El. Pašto rinkodaros programa

Integruosime visaverte ir lengvai naudojama el. Pašto rinkodaros programa, sukurta PHP/Laravel, leidžianti siųsti didelės apimties rinkodaros el. Laiškus per savo serverį ar per kitus el. Pašto paslaugų (SMTP) teikėjus.

El. Pašto rinkodaros programa

Su El. Pašto rinkodaros programa jus galėsite siusti ne tik savo nelimituota kieki el. laiškų, bet galėsite valdyti ir parduoti savo el. Pašto paslaugas kitiems. Ji veikia panašiai kaip Mailchimp

El. Pašto rinkodaros programa yra visiškai atviro kodo produktas. Įdiegus jūsų interneto serveryje, jus be jokių apribojimų galite siųsti neribotus kiekius el. laiškus, nelimituotam skaičiui abonementų.

Galėsite atsikratyti brangių el. Pašto paslaugų, tokių kaip Mailchimp, ... nes dabar galite visiškai valdyti visą savo sistemą. El. Pašto rinkodaros programa gali būti sukonfigūruota siųsti el. laiškus per savo SMTP serverį arba gali būti integruota su kitais el. pašto paslaugų teikėjais.

Jūsų verslas su El. Pašto rinkodaros programa

Jūsų verslas su El. Pašto rinkodaros programa

Jūsų verslas su El. Pašto rinkodaros programa

Su El. Pašto rinkodaros programa jus galėsite ne tik siusti neribotus kiekius el. laiškus, nelimituotam savo abonementų skaičiui, bet galėsite teikti laiškų siuntimo paslaugas ir kitiems parduodami laiškų siuntimo paketus. Tam jums bus reikalingas galingas VPS DigitalOcean serveris, kuris teikia nelimituotas paslaugas.

Mes teikiame visas jums reikalingas paslaugas:
✔ El. Pašto rinkodaros programos integravimo paslaugos.
✔ VPS DigitalOcean serverio montavimo paslaugos.

Pristatymo stebėjimas ir statistikos ataskaitų teikimas

Pristatymo stebėjimas ir statistikos ataskaitų teikimas

Stebėkite kiekvieno išsiųsto el. Laiško pristatymą. Visada galite sužinoti, ar jūsų el. Laiškai pasiekia prenumeratorių gautuosius, ar ne.

Atidarymai / paspaudimai / atšokimai / skundai yra automatiškai įrašomi ir vizualizuojami naudojant interaktyvias diagramas ir duomenų lentelę.

Įvairių tipų programos ataskaitose pateikiama daug vertingos informacijos, kuri padės jums tobulinti kampanijas ateityje.

Masinių el. Laiškų siuntimas yra toks pat paprastas kaip 1-2-3

Ištraukite el. paštus iš interneto

Ištraukite el. paštus iš tinklalapių ir socialinių tinklų per 5 minutes. Nuoroda nemokamai programai atsisiųsti mes duosime.

Ištraukite el. paštus iš interneto

Atidaromos prieigos prie el. Pašto duomenų - paspaudimai, aplankyti puslapiai ir daug daugiau

Suasmeninimas

Programa turėdama daugybę funkcijų, tokių kaip personalizavimas, teksto naudojimas, nuorodų atsisakymas ir socialinių tinklų valdikliai, jūsų paštas greičiausiai pateks į gavėjo „Gautuosius“

El. Pašto šablonai

El. Pašto rinkodaros programos šablonai sėkmingoms kampanijoms. Programa turi jau paruoštus įvairius el. Pašto šablonus, skirtus įvairiems verslams ir progoms.

Šlamšto tikrintuvas

El. Pašto rinkodaros programa analizuoja jūsų tekstą ir suteikia jums šlamšto balą. Kuo žemesnis balas, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų el. Paštas pateks į gautuosius.

Kodėl turėtumėte pasirinkti šia El. Pašto rinkodaros programa?

Kodėl turėtumėte pasirinkti šia El. Pašto rinkodaros programa

Kodėl turėtumėte pasirinkti šia El. Pašto rinkodaros programa

Ši El. Pašto rinkodaros programa - laiškų siuntimo programinė įranga yra geriausia tarp kitų masinės el. Pašto rinkodaros programinės įrangos dėl neginčijamų pranašumų:

» Masinio el. Pašto programa veikia daugialypiu režimu, palaikanti greitą darbą. Štai kodėl net ir esant mažo greičio internetui ar lėtam serveriui, programa gali siųsti kelis šimtus el. laiškų per minutę.
» Klientų ir El. Pašto adresų skaičius nelimituotas - turime daug klientų, kurie reguliariai siunčia 50 000–100 000 ir net daugiau nei į 200 000 adresų, programa dirbs be sutrikimų.
» Nėra jokių apribojimų gavėjų skaičiui - tai yra viena iš pagrindinių masinės el. Pašto programinės įrangos savybių.
» Modernizuokite savo el. Pašto kampanijas - kurkite ir siųskite suasmenintus rinkodaros naujienlaiškius naudodami masinio el. Pašto programinę įrangą net kelis tūkstančius laiškų per minutę.

El. Pašto rinkodaros programa

Jus domina El. Pašto rinkodaros programos diegimo ir montavimo paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP