Internetinio puslapio pavadinimo elementas

Internetinio puslapio pavadinimo elementas
Į Internetiniu puslapių kūrimas įeiną ir internetinio puslapio pavadinimo kūrimas. Kurdami internetines svetaines, mūsų vienintelis tikslas yra padėti jums pridėti pasirinktinį pavadinimą prie puslapio, elemento ar bet kurio kito elemento, įvairiomis spalvomis ar būsenomis.
Internetinės svetainės puslapius kuriame taip, kad galėtumėte pakeisti pavadinimo ir antraštės lygį, pridėti paantraštę, pastraipą ir net pasirinktinį simbolį, pvz., brūkšnį ar piktogramą.

Pateikiame keletą pavyzdžių, kaip tai padaryti.

Tinklapiu kūrimas

Internetiniu tinklapiu kūrimas

Šiame pavyzdyje pavadinimas "Tinklapiu kūrimas" turi H2 lygį ir pusjuodi šriftą. Prieš paantraštę "Internetiniu tinklapiu kūrimas" eina pastraipa, kaip simbolis, kuri turi raudoną brūkšnelį iškart po pavadinimo.

Svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas

Šiame pavyzdyje pavadinimas "Svetainių kūrimas" turi H3 lygį ir pusjuodi šriftą. Prieš paantraštę "Internetinių svetainių kūrimas" eina pastraipa, kaip simbolis, kuri turi raudoną brūkšnelį ir ištisine linija iškart po pavadinimo. 

Puslapių kūrimas

Internetinių puslapių kūrimas

Šis pavyzdžio pavadinimas "Puslapių kūrimas" yra sulygiuotas centre, turi H4 lygį ir paryškintą šriftą, paantraštę "Internetinių puslapių kūrimas" ir pastraipą kaip simbolį, kuri gali būti kaip ikona ar foto

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Kaip naudoti h1 - h6 antraštes savo interneto svetainėje?

Antraštės padeda vartotojams ir paieškos sistemoms skaityti ir suprasti tekstą. Pavyzdžiui, jie veikia kaip skaitytojų kelrodžiai ir jiems lengviau suprasti, koks yra įrašas ar puslapis. Antraštės taip pat apibrėžia, kurios jūsų turinio dalys yra svarbios, ir parodo, kaip jos susijusios. Čia pateiksime patarimų, kaip pridėti antraštes ir jas naudoti turinio tobulinimui.

TOP