Internetinės svetainės reklama nemokamai

5 būdai nemokamai reklamuoti savo internetinę svetainę, kuria ir mes naudojame

Sutikite, visi galvoja, kaip nemokamai reklamuoti savo internetinę svetainę.

Yra tokia reklama, už kurią nereikia mokėti, kuri veikia be priekaištu ir kuria ir mes naudojame.

Svetainės reklama
Svetainės reklama yra informacijos apie interneto svetainę sklaidos darbų kompleksas, skirtas didinti susidomėjimą paslaugomis ir produktais, o taip pat brendo pripažinimą ir populiarumą

1. Tiesioginis bendravimas. Socialiniai tinklai, tinklaraščiai, forumai

Kai tik atsirado socialiniai tinklai, atsirado ir naujos galimybės reklamuoti savo įmonę, produktus ir paslaugas.

Sukurkite savo grupę ar įmonės puslapį, nuolat atnaujinkite naujienas ir bendraukite su savo vartotojais.
Tas pats pasakytina apie tinklaraščių rašymą ir forumą. Šis metodas veikia, nes lengviau sukurti pasitikėjimo santykius asmeninėje erdvėje. O pasitikėjimas prekės ženklu ir jo atstovais yra viena pagrindinių priemonių kelyje į nuolatinio kliento širdį. Dirbdami su socialiniais tinklais ar reklamuodami įmones, mes naudojame galinga Hromer programą, kuri pati sugeba užduoti ir atsakyti i klausimus ir skleisti mums reikalinga reklamą.

2. Registracija teminiuose kataloguose. Statuso kėlimas

Registracija svetainių kataloguose nėra sunkus darbas, bet tai užima nemažai laiko. Registracija juose padidina paieškos sistemų pasitikėjimą savo ištekliais, o be to gaunate aukšto rango nuorodas i savo svetainę. Tai reiškia, kad vieta paieškos rezultatuose ir potencialių klientų srautas bus žymiai didesnis.

Dirbdami su katalogais, mes naudojame Allsubmiter programą, su kuria galima vykdyti registracija ir skelbti informacija kataloguose, pusiau automatiniu būdu.

3. Nemokamos skelbimų lentos. Mes veikiame visais frontais

Dar viena galimybė nemokamai reklamuotis yra skelbimų lentos internete. Daugelis žmonių tikslingai ieško prekių ir paslaugų šiose svetainėse. Taigi kodėl gi neužimti ir šios nišos?

Į skelbimu lentas skelbimus mes taip pat skelbiame su Allsubmiter programą, su kuria galima vykdyti registracija ir skelbti informacija, pusiau automatiniu būdu.

4. Portalas su kuponais. Visi mėgsta nuolaidas

Kas nemėgsta gauti dovanų ir nuolaidų? Būsimus klientus galite rasti tokiose svetainėse kaip nuolaidu ir kuponu svetainės. Bet jūs turėsite suteikti tikras, o ne fiktyvias nuolaidas. Nuolaidu ir kuponu svetainės tinka visiems kurie turi savo produktus ar teikia paslaugas.

5. Vaizdo įrašai.

Tokia priemonė kaip vaizdo įrašų naudojimas reklamavimui populiarėja. Juk kas nežiūri „YouTube“ vaizdo įrašų?

Jį galite naudoti dviem būdais:

- atskiri vaizdiniai vaizdo įrašai, kurie demonstruoja jūsų produktus,
- autoriaus vaizdo įrašai, kuriuose jūs apie ką nors kalbėsite ar ką nors paaiškinsite.
Vaizdo įrašų antraštėje galite įrašyti savo portalo adresą.

Taigi, kuo populiaresnis bus jūsų vaizdo įrašų tinklaraštis, tuo populiaresnė bus jūsų svetainė, žinoma, jei ji atitiks tinklaraščio temą.

Prieš pradedant reklamuotis, pirmiausia reikia panaudoti visus nemokamus reklamos metodus, nes vienintelis statymas šiuo atveju yra laikas, na o jei dėl tik jums žinomu priežasčių jus to negalite padaryti, kreipkitės i mus, mes turime visas reikalingas programas reklamuoti jūsų verslui.

Įmonių reklama internete galingomis priemonėmis

Jus domina Įmonių reklama internete galingomis priemonėmis paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP