Interneto svetainės puslapių skaičius. Kiek jų turėtų būti

Daugelis internetinių svetainių savininkų domisi, kiek svetainė puslapių turėtų turėti, kad būtų pasiekti tikslai kuriai ji buvo sukurta.

Interneto svetainės puslapių skaičius

Jei interneto svetainės savininkas supranta, kad svetainės sukūrimas yra tik pirmas žingsnis ilgame jos kūrimo ir populiarinimo kelyje, tada jis labai rimtai vertina visus veiksnius, kurie gali reikšmingai paveikti svetainės sėkmę.

Taigi, kaip jūs suprantate, kiek turėtų būti svetainės puslapių, kad tai tikrai leistų pasiekti norimus rezultatus.

Tikriausiai dabar labai suerzinsiu tuos, kurie tikisi išgirsti konkretų svetainės puslapių skaičių arba bent jau tam tikrą algoritmą, kaip nustatyti puslapių skaičių internetinėje svetainėje, priklausomai nuo tam tikrų parametrų (pavyzdžiui, svetainės amžiaus, svetainės temos ir pan.).

Pirmoji interneto svetainės versija gali būti kad ir penkių puslapių. Tai yra visiškai normalu, tačiau jokiu būdu neturėtumėte sustoti. Unikalus svetainės turinys turėtų nuolat didėti.

Taigi, naujas unikalus turinys internetinėje svetainėje turėtų pasirodyti reguliariai. Kuo daugiau svetainės puslapių su naudingu ir unikaliu turiniu, tuo geriau.

Puslapių skaičius interneto svetainėje

Puslapių skaičius interneto svetainėje

Svetainė, kurioje yra daugiau puslapių, gali suteikti naudingesnės informacijos, skirtos lankytojams. Tai reiškia, kad jie dažniau imasi veiksmų, kurių iš jų tikimasi. Galbūt jie to nepadarys iš karto, bet jei interneto svetainė jiems patiks, greičiausiai prie jos grįš ir ne vieną kartą.

Jei lankytojai mato, kad svetainėje praktiškai nėra nieko, kas juos domina, vargu ar jie imsis kokiu tikslinių veiksmų ir juo labiau kada nors grįš į šią svetainę.

Dėmesingas skaitytojas gali užduoti visiškai logišką klausimą: kaip lankytojai gali patekti į šią svetainę, jei ji tokia neįdomi?

Jie gali patekti į tokią internetine svetainę keliais būdais, tačiau visus juos galima susieti su svetainės reklama. Tai gali būti tiesioginė reklama, kontekstinė ar reklaminė antraštė.

Šis svetainės „reklamavimo“ būdas labai dažnai susijęs su komercinių nuorodų pirkimu, todėl manau, kad iš tikrųjų šis metodas nedaug skiriasi nuo reklamos. Nors svetainės lankytojai gali apie tai nežinoti.

Jie gali tiesiog spustelėti vieną iš paieškos rezultatų pozicijų, nesuprasdami, kad ši svetainė pateko į šią vietą įsigijus komercinių nuorodų, o ne todėl, kad joje yra juos dominančios informacijos. Bet patekę į tokią svetainę, jie iškart susiorientuos ir supras, kad juos dominančios informacijos čia nėra arba jos yra labai mažai. Jie pamatys, kad pateko į „penkių puslapių“ svetainę, kuri jiems neįdomi.

Taigi, internetinė svetainė, kurioje yra daug puslapių, turi pranašumą prieš konkurentus, nes ji labiau domina tikslinius lankytojus.

Iš tikrųjų tokia svetainė turi aukštesnį reitingą ne tik tarp žmonių, bet ir tarp paieškos robotų. Todėl tokios svetainės paieškos rezultatuose užima pirmąsias vietas (top-10 arba top-100). Taigi, padidinę svetainės puslapių skaičių, galite padidinti svetainės populiarumą tiek tarp tikslinių lankytojų, tiek tarp paieškos sistemų. Kuo labiau svetainė patiks tiksliniams lankytojams, tuo daugiau jie atliks naršymo ir paspaudimo veiksmų, kurių iš jų tikimasi. Kuo daugiau svetainė „mėgsta“ paieškos sistemos, tuo didesnis bus paieškos srautas, o tai reiškia tikslingesnius lankytojus.

