Interneto svetainės paieškos lauko svarba

Aukštos kokybės paieškos laukas yra būtinas bet kokiai internetinei svetainei, o ypač elektroninei prekybai.

Ryškus, gerai suplanuotas paieškos įvesties elementas kviečia įsitraukti ir bendrauti. Tai būdas pasakyti „Sveiki! Kaip aš galiu jums padėti?' Tačiau tarp sėkmės ir nesėkmės yra dvigubas atstumas. Gera paieškos patirtis reiškia daugiau konversijų ir geresnį atradimą, tačiau blogai įgyvendinta paieška erzina klientus ir juos atstumia.

Kita labai svarbi paieškos lauko paskirtis yra ta, kad jus matote, ko vartotojai ieško jūsų svetainėje ir jus galite planuotis patenkinti jų norus.

Paieškos laukelis reklamuojant savo paslaugas

Paieškos lauką galima pateikti ir reklamuojant savo paslaugas ar produktus.

„Paieškos laukelis“ yra bene svarbiausias bet kurios svetainės,
o ypač elektroninės prekybos svetainės komponentas.

Mes kuriame svetainės paieškos laukelius atsižvelgdami i svetainės temą, reklamos ir marketingo taisykles ir į vartotojų patirtį.

Paieškos laukas reiškia pradinį vartotojo paieškos proceso žingsnį ... Paieškos lauko dizainas yra svarbus dar svarbesniame lygyje - lauko dizainas gali paveikti visą vartotojo požiūrį į tai, kaip jie randa internetinėje svetainėje ar parduotuvėje produktus, paslaugas ar naujienas.

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP