Internetinių svetainių Skaitmenines reklamos paslaugos

Teikiame reklamos paslaugas

Šiandiena kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus internete praleidžia bent po kelias valandas per dieną. Kaip paversti šiuos internetinius vartotojus mokančiais klientais? Jūsų interneto svetainė yra neabejotinai svarbiausias jūsų rinkodaros turtas ir ji turėtų būti jūsų pardavimo atstovas, dirbantis visą parą. Bet kaip lengvai ja galima rasti?

Mes tam ir esame, kad padėtume jums sukurti internetinės rinkodaros strategiją, kad pritrauktų daugiau kvalifikuotų lankytojų į jūsų svetainę ir paverstų tuos lankytojus potencialiais klientais ir pardavimais bei pradėtumėte dominuoti internete.

Mūsų interneto rinkodaros paslaugos

Taigi, kas iš tikrųjų yra skaitmeninė rinkodara ir kokie yra skirtingi skaitmeninės rinkodaros kanalų tipai? Džiaugiamės, kad paklausėte. Skaitmeninė rinkodara yra bet kokia reklaminė veikla, atliekama internete. Tai apima bet ką iš mūsų rinkodaros paslaugų sąrašo:

Svetainių kūrimo paslaugos

Jūsų svetainė teikia informaciją „Google“ ir kitoms paieškos sistemoms, todėl tai yra jūsų buvimo internete ir paieškos matomumo pagrindas. Mūsų interneto svetainių kūrimo paslaugos yra tvirtas pagrindas, kad galėtumėte kurti savo kampanijas, atitikti „Google“ puslapio spartos ir patirties standartus ir paversti daugiau svetainės lankytojų potencialiais klientais.

Vietinis SEO

97% vartotojų internete ieško vietinių paslaugų, o 82% išmaniųjų telefonų vartotojų ieškodami vietinio verslo naudojasi paieškos sistema. Susisiekite su jais naudodamiesi vietinėmis SEO paslaugomisJūsų klientai ieško jūsų verslo - Mes galime padėti jiems jus rasti.

Reputacijos valdymas

Jūsų reputacija yra viskas. Tyrimai rodo, kad 75% vartotojų labiau pasitiki vietiniu verslu, jei jis turi teigiamų atsiliepimų, o 60% vartotojų teigia, kad neigiami atsiliepimai verčia nenorėti samdyti verslo. Teikiame reputacijos valdymo paslaugos, kurios padeda generuoti daugiau teigiamu apžvalgų ir atsiliepimų.

Paieškos sistemos SEO optimizavimas

93% internetinės patirties prasideda nuo paieškos sistemų SEO optimizavimo. Jei jūsų verslui reikia generuoti daugiau srauto į svetainę ir norite turėti daugiau potencialių klientų ir pardavimų, jums reikia mūsų SEO paslaugų. SEO sukuria aukštesnius raktinių žodžių reitingus Google, tinkamesni svetainės srautą, potencialūs klientus ir pardavimus iš interneto.

Socialinės žiniasklaidos rinkodara

Socialinės žiniasklaidos vartotojai vidutiniškai praleidžia 3 valandas per dieną naršydami savo pageidaujamas platformas, todėl socialinės žiniasklaidos rinkodara yra veiksminga reklamavimo strategija siekiant padidinti potencialius klientus ir bendrauti su jūsų vietos bendruomene. Padidinkite savo puslapių Patiko ir stebėjimą populiariuose kanaluose, tokiuose kaip „Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“ ir kt.

El. pašto rinkodara

Ekonomiškas būdas išplėsti savo verslą. El. Pašto rinkodara vidutiniškai uždirba 44 eurus pajamų už kiekvieną išleistą 1 eurą. Mūsų profesionalūs el. Pašto rinkodaros specialistai kiekvieną mėnesį siunčiant el. Pašto naujienlaiškius padeda jūsų verslui nepamiršti savo perspektyvų ir esamų klientų. Mūsų komanda tvarko dizainą, reklamų rašymą ir klientų sąrašų segmentavimą, o jūs generuojate daugiau potencialių klientų ir pardavimų.

Tapkite lyderių naudodamiesi mūsų skaitmeninės rinkodaros paslaugomis

Žmonės ieško internete dabar paslaugų ir produktų. Ar jie suras JUS ar vieną iš jūsų konkurentų? Mes daugeliui įmonių padedame generuoti daugiau svetainių srauto, potencialių klientų ir pardavimų. Apsilankykite mūsų pateiktose puslapiuose, kad sužinotumėte daugiau apie individualias mūsų paslaugas, kurias teikiame, arba susisiekite su mumis šiandien , kad aptartume, ką galime padaryti jums.

Įmonių reklama internete galingomis internetinės reklamos priemonėmis

Jus domina internetinės svetainės reklamos internete paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP