FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Parduotuvės dovanų kuponai
Parduotuvės dovanų kuponai
Rodyti Dovanų kuponai
Dovanų kuponai jūsų parduotuvėje

Parduokite dovanų kuponus savo parduotuvėje, kad padidintumėte savo pajamas ir pritrauktumėte naujų klientų.

✔ Dovanų kuponai yra perkami ne tik per šventes, per kurias padidinsite konversijų skaičių, leisdami savo klientams dovanoti dovanas draugams ir artimiesiems, bet ir kitomis švenčių progomis. Daugelis vartotoju nesistengia ieškoti konkrečių produktų, visi mėgsta dovanų kuponus ir dėl šios priežasties 90% parduotuvių jas parduoda.

✔ Jūs reklamuosite savo elektroninę prekybą tiems, kurie gauna dovanų kuponus, kurie gali tapti jūsų pirkėjais arba gali jums pritraukti naujų klientų.

Internetinės parduotuvės Produkto užklausos formos kūrimo paslaugos
Produkto užklausos forma
Rodyti Produkto užklausos forma
Internetinės parduotuvės Produkto užklausos formos kūrimo paslaugos

Internetinės parduotuvės produkto užklausa prideda užklausos mygtuką kiekviename produkto puslapyje. Naudodamas šį mygtuką potencialus klientas gali išsiųsti jums užklausą arba paprašyti geresnės kainos pasiūlymo, jei užsako ar perka didesni kieki arba jis gali užduoti klausymą apie produktą ar paslaugas, dėl kurio jis nėra tikras.

Atsakydami į jo užklausas ar pasiūlymus, galite paversti nepatikimą klientą pirkėju!

Jūsų interneto parduotuvės norų sąrašas
Parduotuvės norų sąrašas
Rodyti TIK 22 EURAI
Interneto parduotuvės norų sąrašas

Mūsų sukurtas parduotuvės norų sąrašas, padidins jūsų produktų pardavimus. Parduotuvės norų sąrašas yra vienas iš galingiausių ir populiariausių įrankių el. Prekybos parduotuvėje. Leiskite savo klientams sukurti norimų produktų sąrašus ir pasidalinti jais su šeima ir draugais.

Jūsų Parduotuvės norų sąrašas

Tai reiškia, kad galėsite lojalinti klientus, paskatinti juos pirkti ir pritraukti naujų klientų bet kada, kai bus dalijamasi norų sąrašu.

Partnerių (Affiliate) programos kūrimas
Partnerių (Affiliate) programos kūrimas
Rodyti 129 Eurai
Partnerių (Affiliate) programos kūrimas

Mūsų partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos leis jums turėti efektyvią partnerių programą, kad užsitikrintumėte savo parduotuvės matomumą ir pritrauktumėte naujus klientus didžiulės reklamuotoju armijos pagalba.

Partnerių (Affiliate) programos pagalba, galite maksimaliai pajungti visus įmanomus pardavimo kanalus, net jei ir neskiriate finansavimo reklamai, nes kiekvienas jūsų pirkėjas gali tapti ir jūsų produktų reklamuotoju. Partnerių (Affiliate) programa suteikia galimybe dalytis informacija apie jūsų parduotuvės produktus ir iš lupų i lūpas.

Parduotuvės produkto Greita peržiūra

Jūsų parduotuvėje integruosime produktų "Greita peržiūra“, kad vartotojai modaliniame lange galėtu greitai peržiūrėti su produktu susijusią informaciją.

Kokia jums iš to nauda!

✔ Vartotojai lengvai ir greitai galės peržiūrėti išsamią informaciją apie produktą - sumažės paspaudimų ir įkeliamų puslapių skaičius.
✔ Vartotojai lengvai galės palyginti jūsų prekes modaliniame lange, neišeidami iš parduotuvės puslapio.

Nepraraskite klientų dėl pakrovimo laiko. Greita peržiūra, maža apkrova, greitas pirkimas!

Klientai, atidarę greitos peržiūros langą, dažniau perka žiūrimą produktą, nes jiems nereikia laukti puslapio įkėlimo ir todėl, kad jiems nereikia naršyti pirmyn ir atgal tarp puslapių, norint rasti juos dominančius produktus. Tarp daugelio parduotuvėje esančių produktų grįžimas prie pageidaujamo dažnai tampa erzinančiu užsiėmimu, nes jį rasti visada trunka per ilgai. Galimybė atidaryti iššokantį langą, kuriame galite pamatyti išsamią informaciją apie tą produktą, 0 esantis mygtukas Į krepšelį, palengvina vartotojų produkto įsigijimo užduotis.
Galimybė iš karto pamatyti išsamią informaciją apie produktą, leidžia vartotojams jaustis patogiau naršomoje svetainėje ir taip pat labiau nori pirkti. Tiesą sakant, sumažėja paspaudimų prieš dedant produktą į krepšelį, taip pat sumažėja serverio apkrova.

Tokiu būdu klientams nereikia ilgai laukti, kol puslapis bus įkeltas, nes jis mato informacija modaliniame lange, kai tik paspaudžia. Štai kaip mes galime jums pagerinti jūsų svetainės produktų pardavimus!

Greita peržiūra, maža svetainės apkrova, greitas pirkimas

Produkto greita paržiūra

Kartais pusiaukelė yra geresnė, nei atidarinėti ir peržiūrėti kiekviena produktą. Vartotojas turi atidaryti produkto puslapį, laukti jo įkėlimo ir taip su kiekvienu produktu, kol pagaliau vartotojas randa, kas jis domina.

Produkto greita paržiūra

Tad kodėl nepateikti vartotojui paprasto būdo iškart pažvelgti į produkto išskirtinumą? Štai ką mes jums galime pasiūlyti.

Žmones labiau traukia tai, ką jie gali aiškiai pamatyti. Dažnai klasikinių produktų sąrašų nepakanka, kad suprastume tikrąją produkto vertę.
Štai tada greita peržiūra sėkmingai startuoja! Jūsų klientai galės laisvai pažvelgti į jūsų produktus, greitai perskaitydami mažą aprašymą su visomis svarbiausiomis savybėmis, kurias norite pabrėžti.
Tokiu būdu vartotojai labiau sutelks dėmesį į tai, ko iš tikrųjų nori, ir lengvai pereis prie pirkimo.

Kad pagerintumėte vartotojo pirkimo patirtį, Jums tikrai verta pamastyti ir užsakyti šias mūsų teikiamas. paslaugas.

Parduotuvės produktų greitos peržiūros integravimo paslaugos

Jus domina parduotuvės produktų greitos peržiūros integravimo paslaugos?

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP