Odontologijos klinikos interneto svetainės kūrimas su klinikos ir klinikos filialų, gydytojų, ir pacientų valdymo ofisu ir be jo. Sukurti odontologijos klinikos interneto svetainę, kai šioje srityje yra tokia milžiniška konkurencija, nelengvas uždavinys, reikalaujantis atidžiai išstudijuoti ne tik odontologijos klinikos plėtros principus, bet ir reikalinga žinoti kai kuriuos teisės aktus. Šiandien beveik kiekviena odontologijos klinika turi savo internetinę svetainę. Jos tik skiriasi dizainu, turiniu, valdymo ir naudojimo paprastumu.

Odontologijos klinikos interneto svetainės kūrimas

pagal Google ir SEO taisykles.

Odontologijos klinikos interneto svetaines kūrimas

Odontologijos klinikos interneto svetaines kūrimas

Gerai nežinant paskutinių Google ir SEO taisyklių, geriau nesiimti odontologijos klinikos interneto svetainės kūrimo. Kodėl? Kai šioje srityje yra tokia beprotiškai aukšta konkurenciją, svetainė turi ypatingai gerai reitinguotis Google paieškos sistemoje, t.y., mes negalime pažeisti (neatsižvelgti ar kažkaip apeiti) nė vienos Google ir SEO taisyklės. 

Mūsų sukurta odontologijos klinikos interneto svetainė.

Odontologijos sritis turi virš 3000 įvairių susijusiu raktažodžių. Kurdami "Smiledenta" odontologijos klinikos interneto svetainę, atsižvelgę į didele konkurenciją ir dideli raktažodžių kiekį, SEO ir Google taisykles, svetainę sukūrėme taip, kad ji užėmė Google paieškoje 32 vietą.

Ar yra specifinių reikalavimų, kuriuos turi atitikti odontologijos klinikos svetainė?

Žinoma kad turi - Prieš kuriant svetainę, reikia atlikti keletą parengiamųjų darbų ir ne kiekvienas svetainės dizainas tinka šiai sričiai.

Odontologijos klinikos patikimumas

Kuriant odontologijos klinikos interneto svetainę, svarbu pacientams suteikti prieigą prie informacijos odontologijos svetainėje, nebent jus noresite kitaip:
» Informaciją apie kiekvieną klinikos gydytoją (diplomai, darbo patirtis ir t.t.).
» Apie pačią kliniką (leidimas medicininei veiklai, pažymėjimai ir kiti dokumentai?).

Kiti duomenys kuriais pacientai domisi odontologijos svetainėje:
» Juridinio asmens pavadinimas.
» Mokesčių pažyma.
» Kainoraštis su visomis mokamomis paslaugomis.
» Kokios paslaugos yra įtrauktos į priėmimą pagal privalomąjį sveikatos draudimą.
» Odontologijos gydytojų pacientų priėmimo tvarkaraštis.

Kad suteikti svetainei estetine kokybę, visi reikalingi vaizdai apie kliniką, paslaugas, gydytojus ir t.t. turėtu būti specialiai kuriami.

Odontologijos klinikos gydytojo pristatymo kortelė

Mes pateikiame pvz. odontologijos klinikos gydytojo pristatymą. Žinoma, tiktai jus renkatės, ar mes kuriame specialiuas vaizdus, kad suteiktume svetainei išvaizdos estetine kokybę, ar ne.

Mūsų sukurta Odontologijos klinikos svetainė

Jus domina Odontologijos klinikos internetinės svetainės kūrimas?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Kaip padidinti odontologijos klinikos pajamas?

Profesionaliai sukurtas paslaugų ir kainų politikos marketingas duos klinikai papildimų pajamų.

Pacientas, kreipęsis į odontologijos kliniką, gauna jam reikalingą paslaugų kompleksą. Pacientui to pakanka. Tik klinikai kai kurios paslaugos yra pelningesnės, o kai kurios susijusios, apie kurias klientas net nežinojo. Kuriant svetaine akcentuojant į papildomas paslaugas, galima padėti klinikai padidinti pajamas. Jei profesionalus dantų valymas atneša daugiausiai pajamų jūsų klinikai, jūsų svetainė turėtų būti sukurta remiantis šia paslauga.

Odontologijos klinikos yra linkusios pateikti plikas paslaugų kainas ir apie paslaugų ir kainų politikos marketingą, kuris galėtu pritraukti naujų pacientų ir papildomų pajamų, visai nepagalvoją.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Kuriant odontologijos klinikos interneto svetainę, būtina atkreipti pacientų dėmesį į paslaugas.

Svetainės kūrimo tikslas

Ne tik odontologijos klinikos svetainės, bet ir kiekvienos svetainės kūrimo tikslas turi būti - atkreipti tų vartotojų dėmesį, kurie:

»      Tikslingai atėjo į jūsų svetainę.
»      Paieškoje ieško panašios ar konkrečios paslaugos.
»      Atitinka tikslinės auditorijos aprašymą.

Ir čia be žinojimo Google ir SEO reikalavimų ir taisyklių neįmanoma apsieiti, kitaip svetainė blogai reitinguosis Google paieškoje, bus sunkiai randama, labai daug reikės investuoti lėšų į svetainės reklamą.

Pajamų didinimas per turinį

Odontologijos verslas remiasi užduotimi „padidinti paslaugų pardavimo vidutinę pajamų sąskaitą“. Paprastai tai atlieka gydytojas, o turėtu būti visai kitaip ► Svetainės informuotas klientas. Svetainė turi tapti asistentu šiuo klausimu. Kad tai pasiektume kurdami odontologijos klinikos svetainę, tam reikia:

»      Teisingai sukurti svetainės skyrių struktūrą, kur kiekviena paslauga bus papildyta susijusiomis paslaugomis.
»      Sukurti bloką su dažnai užsakomomis paslaugomis ir bloką su tomis paslaugomis, kurių paklausą reikia didinti.

Pajamų didinimas per turinį

Odontologijos klinikos svetainės lankomumo augimas.

Odontologijos klinikos svetainės kūrimo procese, prie darbo prisijungia SEO tekstų rašytojas. Jis turi užpildyti kiekvieną paslaugų skyrių tekstiniu turiniu:

SEO optimizuoto turinio rašymas.
» paslaugų aprašymai;
» apie odontologijos kliniką;
» paminėjimai apie sudėtingas paslaugas;
» apie šiuolaikines gydymo technologijas;
» išsklaidyti mitus apie skausmingą dantų gydymą;
» ir pateikite kitos naudingos informacijos, kuri pritraukia vartotojus į svetainę.

Mes tai taip pat jums sukursime.
Taip pat rekomenduojame į odontologijos svetainę įtraukti skiltį "Naudingi patarimai ir rekomendacijos" ir nustebinti savo klientus savaitiniu turiniu.

Tai jums duos papildomų klientų iš Google paieškos, taip jus padidinsite svetainės reitingą paieškose.

Kas yra odontologijos klinikos klientai?

odontologijos klinikos klientai

Galimi odontologijos klinikos klientai

Kiekvienam žmogui nors kartą gyvenime skauda dantį. Tačiau tai nereiškia, kad visi žmonės jūsų mieste bus jūsų tikslinė auditorija. Jūsų tikslinė auditorija apsiribos:

» Pagal rajoną. Jei jūsų odontologijos klinika yra dideliame mieste, jūsų pagrindiniai pacientai bus vieno rajono. Suteikus svetainei išvaizdos prestižą ir suintegravus visas priemones svetainės reitingavimuisi Google paieškoje, jūsų klientų ratas išsiplės iki kelių rajonų ir pagal patogias susisiekimo priemones.
» Paslaugų kokybė ir mokėjimas už paslaugas. Kažkas nori nemokamai gydytis pagal privalomąjį sveikatos draudimą, o kažkas ieško paslaugų pigiau, kiti yra pasirengę mokėti bet kokią kainą už paslaugų kokybę ir malonu aptarnavimą. Kurie iš jų yra ar bus jūsų pacientai? Tai priklauso nuo svetainės sukūrimo kokybės, teisingo turinio pateikimo, o taip pat ir nuo jūsų klinikos registratorės ir gydytojų, paslaugų ir kainos politikos?
» Pacientai pagal amžių. Vidutiniškai tai yra žmonės nuo 20 iki 50 metų.
» Kitas pacientų pritraukimo būdas. Kai kurie žmonės pas odontologą kreipiasi tik kritiniais atvejais. Šiuos klientus gali patraukti įvairūs straipsniai apie dantų ligas ir straipsniai - kas atsitiks jei nesigydysite?

Kokybiškai sukurta odontologijos klinikos svetainė priverčia klientus jumis pasitikėti pasąmonėje. Ar toks įspūdis pas juos išliks ir po apsilankymo jūsų klikoje ir ar jie jus rekomenduos kitiems, tai jau priklauso tiktai nuo jūsų.

Jei po svetainės sukūrimo (po 3-4 mėnesių) vidutinis odontologijos klinikos patikrinimas išaugo, vadinasi jūsų svetainė atlieka savo užduotis.

 

Odontologijos svetainės dizainas ir pridavimas i Google paiešką

 

Odontologijos svetainės dizainas ir pridavimas i Google paiešką

Odontologijos svetainės dizainas ir pridavimas i Google paiešką

Vartotojo pasirinkimą įtakoja 3 veiksniai: spalvų suderinamumas, tekstai ir patogumas naudotis svetaine. Jei apie tekstus kalbėjome anksčiau, tai dabar atskleisime dizaino paslaptis.

Formuojant svetainės išdėstymą, visada atsižvelgiame į spalvas ir patogumą vartotojui. Odontologijos klinikai daugiau tinka ramiu spalvų klasikinis dizainas su ryškiais akcentais tik svarbiose detalėse.

Mobilioji odontologijos svetainės versija

Atkreipiame dėmesį į apsilankymą svetainėje iš skirtingų įrenginių. Į odontologijos klinikos svetainę didesnis pacientų srautas yra iš išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių. Todėl svetainė mobiliajai versijai turi būti itin gerai pritaikyta ir optimizuota.

Svetainės pridavimas į Google paiešką ir rinkodaros tyrimas

Po paleidimo darbas svetainėje nesibaigia. Pirmąją Google robotų svetainės suindeksavimo dieną nebus didelis klientų srautas ir pacientai nesiųs registracijos užklausų. Norint reklamuoti savo paslaugas, būtina atlikti keletą rinkodaros programų. Mes galime jums sukurti Google ADS skelbimus, kurti natūralų turinį paieškoms ir turini su atgalinėmis rekomendacinėmis nuorodomis iš trečiųjų resursų. Stebėti vartotojų veiksmus ir, jei reikia, atlikti visos reklaminės kompanijos išplėtimą ir tobulinimą.

Norint, kad odontologijos svetainė atsidurtų pirmosiose paieškos sistemų eilutėse, reikia nuveikti labai daug. Mūsų įmonė internetines svetaines kuria ir reklamuoja daugiau nei 20 metų. Tikra ir labai didelė patirtis sukaupta už mūsų pečių kuriant svetaines ne tik Lietuvos rinkai, bet ir didžiosioms valstybėms.

Reikia pagalbos kuriant odontologijos svetainę? Skambinkite +370 60971961. Patarsime, padėsime ir parodysime realius rezultatus.

TOP