Kiti verslo reklamos būdai / Svetainių reklama

Naudojami verslo reklamos būdai

Šis straipsnis padės jums pasirinkti tinkamus verslo reklamavimo metodus. Nėra nurodymų, kaip įgyvendinti kiekvieną iš jų. Tai daugiau gairės, parodančios, kaip dar galite reklamuoti savo verslą.

Prieš pradėdami naudoti konkrečius reklamos kanalus, turite suprasti jų naudą. 

Bet kokio verslo tikslas yra uždirbti pelną. Idealiu atveju taip pat jį nuolat didinti.

Tinkamiausios reklaminės priemonės

Kaip jau žinote, yra daug priemonių reklamuotis. Nepaisant to, kad teoriškai pakanka vieno, kuris gerai veikia. Bet gyvenimas nėra teorija ir nėra universalių sprendimų ir tenka reklamuotis naudojant įvairias priemones. Todėl rekomenduoju susipažinti su visais variantais ir pasirinkti sau tinkamiausias reklamos idėjas, tada išbandykite ir nustatykite efektyviausias.
Daugeliui šių reklamos būdų yra dešimtys, jei ne šimtai metų. Tačiau nenuvertinkite jų ir nevadinkite praėjusiu šimtmečiu. Kai kuriose nišose jos gali lengvai sukurti jums apčiuopiama naudą.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

29 reklamos būdai

1. Dalomoji medžiaga

Atsižvelgiant į tai, kad šiandien spausdinimo pramonė yra prieinama, dalijamosios medžiagos yra vienas  būdų pranešti savo klientams apie save.

2. Reklama žiniasklaidoje

Taip, ir šie reklamos kanalai jums yra gerai žinomi, tačiau vis dėlto pakartosime operatorius: Televizorius, Radijas, Spausdinti leidimai .

3. Lauko reklama

Tokie skelbimai dedami populiariausiose vietose, kad būtų galima pasiekti kuo daugiau žmonių. Arba tose vietose, kur sutelkta tikslinė auditorija.

Kiti verslo reklamos būdai

4. Akcijos

Kas dar gali paskatinti pirkti produktą dabar, jei ne pelno jausmas? Štai kodėl šį verslo skatinimo būdą taip mėgsta rinkodaros specialistai iš viso pasaulio.

5. Veikla

Neužtenka vien dominti potencialų klientą. Taigi jūs taip pat turite išsiaiškinti visas jo baimes dėl galimo pirkimo. Ir nėra nieko geriau, nei leisti klientui išbandyti produktą nemokamai. Tam yra:Konsultacijos, Degustacijos, Konferencijos, Bandomosios pamokos, Meistrų klasės.

Šis metodas ypač gerai veikia paslaugų pramonėje. Kai sunku įvertinti objektyvias produkto savybes. Pavyzdžiui, šokių mokyklos, masažo kabinetai, užsienio kalbų kursai ir kt.

6. Skambučiai

Pardavėjo rankose esantis įprastas telefonas gali tapti be rūpesčių pelno uždirbimo mašina.

7. SMS ir pasiuntinių siuntimas

Šis įrankis puikiai veikia kaip papildomas komunikacijos su klientu kanalas. Su jo pagalba galite informuoti apie naują akciją.

8. Partizanų rinkodara

Tai nėra tik verslo skatinimo rūšis, greičiau yra ypatinga filosofija - ne tik parduoti produktą, bet ir tai padaryti su minimaliomis pastangomis ir biudžetu.

Todėl partizanų rinkodaros specialistai neįprastai naudoja standartinius skatinimo metodus.

Taigi, norint pritraukti klientus, galima naudoti pačias įvairiausias technikas, iki konkurentų reklamos panaudojimo savo tikslams.

9. Prekės ženklo šalininkai

Jei dar nesate susipažinę su šiuo terminu, aš paaiškinsiu. Prekės ženklo šalininkai yra žmonės, kurie naudojasi įmonės paslaugomis ir yra pasirengę apie tai pranešti savo draugams bei dalintis teigiamais atsiliepimais internete. Tokie klientai dar vadinami įtakos agentais.

Ir jei su jumis viskas gerai, tai tokie ištikimi klientai tikrai pasirodys patys. Bet tai nereiškia, kad prekės ženklo atstovų negalima „puoselėti“ naudojant tam tikras technologijas.

10. Asmeninis prekės ženklas

Tai dar viena pastarųjų metų rinkodaros tendencija. Jo esmė slypi tame, kad įmonės kūrėjas ir (arba) vadovas veikia kaip prekės ženklo veidas ir aktyviai jį reklamuoja.

Pavyzdžiui, jis rašo tinklaraščius, kalba konferencijose, veda meistriškumo kursus, teikia interviu ir daug daugiau. Ir viskas dėl to, kad dabar pirkėjai mažiau dėmesio skiria patiems prekės ženklams ir labiau nori pirkti iš žmonių.

11. Žodžiu

Tai, ko tikrai nerašysite naujais elementais, yra senas geras žodis. Žmogaus poreikis bendrauti skatins kokybiškus produktus be jokių verslo pastangų.

Jei norite, šis procesas taip pat gali būti skatinamas. Pavyzdžiui, skiriant klientams premijas už draugų nukreipimą. Šis metodas taip pat turi rimtą trūkumą - neįmanoma kontroliuoti klientų srautų.

12. Tinklų kūrimas

Užmegzti naudingus kontaktus yra tikras menas. Ir ypač jei tai atneša milijonus užsakymų.

Aš jums pasakysiu, kad tai nėra neįprasta, ypač B2B. Tačiau verslininkams, dirbantiems tik su asmenimis, šis klientų paieškos metodas nėra tinkamas.

Dabar yra daug vietos verslo kontaktams rasti: konferencijos, seminarai, mokymo kursai ir mokymai, verslo klubai ir daug daugiau. Tam jums reikia labai nedaug, tiesiog apsirūpinkite vizitinėmis kortelėmis ir būkite atviri bendravimui.

13. Rėmimas

Nemanykite, kad rėmimas yra tik didelių korporacijų dalis.

Galite pradėti nuo bet kokio biudžeto. Pavyzdžiui: užsisakykite uniformą su savo logotipu ir padovanokite ją mokyklos komandai ir t.t.

14. Interneto svetainė

Organizacijos interneto svetainės trūkumas tikrai sukels įtarimų potencialiems klientams. Šiandien susikurti savo tinklalapį tapo daug lengviau.

15. SEO

Natūralus srautas iš paieškos sistemų ir toliau vaidina svarbų vaidmenį reklamuojant internete. Be to, svetainę aplanko labiausiai susidomėję lankytojai, ieškantys jūsų produkto. Tačiau šiuo metu SEO krizė ir viskas dėl to, kad kiekvienais metais paieškos sistemos pristato vis pažangesnes svetainių reitingavimo sistemas. Todėl vis sunkiau manipuliuoti SERP.

16. Kontekstinė reklama

Skirtingai nuo paieškos sistemų reklamos, kontekstinė reklama neužtrunka taip ilgai.

Viskas dėl to, kad jūsų svetainė gali užimti viršutines paieškos rezultatų eilutes per kelias valandas nuo kampanijos pradžios. Ir, žinoma, už tai turėsite nemažai sumokėti.

17. Vaizdinė reklama

„Yandex.Direct“ arba „Google Adwords“ taip pat padės pradėti vaizdo reklaminę kampaniją. Tačiau sąveikos su vartotojais principas bus kitoks. Potencialūs klientai internete matys skelbimus:

18. Teaser reklama

Išvertus iš anglų kalbos, teaser yra anekdotas ar masalas. Tai yra, šio tipo reklamos užduotis yra pritraukti dėmesį ir priversti vartotoją spustelėti.

Tam naudojamos provokuojančios antraštės, dviprasmiški vaizdai, intrigos, skandalai ir kita. Teaser tinklai leidžia pritraukti daug srauto į savo svetainę, bet, deja, ne aukščiausios kokybės.

Kadangi vartotojas, norėdamas susidomėti, dažnai spustelėja anonsą tiesiog taip, tikimybė įsigyti produktą yra labai maža.

19. Internetiniai katalogai

Ar įmanoma parduoti savo prekes ir paslaugas be svetainės ar grupės socialiniame tinkle? Be abejo. Tam reikia pateikti pasiūlymus produktų kaupikliuose ar skelbimų lentose. .

20. El. Pašto rinkodara

Pirmosiomis interneto rinkodaros dienomis el. Pašto kampanijos buvo vienas iš efektyviausių įrankių, tačiau laikui bėgant el. Laiškų skaičius augo, o vartotojai juos skaitė vis mažiau, todėl efektyvumas krito.

Šiandien el. Pašto rinkodarą vis dar naudoja didelės įmonės ar įmonės, kurios ilgą laiką siuntė el. Laiškus. Jaunoms įmonėms tokia priemonė gali neatlyginti duomenų bazės rinkimo ir adresų sąrašo tvarkymo išlaidų.

21. Viraliniai vaizdo įrašai

Kūrybiškas požiūris gali padidinti pardavimus, net neinvestuojant į reklamos biudžetą. Telefonu užfiksuoti virusiniai vaizdo įrašai gali pasiekti tiek pat, kiek ir TV skelbimai. Žmonės patys platins jūsų skelbimą.

22. Reputacijos rinkodara

Ankstesnių klientų patirtis yra tai, kuo žmonės domisi prieš pirkdami produktą. Todėl svarbu stebėti prekės ženklo reputaciją internete.

Ir dirbkite dviem kryptimis vienu metu: neutralizuokite neigiamus atsiliepimus ir paskatinkite patenkintus klientus pateikti teigiamas rekomendacijas.

23. Internetiniai seminarai

Internetinių seminarų organizavimas yra vienas pagrindinių informacijos verslo įgūdžių. Su jų pagalba galite surinkti potencialią auditoriją, pasikalbėti apie produkto pranašumus ir surinkti užklausas dėl jo pirkimo. Svarbiausia, kad kalbėtojas turėtų mokėti transliuoti ir būti įtikinamas.

Jie naudojasi internetiniais seminarais kitose nišose, kur reikalingas bendravimas su klientais. Žiūrint iš techninės pusės, nesunku padaryti tokią transliaciją.

24. Turinio rinkodara

Šiandien turinio rinkodara įgauna vis daugiau populiarumo - tai būdas reklamuoti svetainę kuriant ir platinant naudingą ir įdomų turinį tikslinei auditorijai.

Turinio formatai gali būti skirtingi: straipsniai, kontroliniai sąrašai, infografijos , vaizdo įrašai ir kt.

Svarbiausia, kad tai būtų įdomu žiūrovams. Jei tinkamai naudojamas, CM suteiks jūsų svetainei organinio srauto jūrą, tačiau pirmiausia turite sunkiai dirbti.

SOCIALINIAI TINKLAI

Atskiras blokas turėtų būti skirtas socialinės žiniasklaidos reklamai. Dar prieš 10 metų mažai kas tikėjo, kad tokie ištekliai domina verslą.

25. Tikslinė reklama

Viena populiariausių svetainių ir grupių reklamavimo socialiniuose tinkluose priemonių. Ir kaip pliusas, jis tiks beveik kiekvienam verslui.

Taigi galite jį naudoti norėdami reklamuoti bet ką - nuo internetinių kursų iki nekilnojamojo turto pardavimo.

26. Tinklaraštininkų ar nuomonės formuotojų reklama

Šiandien vienas asmuo gali turėti didesnę auditoriją nei pagrindinė žiniasklaida. Todėl nenuostabu, kad kai kuriems tinklaraštininkams reklama kainuoja net kelis šimtus eurų.

27. Perkant etatus kitose grupėse

Dažnas būdas socialiniuose tinkluose yra pirkti skelbimus kituose viešuose puslapiuose ir grupėse. Tai galima padaryti tiek tiesiogiai per bendruomenės administratorius, tiek per mainus.

28. Konkursai

Socialinių tinklų konkursai yra vienas iš pirmųjų būdų pritraukti klientų. Jie skirti pritraukti naujus abonentus į bendruomenę, kai kuriuos iš jų gali dominti produktas.

Tam, atsižvelgiant į konkurso sąlygas, dalyvis turi prisijungti prie bendruomenės ir iš naujo paskelbti įrašą. Konkursų efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo socialinio tinklo pasirinkimo, prizo vertės ir nišos.

29. „Autodirect“ „Instagram“

„Instagram“ negalite sukurti gijų. Todėl vienas vartotojas gauna vieną pranešimą.

Jei jums reikalinga internetinė reklama, susisiekite su mumis ir mes sugebėsime jums padėti.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP