Partnerių (Affiliate) programos kūrimas

Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos

Mūsų partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos leis jums turėti efektyvią partnerių programą, kad užsitikrintumėte savo parduotuvės matomumą ir pritrauktumėte naujus klientus didžiulės reklamuotoju armijos pagalba.

Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos

Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos

Mūsų partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos leis jums įdarbinti jūsų interneto parduotuvės produktų platintojų armiją, kurie skelbs informacija apie jūsų parduotuvę ir jūsų produktus tinklaraščiuose, savo svetainėse, socialiniuose tinkluose, nuorodų svetainėse ir daugelyje kitų produktų pristatymui skirtose svetainėse tokiose kaip FromTOO Club, nemokamuose skelbimų svetainėse, VIP Spauda svetainėje ir kitose panašiose svetainėse. Su mūsų integruota partnerių (Affiliate) programa, greitai pritrauksite didžiule reklamuotoju armiją, kurie užtikrins jūsų parduotuvės matomumą bei pritrauks jums naujus klientus, tapdami jūsų produktu reklamuotojais.

Partnerių (Affiliate) programos pagalba, galite maksimaliai pajungti visus įmanomus pardavimo kanalus, net jei ir neskiriate finansavimo reklamai, nes kiekvienas jūsų pirkėjas gali tapti ir jūsų produktų reklamuotoju. Partnerių (Affiliate) programa suteikia galimybe dalytis informacija apie jūsų parduotuvės produktus ir iš lupų i lūpas.

Kaip galite iš to pasinaudoti? ir kokia jums iš to nauda

Galėsite pradėti bendradarbiauti su savo srities įtakingais asmenimis, siūlydami jiems procentą nuo pardavimo, gauto dėl jų straipsnių ar reklamos socialiniuose tinkluose.

Kaip galite naudoti partnerystės programą

►Sukūrę stabilų filialų tinklą, gausite matomumą, komercinę galią ir dėl to padidinsite savo elektroninės komercijos konversijas.
►Jūs gausite matomumą ir reklamą iš anksto neinvestuodami pinigų, nes dukterinėms įmonėms bus mokama per komisinius už pardavimą, kuris yra veiksmingas jų dėka.

Kuriame unikalias partnerių programas

Sukursime jums partnerių programą, kad ir jūs, ir jūsų dukterinės įmonės galėtų uždirbti daugiau

Kuriame unikalias partnerių programas

Turite modernią ir funkcionalią elektroninės prekybos internetinę parduotuvę, kurioje parduodate kokybiškus produktus konkurencingomis kainomis. Vis dėlto niekas nežino apie jūsų svetainę ir lankytojų, kaip ir užsakymų, taip pat mažai. Praktiškai jūs esate nuostabios internetinės parduotuvės, pasislėpusios mažai eismo gatvėje, savininkas. Tai, ko jums reikia, galima apibendrinti vienu žodžiu - matomumas.

Pagalvokite apie trečiąsias šalis, kurios dalijasi jūsų produktais savo svetainėse, socialiniuose tinkluose ir netik, taip suteikdamos jiems daugiau matomumo. Daugiau apsilankymų paverstumėte didžiuliu pardavimų padidėjimu be jokių pastangų ir mainais už jūsų nustatytą komisinį mokestį nuo parduotų daiktų kainos. ... Partnerystės programas turi tik nugalėtojai!

Jei ieškote būdų reklamuoti savo produktus ir didinti pardavimų skaičių, bet nežinote, kaip tai padaryti, jei pritrūkote idėjų arba jau paskelbėte skelbimus kiekviename tinklaraštyje, tada priverskite kitus žmones ir tinklaraštininkus reklamuoti savo produktus jų svetainėse, soc. tinkluose ir kituose internetiniuose resursuose.
Jei jie gali padėti jums parduoti jūsų produktus mainais į komisinius už kiekvieną pardavimą, galite būti tikri, kad jie aktyviai padės jums juos reklamuoti.

Partnerių programos valdumas yra minimalus, nes mes integruodami programą į jūsų parduotuvę, automatizuosime visą šį procesą.

Administratoriai galės visiškai kontroliuoti savo dukterines įmones dėka išsamių paspaudimų ataskaitų, kurias sugeneruoja kiekviena nuoroda, suteikdama galimybę pasirinkti, ar norite mokėti komisinius rankiniu būdu, ar nustatyti automatinę mokėjimo sistemą.

Taip pat galėsite nustatyti skirtingus komisinių tarifus, atsižvelgdami į produktą ar vartotoją, leisdami pritaikytą automatizuotą priklausymo reklamavimo sistemą, kuri padidins jūsų pardavimus.

Jus tai gali būti naudinga

Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos

Jus domina Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos?

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP