Karališkų internetiniu parduotuvių kūrimas

Sėkmė elektroninės prekybos srityje priklauso nuo verslininkų planavimo, sunkaus darbo, parduotuvės funkcijų, geros paramos ir daugiausia nuo rinkodaros išlaidų pritraukiant naujus klientus

Karališku internetiniu parduotuvių kūrimas

Pradėkite parduoti bet ką! - Karališku internetiniu parduotuvių kūrimas su mažu biudžetu.

Karališkuju internetinių parduotuvių kūrimas 2

Karališku internetiniu parduotuvių kūrimas, Kas tai?
- Tai yra vieno langelio internetinės parduotuvės platforma, kurioje yra viskas, kad būtu galima parduoti bet kokį daiktą, pvz., fizinį produktą, skaitmeninį produktą, licencijos raktą ir kt.

Ši internetinės parduotuvės sistema sukurta asmenims, norintiems tapti sėkmingais elektroninės prekybos verslininkais su mažu biudžetu. Mes sukūrėme šią parduotuvės sistemą, kad verslininkai galėtu gauti savo pelno dalį, elektroninės prekybos pramonėje. 

Jei ieškote „vieno langelio“ elektroninės prekybos parduotuvės, ar kelių pardavėjų elektroninės prekybos parduotuvės, „Karališka internetinė parduotuvė“ yra vieno langelio sprendimas. Ši programinė įranga buvo sukurta žmonėms, norintiems turėti internetinę parduotuvę, kurioje galėtų parduoti viską!

Tipiška internetinė parduotuvė gali parduoti tik vienos rūšies produktus, tokius kaip fizinis produktas, skaitmeninis produktas ar licencijos rakto produktus. Tačiau šioje platformoje, turėsite galimybę viską parduoti vienoje parduotuvėje arba galite sukurti atskirą parduotuvę kiekvienai kategorijai.

Taigi, vienoje el. prekybos parduotuvėje, galite valdyti bet kokio tipo internetinę parduotuvę, pvz., Mados parduotuvę, juvelyrinių dirbinių parduotuvę, maisto prekių parduotuvę, elektroninių knygų parduotuvę, programinės įrangos licencijos raktų parduotuvę arba visus produktus vienoje parduotuvėje.

Internetinė parduotuvė su filialų rinkodaros funkcijas

Pradėkite parduoti bet ką!

Ši internetinė parduotuvė turi puikias filialų rinkodaros funkcijas, kur verslininkai gali kiekvieną lankytoją ar klientą paversti savo filialu. Kiekvienas gali prisijungti ir reklamuoti jūsų el. Prekybos parduotuvę skirtingais kanalais, kad gautų filialų pajamas, o ši funkcija kiekvieną minutę sukurs daugybę naujų lankytojų ir jums nereikės išleisti tūkstančius eurų reklamai!

Internetinė parduotuvė, kurioje yra viskas

Tai dar ne pabaiga! Be visų įprastų el. Prekybos funkcijų, „Karališkoji internetinė parduotuvė“ turi daug išskirtinių funkcijų, kurių nėra daugumoje el. Prekybos parduotuvių!
Internetinė parduotuvė, kurioje yra viskas

Galite naudoti šią sistemą kaip vieno tiekėjo parduotuvę, o jei norite išplėsti savo verslą ateities sandoriuose, naudokite kaip daugiapakopę parduotuvę, tada per minutę iš administratoriaus skydelio galite padaryti savo parduotuvę iš vieno tiekėjo į daugybinių pardavėjų parduotuvę ir gauti komisinius iš tiekėjų parduodamu produktų.

Yra ir daugybė išskirtinių funkcijų, tokių kaip vienas pardavimas, komisijos pagrįstas produktų pardavimas, produktų pardavimas pagal prenumeratą, užsakymų sekimas, dinaminis kuponas, produktų atsargos, sąskaitų faktūrų valdymas, pranešimai realiuoju laiku, keli administratoriai, kelios valiutos, kelių kalbų, pranešimų sistema ir kt.

Ši internetinė parduotuvė jums tikrai padės sėkmingai parduoti produktus, o taip pat sutaupys tūkstančius reklamos ir rinkodaros išlaidų.

VISKAS, KO REIKIA SĖKMINGAI PARDUOTI

100% reaguojanti
Ši sistema yra 100% jautri bet kuriam įrenginiui. Norėdami naudoti šią sistemą, klientai gali naudoti bet kurį įrenginį, pvz., Mobilųjį, kompiuterį ar planšetinį.

Vieno tiekėjo parduotuvė
Jei norite parduotuvėje parduoti tik savo produktus, tai galite padaryti labai lengvai iš administratoriaus skydelio. Jums tiesiog reikia išjungti kelių tiekėjų parinktį admin skydelyje.

Kelių pardavėjų parduotuvė
Jei norite leisti žmonėms parduoti produktus jūsų svetainėje, tai galite padaryti naudodamiesi šia el. Prekybos sistema. Naujas narys galės prisijungti ir parduoti savo produktus.

Spalvų rinkiklis
Administratoriaus skydelyje galite keisti bet kokias jums patinkančias temos spalvas arba įveskite savo spalvą šešioliktainiu formatu.

Socialinis prisijungimas
Klientai gali užsiregistruoti naudodami savo FACEBOOK arba GOOGLE paskyrą. Tai pritraukia daugiau klientų pirkti produktus.

Kelios kalbos
Galite pridėti neribotą kalbų skaičių iš administratoriaus skydelio, o klientai gali pasirinkti bet kurią kalbą pagrindiniame puslapyje.

Kelios valiutos
Administratoriaus skydelyje galite pridėti neribotą kieki valiutų, o jūsų klientams visa kaina bus konvertuota į kliento valiutą.

Dinaminis kuponas
Galite nustatyti neribotą kuponų kieki pagal FIKSUOTĄ kainą arba su ribotomis ir neribotomis kuponų akcijomis. Taip pat galite pasirinkti kupono pradžios ir pabaigos datas.

Partnerių programa
Ši funkcija įkvėps visus reklamuoti jūsų parduotuvės produktus. Jei leisite šią funkciją, kiekvienas gali prisijungti prie šios programos ir gali užsidirbti pinigų reklamuodami jūsų produktus.

C2B rinkodara
Bet kuris klientas gali kreiptis dėl tiekėjo iš savo vartotojo skydelio. Tai įkvėps klientus kurti verslą jūsų parduotuvėje. Šią funkciją galite įjungti arba išjungti savo admin skydelyje.

Tiekėjo prenumeratos planas
Administratorius gali sukurti neribotą tiekėjų prenumeratos paketų skaičių. Administratorius gali nurodyti bet kurį laikotarpį su paketų kaina. Ši sistema yra labai naudinga verslui.

Licencijos rakto pardavimas
Su šią el. sistemą galite parduoti licencijos raktus. Jums nereikia kurti kelių parduotuvių. Tiesiog nustatykite ir parduokite bet ką, pvz, programinės įrangos licenciją, žaidimo licenciją ir kt.!

Mokėjimo būdai
Galite nustatyti PayPal, Paysera, bankini apmokėjimą ar atsiskaityti ir po pristatymo. Viskas nustatyta ir jums tiesiog reikia pateikti informaciją administratoriaus skydelyje.

Sąskaitų faktūrų sistema
Pardavėjas ir administratorius gali generuoti dinaminę sąskaitą faktūrą klientams. Viskas bus dinamiška, todėl sistemos savininkui nereikia naudoti kitos sistemos kuriant sąskaitą faktūrą.

Produkto SEO
Kiekviename produkte pardavėjas ar admin gali pridėti pasirinktinę meta žymą ir pasirinktinį meta aprašą. Tai padės parduotuvei gauti daugiau paieškos rezultatų bet kurioje paieškos sistemoje.

Prekės atsargos ir spalva
Galite nustatyti produktų atsargas, todėl niekas negali užsisakyti daugiau produktų nei turite. Naudodami paprastą spalvų rinkimo funkciją galite pridėti neribotą produkto spalvą, kad pritrauktumėte daugiau klientų.

Individuali tiekėjų parduotuvė
Visi pardavėjai turės savo parduotuvės puslapį. Jie gali pridėti savo slankiklį savo parduotuvės puslapyje ir bendrinti parduotuvės nuorodą į bet kurią socialinę mediją ar kitą. Tai padės pritraukti daugiau klientų.

Skaitmeninių produktų pardavimas
Administratorius taip pat gali parduoti „Digital Product“ vienoje platformoje. Parduokite viską, ką norite, ir labai lengvai išplėskite savo verslą. Ši sistema padės jums tapti sėkmingu verslininku.

Keli administratoriai ir darbuotojai
Galite nustatyti neribotą administratoriaus ir personalo valdymą svetainei. Jie turės skirtingus leidimus ir niekas negalės ištrinti pagrindinio administratoriaus.

Diskusijų sistema
Ši sistema turi puikią diskusijų sistemą. Galite susisiekti su bet kuriuo pardavėju. Pardavėjai ir administratorius gali susisiekti. Ji taip pat turi PHP pašto funkciją ir SMTP sąranką.

Karališkosios internetinės parduotuvės kodas
Karališkoji internetinė parduotuvė yra sukurta su Laravel žiniatinklio programų sistema. Su aukščiausio lygio Laravel kodu yra kuriamos elitinės parduotuvės, kurios gali teikti aukščiausio lygio produktų pardavimo paslaugas.

Karališkų internetiniu parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina Karališkos internetinės parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP