Parduotuvės produkto Greita peržiūra

Jūsų parduotuvėje integruosime produktų "Greita peržiūra“, kad vartotojai modaliniame lange galėtu greitai peržiūrėti su produktu susijusią informaciją.

Kokia jums iš to nauda!

✔ Vartotojai lengvai ir greitai galės peržiūrėti išsamią informaciją apie produktą - sumažės paspaudimų ir įkeliamų puslapių skaičius.
✔ Vartotojai lengvai galės palyginti jūsų prekes modaliniame lange, neišeidami iš parduotuvės puslapio.

Nepraraskite klientų dėl pakrovimo laiko. Greita peržiūra, maža apkrova, greitas pirkimas!

Klientai, atidarę greitos peržiūros langą, dažniau perka žiūrimą produktą, nes jiems nereikia laukti puslapio įkėlimo ir todėl, kad jiems nereikia naršyti pirmyn ir atgal tarp puslapių, norint rasti juos dominančius produktus. Tarp daugelio parduotuvėje esančių produktų grįžimas prie pageidaujamo dažnai tampa erzinančiu užsiėmimu, nes jį rasti visada trunka per ilgai. Galimybė atidaryti iššokantį langą, kuriame galite pamatyti išsamią informaciją apie tą produktą, 0 esantis mygtukas Į krepšelį, palengvina vartotojų produkto įsigijimo užduotis.
Galimybė iš karto pamatyti išsamią informaciją apie produktą, leidžia vartotojams jaustis patogiau naršomoje svetainėje ir taip pat labiau nori pirkti. Tiesą sakant, sumažėja paspaudimų prieš dedant produktą į krepšelį, taip pat sumažėja serverio apkrova.

Tokiu būdu klientams nereikia ilgai laukti, kol puslapis bus įkeltas, nes jis mato informacija modaliniame lange, kai tik paspaudžia. Štai kaip mes galime jums pagerinti jūsų svetainės produktų pardavimus!

Greita peržiūra, maža svetainės apkrova, greitas pirkimas

Produkto greita paržiūra

Kartais pusiaukelė yra geresnė, nei atidarinėti ir peržiūrėti kiekviena produktą. Vartotojas turi atidaryti produkto puslapį, laukti jo įkėlimo ir taip su kiekvienu produktu, kol pagaliau vartotojas randa, kas jis domina.

Produkto greita paržiūra

Tad kodėl nepateikti vartotojui paprasto būdo iškart pažvelgti į produkto išskirtinumą? Štai ką mes jums galime pasiūlyti.

Žmones labiau traukia tai, ką jie gali aiškiai pamatyti. Dažnai klasikinių produktų sąrašų nepakanka, kad suprastume tikrąją produkto vertę.
Štai tada greita peržiūra sėkmingai startuoja! Jūsų klientai galės laisvai pažvelgti į jūsų produktus, greitai perskaitydami mažą aprašymą su visomis svarbiausiomis savybėmis, kurias norite pabrėžti.
Tokiu būdu vartotojai labiau sutelks dėmesį į tai, ko iš tikrųjų nori, ir lengvai pereis prie pirkimo.

Kad pagerintumėte vartotojo pirkimo patirtį, Jums tikrai verta pamastyti ir užsakyti šias mūsų teikiamas. paslaugas.

Parduotuvės produktų greitos peržiūros integravimo paslaugos

Jus domina parduotuvės produktų greitos peržiūros integravimo paslaugos?

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP