS versijomis.
 • Visada suderinami su naujausiomis trečiųjų šalių integruotų papildinių versijomis.
 • Tokie svetainių dizainai gali būti paruošti vertimui arba jau turi keletą kalbų.
 • Gali būti sukurta su HTML5 ir CSS3
 • Gali būti 100% SEO optimizuotas dizainas ir puikiai suderinamas su Plugins ir SEO
 • Griežtų PHP kodavimo standartų laikymasis
 • Tokie svetainių dizainai turi našumo patobulinamus, kurie nori turėti greita, patikima, kokybiška svetainę.
 • Kryžminis naršyklės suderinamumas: FireFox, Safari, Chrome, IE9, IE10, IE11
 • Į dizainą gali būti integruoti Fusion Builder arba Visual Editor, geriausi vaizdinių puslapių kūrėjai rinkoje.
 • Visiška svetainės pločio kontrolė, turinio sritis ir šoninės juostos.
 • CSS3 animacijos darbalaukyje ir mobiliajame telefone.
 • Didelis dėmesys tipografijai.

Profesionalus svetainių dizainai

Profesionalus svetainių dizainai daugiausia jau turi ir kitas funkcijas tokias kaip integruota slankiklį, Intuityvu Fusion Builder Live, Fusion Mega Meniu, WooCommerce, neribota spalvų ir stiliaus parinktys, Išplėstini portfelio išdėstymą, Išplėstini dienoraščio išdėstymą, Išplėstine Tipografija Parinktys, Išplėstines fono parinktys, Išplėstines antraštės parinktys, Išplėstines puslapio pavadinimo juostas, Išplėstines poraštės parinktys, Formos priedų parinktys, viena arba dviguba šoninę juosta ir daug kitu funkcijų.

Renkantis svetainės dizainą, kiekvieno dizaino aprašyme, reikia pasiskaityti apie dizaino galimybes, kokios funkcijos jau yra integruotos ir t.t.

Importuojamos i svetaines Demo versijos

Importuojamos Demo versijos leidžia matyti, koks gali būti jūsų svetainės dizainas, jas yra paprasta naudoti ir yra greičiausias būdas sukurti savo svetainę importuotu puslapių pagalba. Demonstracines versijas galima importuoti ir su Shop produktais elektroninės komercijos svetainei? Taip pat lengvai ir greitai galima pašalinti bet kokį importuotą demonstracinį turinį vienu spustelėjimu arba ji redaguoti su savo turiniu ir vaizdais.

Kiekviena demonstracija yra profesionaliai sukurta taip, kad iš tikrųjų atspindėtų tikslų pramonės pobūdį; Kavinė, sporto salė, agentūra, kelionės, fotografija ir t.t.

Išplėstinės temos (svetainių dizainas) parinktys

Išplėstinės temos parinktys
Išplėstinės temos (svetainių dizainas) parinktys valdo parinktis ir parametrus (default) visoje svetainėje, o puslapio parinktys valdo atskirus puslapius ir įrašus. Atskiros puslapio parinktys suteikia laisvę keisti bet ką viename puslapyje ar įraše, kuris taip pakeis visuotines temos parinktis. Tokios parinktys suteikia didžiausią lankstumą kuriant ir stilių maketus.

 • Profesionalus svetainių dizainai daugiausia turi pagrindines ir antrines temos parinkčių plokštes, su galingomis tinkinimo parinktimis, kurios suteikia neįtikėtinas tinkinimo parinktis nekeičiant kodo.
 • Išplėstinės parinktys, kaip įjungti arba išjungti atskiras našumo patobulinimų funkcijas.
 • Visiška viso išdėstymo kontrolė; svetainės plotis, turinio sritis, šoninės juostos ir kt.
 • Logiškai organizuotos parinktys, pagrįstos įprastomis svetainės kūrimo procedūromis.
 • Pasirinktiniai šriftai gali būti naudojami bet kurioje šriftų šeimoje ir pateikiami visoje svetainėje.
 • Kombinuotos galimybės tokia kaip tipografija leidžia visiškai kontroliuoti visus nustatymus vienoje srityje, taupant brangų laiką.

Profesionaliai sukurti svetainių dizainai gali turėti ir Išplėstines Fusion Page / Post Parinktis. Tai suteikia ypatingą lankstumą, nes galima nepaisyti pasaulinių temos parinkčių ir sukurti unikalius ir dinamiškus turinio turtingus puslapius, kurie išsiskiria. Bet kuris vienas puslapis ar pranešimas gali turėti skirtingą išdėstymą ir stilių.

Kiekvienas svetainės dizaino atnaujinimas yra nemokamas visiems, kurie nusipirko licenciją ir kurios vertė gali būti nuo 20 eurų iki 150 eurų. Kaina priklauso nuo temos funkcijų.

Suderintas svetainės dizainas

Visos mūsų sukurtos interneto svetainės yra suderinamos su mobiliaisiais įrenginiais ir planšetiniais kompiuteriais. Mes sukursime jums interneto svetainę gražią, kokybiška ir patrauklia visu grupių vartotojams.

SEO optimizavimas

Mes siūlome gausybę priedų, kurie optimizuoja svetainės funkcionalumą: daugiakalbės svetainės, tiesioginiai pokalbiai, paieškos funkcijos, galerijos ir kt. Priedai yra kruopščiai apgalvojami ir parenkami kiekvienai svetainei atskirai.

TVS - turinio valdymo sistema

Lengvai naršoma, patogi ir lengvai valdoma svetainė yra vienas iš svarbiausių mūsų tikslų.
Mes įdiegiame ir visiškai pritaikome moderniausią turinio valdymo sistemą pagal jūsų poreikius ir išmokome jus ja naudotis.

Interneto svetainės kūrimo darbo pradžia

✔ Atidžiai išklausę klientų vizijas ir poreikius, mes parengiame projekto planą, nurodome terminus ir kainas arbe kuriame pagal pasirinkta svetainės kūrimo planą ir skelbiamas kainas.
✔ Mes analizuojame klientų verslo industrijas, įskaitant jų konkurentus rinkoje.
✔ Padedame pasirinkti unikalu, profesionalu svetainės dizainą pagal duota svetainės temą.
✔ Kai svetainės dizainą patvirtina klientas, mes įdiegiame modulius, rašome tekstus ir atliekame vidinį puslapio optimizavimo procesą paieškos sistemoms.
✔ Siūlome bet kokias tolesnes konsultacijas ir visišką pagalbą iškilus klausimams.

KODĖL JUMS REIKALINGA SVETAINĖ?

Atitikite savo klientų lūkesčius

Žiniatinklis yra populiariausias ir galingiausias paieškos įrankis, padedantis žmonėms rasti jiems reikalingą informaciją, produktus ar paslaugas.
Neabejotina, kad dauguma jūsų potencialių klientų naudoja internetą kaip pagrindinį informacijos šaltinį. Todėl jūsų interneto svetainė turi būti matoma internete.

Greitas klientų informavimas

Kitas profesionalios interneto svetainės turėjimo privalumas yra galimybė per trumpą laiką pasidalinti aktualia informacija su savo klientais. Jei ketinate paskelbti naujieną, ar nauja akcija, ar norite pateikti svarbų pranešimą, jūsų klientai visada bus apie tai informuoti iškart. Kadangi jūsų paslaugoms skirtas tinklalapis veikia 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą.

Pigiausias reklamos būdas

Interneto svetainės kūrimas yra ne tik ekonomiškas, bet ir nebrangus. Norėdami įsitikinti, tiesiog apskaičiuokite, kiek pinigų išleistumėte laikraščiu reklamai, skelbimams, skrajutėms ir kitiems rinkodaros būdams. Nuosava interneto svetainė, tai ekonominis būdas tapti labiau matomam ir pritraukti daugiau klientų.

Pasirinkti svetainės kūrimo planą!

Telefonas konsultacijai 8 609 71961 arba susisiekite su mumis per kontaktu formą!

TOP