Kaip naudoti h1 - h6 antraštes savo interneto svetainėje

Antraštės padeda vartotojams ir paieškos sistemoms skaityti ir suprasti tekstą. Pavyzdžiui, jie veikia kaip skaitytojų kelrodžiai ir jiems lengviau suprasti, koks yra įrašas ar puslapis. Antraštės taip pat apibrėžia, kurios jūsų turinio dalys yra svarbios, ir parodo, kaip jos susijusios. Čia pateiksime patarimų, kaip pridėti antraštes ir jas naudoti turinio tobulinimui.

Svetainės puslapiu H1 H2 antraštės

Bet kurios svetainės puslapio antraštės, nesvarbu, ar tai būtų puslapio, skyriaus, ar foto albumo pavadinimai, akimirksniu padaro puslapį lengviau skaitomą. Jos tarnauja kaip vaizdiniai ženklai, o straipsnio esmė iškart akivaizdi. Daugelis skaitytojų tiesiog perbėga akimis turinį daugiau dėmesio skirdami tik tai teksto daliai, kurią užfiksuoja juos dominanti antraštė.

Svetainės puslapiu SEO

Antraštės žymos yra svarbus SEO veiksnys puslapyje, nes jos naudojamos paieškos sistemoms pranešti apie jūsų svetainę. Paieškos sistemos robotai atpažįsta antraštės žymose esančią žyma kaip svarbesnę nei visa kita. Tai prasideda nuo jūsų h1 ir eina pagal svarba h2, h3 ir t. T. Šios žymos padės palaikyti bendrą jūsų puslapio temą ar tikslą. Tačiau jūs negalite tiesiog mesti bet kokio turinio į šias antraštes. Svarbu naudoti antraštės žymas su trumpais ir ilgais raktiniais žodžiais. Kai paieškos sistemos tikrins jūsų svetainę, jos pasirinks antraštes ir atpažins jūsų naudojamus raktinius žodžius kaip svarbius.

Ką mėgsta skaitytojai svetainės puslapiuose

Skaitytojai mėgsta nuskaityti turinį, gauti idėją apie tekstą ir nuspręsti, kurias teksto dalis jie skaitys. Antraštės padeda jiems tai padaryti. Skaityti tekstą skaitytojams tampa žymiai sunkiau, kai jame nėra antraščių. Dar blogiau, kai po antraštės pridedate ilgų teksto dalių.

Kai kurie žmonės mėgsta erzinti savo auditoriją antraštėmis, bandydami privilioti skaityti toliau. Nors tai gali veikti labai gerai, lengva ir suklysti. Atminkite, kad pagrindinė antraščių užduotis ir tikslas turėtų būti, palengvinti teksto skaitymą ir supratimą.

Be to, turėkite omenyje šiuos du dalykus:
- pirma, pastraipa turėtų prasidėti pagrindiniu sakiniu, apie kuria išsamiau aprašote kitoje pastraipoje. Pertvarkydami tekstą, kad pridėtumėte antraštę, įsitikinkite, kad pirmame pastraipos sakinyje yra esminė tos pastraipos informacija.
- Antra, apsvarstykite, kaip informacija yra struktūrizuota jūsų pastraipose ir koks yra pastraipų ryšys, ir kaip paantraštė gali padėti tą informaciją lengviau suvirškinti.

Kaip naudoti žymes h1, h2 ir h3

Nors antraštės žymos tęsiasi nuo h1 iki h6, mes sutelksime dėmesį tik į pirmąsias tris, nes tai žymos, turinčios didžiausią SEO vertę. Antraštės žymos turi savo vietą svetainės puslapyje ir turi būti naudojamos tinkama tvarka, pradedant nuo jūsų h1.

- H1 žymoje turėtų būti jūsų verslo, paslaugų ar produktu tiksliniai raktiniai žodžiai, tie, kurie glaudžiai susiję su puslapio pavadinimu ir yra susiję su jūsų turiniu.
- H2 žyma yra paantraštė ir joje turėtų būti panašių raktinių žodžių kaip jūsų h1 žymoje. Tada jūsų h3 yra jūsų h2 paantraštė ir pan. Pagalvokite apie juos kaip apie hierarchiją, pagrįstą svarba, o aukščiau išvardyti dalykai yra svarbesni už žemiau pateiktus.

Atminkite, kad taip pat labai svarbu, kad antraštės žymos būtų lengvai skaitomos ir gramatikos požiūriu teisingos.

Struktūrinės antraštės H1-H6 žymėjimas

Redaguodami straipsnį teksto redaktoriuje paprastai pamatysite skirtingus antraščių lygius - nuo „1 antraštės“ iki „6 antraštės“. Paprastai mes H1 vadiname pagrindine antrašte. Mes įvardijome kitus lygius paantraštėmis. Jie yra išdėstyti pagal dydį ir svarbą. „2 antraštė“ yra svarbesnė už „4 antraštę“.

Užkulisiuose jie paverčiami HTML antraštės žymomis ; nuo „<h1>“ iki „<h6>“. 

Štai kodėl, kai mes kalbame apie tai, kaip gerai struktūrizuoti antraštes ir turinį, mes kalbame apie „H1“, „H2“ žymas ir pan. Turime omenyje pagrindinį HTML kodą.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP