×

HOW TO SHOP

1 Login or create new account.
2 Review your order.
3 Payment & FREE shipment

If you still have problems, please let us know, by sending an email to support@website.com . Thank you!

SHOWROOM HOURS

Mon-Fri 9:00AM - 6:00AM
Sat - 9:00AM-5:00PM
Sundays by appointment only!

Cart

PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Internetiniu puslapiu kūrimas » Puslapiai

Mes sukursime jums gražius internetinės svetainės puslapius!

Kuriant internetinės svetainės dizainą ir svetainės puslapius, galimybėms kaip ir nėra ribų. Viskas priklauso nuo fantazijos ir internetinės svetainė temos. Mes jums pateikiame virš 200 įvairiu svetainės puslapiu pavyzdžių. Mūsų pateiktuose pavyzdžiuose, kai kurie puslapiai bus susiję su kai kuriomis svetainės temomis, pvz. Turizmas ar Internetinės parduotuvės tema.

Internetinės svetainės dizaino ir puslapiu kaina

Kuriant individualu svetainės dizainą ir svetainės puslapius, svetainės dizaino kaina išaugs kelis ar net keliolika kartų, nes dizaineris pagal jūsų pageidavimus kurs svetainės dizainą ir svetainės puslapius nuo nulio. Jums patvirtinus svetainės dizaino maketą, pradeda darbą programuotojai.

Internetinės svetainės dizaino pigi alternatyva

Mes rekomenduojame rinktis jau sukurto dizaino variantą pagal jūsų temą. Tokiu sukurtu dizainų, pagal įvairias verslo temas yra kelioliką tūkstančių. Rekomenduojame rinktis  „WordPress“ svetainės dizaino temą. Spauskite "Internetiniu svetainių dizainas" į paieškos lauką įveskite jūsų verslo tema anglu kalba pvz. Automobilių servisas (Car service) ir rinkitės iš tūkstančių svetainės dizaino pasiūlymų.

Jei jums internetinę svetainę kursime mes, rekomenduojame pasirinkti kelis variantus, kad mes galėtume išrinkti jums geriausia funkcionalumą turinti svetainės dizainą.

Internetiniu puslapiu kūrimas Puslapiai
Į VIRŠŲ