Taigi, internetinė svetainė

Jei kalbame apie įmonės svetainę, tai reiškia, kad įmonė, kuriai priklauso tokia svetainė, turės daugiau klientų, daugiau užsakymų ir daugiau pelno.

Pasirodo, kad svetainės tikslų įgyvendinimo efektyvumas tiesiogiai priklauso ne tik nuo svetainės SEO optimizavimo, bet ir nuo svetainės puslapių skaičiaus.

Taigi, svetainės srautas tiesiogiai priklauso nuo svetainės puslapių skaičiaus, o sėkmė norint pasiekti svetainės tikslus tiesiogiai priklauso nuo srauto. Pasirodo, kuo daugiau puslapių svetainėje, tuo geriau. Tiesa, čia reikia perspėti dėl galimų klaidų, kurias galima padaryti siekiant kiekio.

Pirmiausia reikia nepamiršti teksto kokybės. Reikia atsiminti, kad jis turi būti įdomus ir naudingas svetainės lankytojams.
Antras svarbus aspektas yra, viename svetainės puslapyje įdėto teksto kiekis. Ekspertai mano, kad svetainės puslapyje neturėtų būti mažiau nei 1000 simbolių be tarpų.

Tai reiškia, kad norint padidinti svetainės puslapių skaičių, neįmanoma tiesiog kvailai supjaustyti įdomų straipsnį į daugybę puslapių, kuriuose yra tik pora teksto eilučių.

Pirma, vargu ar tai patiks tikslinės svetainės lankytojams, antra, paieškos sistemos gali neigiamai vertinti tokią svetainę. Ypač jei mažuose puslapiuose yra daug raktinių žodžių. Todėl turint unikalų ir vartotojams įdomų turinį, svetainei gali būti netgi pakenkta, o ne naudinga, jei naudosite tokį paprastą turinio supjaustymo metodą, kad padidintumėte svetainės puslapių skaičių.

Unikalus internetinės svetainės turinys

Unikalus turinys yra labai vertingas šaltinis, tačiau jį reikia valdyti sumaniai.

Unikalus internetinės svetainės turinys

Daugeliui internetinių svetainių savininkų gali kilti dar vienas aktualus klausimas: iš kur gauti tiek unikalaus ir įdomių lankytojui turinio?

Norėdami reguliariai gauti reikiamą skaičių unikalaus turinio puslapių svetainėje, galite aktyviai naudoti pagrindinius unikalaus turinio šaltinius. Taip, toks reguliarus naujo unikalaus turinio įtraukimas į svetainę nėra lengvas darbas, tačiau ilgainiui iš tokio darbo galite gauti didelių dividendų, reklamuodami svetainę. Be to, priešingai nei reklama, šios investicijos bus strateginės, o grąža bus ilgalaikė, o ne momentinė.

Beje, didelis svetainės unikalaus turinio puslapių skaičius taip pat gali būti naudojamas kitu būdu reklamuoti svetainę, nors iš tikrųjų ne tik svetainę.

Remdamiesi unikaliu turiniu, galite kurti knygas, kuriomis galite reklamuoti ne tik svetainę.

Galbūt kitas argumentas (ar net galima sakyti, kad tai yra paskata), skatinantis atlikti tokį darbą reguliariai įtraukiant naują unikalų turinį į svetainę, yra didėjanti konkurencija tarp svetainių. Tarp internetinių svetainių yra tokia pati konkurencija (jei ne griežtesnė) kaip ir tarp įmonių. Dabar daugelis pradėjo suprasti, kad neįmanoma pasiekti ilgalaikės sėkmės įvairiomis SEO manipuliacijomis su svetaine. Juk pagrindinė daugumos svetainių vertė yra turinys.

Taip, galite išleisti didžiulį biudžetą internetinės svetainės reklamai, tačiau jei tai nesukels lankytojų susidomėjimo, bus labai sunku pasiekti tikslus, kuriems tokia svetainė buvo sukurta ir reklamuota.

Investicijos (daugiausia laiko ir pastangų, o ne pinigų) į aukštos kokybės ir unikalų turinį tikrai užtikrins svetainės sėkmę ilguoju laikotarpiu.

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP