Interneto svetainės kūrimo planavimas ir procesas

Pagrindiniai Interneto svetainės kūrimo ir planavimo etapai

Internetinių svetainių kūrimas

Nepriklausomai nuo to, kokią interneto svetainę sugalvojote - vieno ar 15–20 puslapių - turite suprasti, kad ja sukurti, tam reikia laiko, kruopštaus darbo, pastangų, atidaus suplanavimo, žinių ir pinigų. Juk tai savotiškas jūsų nekilnojamasis turtas ir jūsų privati ​​nuosavybė, kuri bus parama jūsų versle ir kuria jus asmeniškai valdysite.

Svetainės kūrimo procesas žingsnis po žingsnio.

Apibūdiname "svetainių kūrimas" kūrimo procesą, kaip tai vyksta mūsų įmonėje (ir daugumoje sąžiningų studijų). Mes praleidome, kai kuriuos darbus, tokius, kaip analyzė, populiariausiu raktažodžių tirimas ir t.t.

01

Pasirengimas sukurti interneto svetainę

Daugelyje atveju viskas prasideda nuo pirmojo kontakto, kuris užmezga klientą ir potencialų atlikėją (internetinę studiją) per kuria vyksta susipažinimas ir informacijos apsikeitimas. Šiame preliminariame etape mes manome, kad jus būtina nemokamai konsultuoti apie projekto galimybes ir perspektyvas. Savo ruožtu jūs darote išvadą apie specialistų kompetenciją ir nusprendžiate ar turėtumėte pasirinkti ši paslaugų teikėją. Kur slypi pavojai? Niekada neatskleiskite gautu pasiūlymu iš kitu paslaugų teikėju kitam paslaugų teikėjui. Galbūt jus jau gavote ta idealu pasiūlymą, bet kitas paslaugų teikėjas norėdamas gauti užsakymą, jus gali laisvai įtikintį, kad turėtumėte pasirinkti jo siūloma varianta ir vietoj idealaus pasiūlymo, jus galite gauti ne tokias kokybiškas paslaugas.
02

Pasitikėjimas profesionalais

Idealus variantas paslaugų užsakovams yra, jei kompanija teikia visiškai visas paslaugas. Nuo konkurentu tyrimo, svetainės planavimo, kūrimo, SEO Optimizavimo, Foto parinkimu ir sukėlimu, SEO Optimizuotu tekstu rašymu iki svetainės reklamavimo. Tokiu atveju jus gaunate maksimaliai kokybiškas paslaugas. Jums tereikia tik pateikti būsima svetainės temą, o visu kitu jau rūpinasi paslaugų teikėjas, tame tarpe ir svetainės dizainų.
03

Techninių specifikacijų rengimas

Jei norėsite turėti individualu svetainės dizainą, jums reikės parengti techninę specifikacija skirta interneto svetainei sukurti. Ji turi būti sudaryta specialistams suprantama kalba - interneto dizaineriams, programuotojams. Protingiau būtu rinktis jau sukurta, profesionalu dizainą, kuriu yra tūkstančiai visomis verslo temomis
04

Svetainės puslapių kūrimas

Svetainės puslapių kūrimas - puslapių šablonų kūrimas. Kuriame visų tipų puslapius: namų, katalogo, paslaugų puslapio, kontaktų, produktų kortelių ir kt. Jei būsite pasirinkę profesionalu dizainą, visi puslapiai jums jau bus sukurti.
05

Svetainės funkciju Programavimas

Kitas svarbus etapas yra funkcinis programavimas. Norint, kad svetainė turėtu maksimalu funkcionalumą ir veiktų su visomis grįžtamojo ryšio formomis, pirkinių krepšeliu ir kitomis galimybėmis, būtina naudoti efektyvias žiniatinklio kūrimo priemones. Patyręs programuotojas geba jas tinkamai naudoti. Visos svetainės funkcijos turi veikti greitai, aiškiai ir turi būti lengvai suprantamos.
06

Svetainės funkciju testavimas

Yra išbandoma viskas, kas buvo daryta svetainės kūrimo procese. Tai daro programuotojai ir pats klientas. Mes kruopščiai tikriname visa sukurtos internetinės svetainės funkcionalumą ir greitai išsprendžiame problemas, kurias aptinkame. 
07

Svetainės teminio turinio paruošimas

Kai svetainės funkcionalumas paruoštas, belieka jį užpildyti turiniu. Tam naudojami tekstai, nuotraukos, paveikslėliai, vaizdo įrašai, animacijos ir lentelės. Turinį pateikia klientas arba jis sukurtas studijoje. Mes turime tekstų kūrėjus, atsakingus už mūsų paskelbtos medžiagos kokybę. Turinio kūrimą geriau patikėti specialistams. Tai turėtų būti ne tik įdomu ir naudinga, bet ir SEO optimizuotas turinys
08

Svetainės teminio turinio talpinimas

Svetainės turinys turi būti rodomas gražiai ir teisingai, neatsižvelgiant į ekrano dydį, programinę įrangą ir naršyklę. Jei yra reikalinga, programuotojas koreguoja stiliaus failus. Nuotraukos optimizuojamos išlaikant kokybę siekiant pagreitinti puslapio įkėlimą. Tipografija užtikrina, kad tekstai būtų rodomi teisingai, kad būtų patogiau naudotis vartotojui.
09

Nustatymų baigimas ir paleidimas

Sukėlus turini, dar karta svetainė yra testuojama. Jei reikia, mes atliekame skubius mokymus, kaip dirbti su administratoriaus sąsaja - jums ir jūsų darbuotojams. Kaip matėte, svetainės kūrimo procesas yra ilgas ir apima daugybę etapų. Mes išvardijome tik keletą pagrindiniu etapų.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP