Naujausių pranešimų svetainės puslapio nauda

Šiame straipsnyje mes išaiškinsime pagrindinį skirtumą tarp „WordPress“ įrašų ir puslapių, taip pat aptarsime situacijas, kai įrašų puslapis ir jų reklaminiai blokai, gali būti labai naudingas jūsų svetainei.

Tinklaraštis yra labai svarbus praktiškai bet kurios internetinės svetainės ar parduotuvės aspektas. Tai ypač naudinga, kai reikia naujienų puslapio, kad galėtumėte demonstruoti savo naujausius produktus ir (arba) paslaugas, bet taip pat turite rodyti ir kitus savo įrašus ar pristatymus.

Naujausių pranešimų svetainės puslapio nauda

Žinutės svetainės puslapiai

Įrašai iš esmės yra konkrečiam laikui skirti turinio elementai (pvz., Naujienos). Jie yra tai, ką jūs naudojate, kad užtikrintumėte, jog jūsų „WordPress“ svetainė yra nauja, aktuali ir įdomi. Įrašus galima rūšiuoti į skirtingas kategorijas ir žymas, todėl juos lengviau gali rasti jūsų svetainės lankytojai (ir paieškos sistemos). Be to, lankytojai, užsiregistravę jūsų RSS sklaidos kanale - jūsų įrašai bus tiesiogiai perduoti jiems. Tai žymiai palengvina jūsų įrašų bendrinimą ir savo ruožtu ir jūsų srauto augimą.

Svetainės puslapiai

Skirtingai nuo įrašų (kurie sudaro nuolat besikeičiantį turinio kanalą), svetainės puslapiai yra pagrindiniai „WordPress“ svetainės elementai. Jie yra nuolatiniai, o akivaizdūs pavyzdžiai yra jūsų Apie ir Kontaktiniai puslapiai. „WordPress“ puslapiai atrodo panašūs į įrašus, nors yra aiškių skirtumų. Puslapiams nėra priskirtos žymos.

Įrašų kūrimo nauda

Išsiaiškinę pagrindinius įrašų ir puslapių skirtumus, greitai apžvelkime, kodėl reikia kurti tam skirtą įrašų puslapį.

Nepriklausomai nuo to, kokios paskirties ir temos yra jūsų svetainė ar internetinė parduotuvė, Jūsų įrašu puslapis yra raktas į turinio rinkodarą. Daugiau naujienų, daugiau produktu ar paslaugų aprašymų daugiau skaitomumo, o paprastas naršymas pagerins lankytojų grįžimo į jūsų svetainę galimybes. Be to, žinučių/naujienų puslapis padės pagerinti jūsų svetainės optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), taip pat padės lankytojams rasti jūsų svetainę ir dalintis įrašais. Žymų ir kategorijų naudojimas leidžia greitai ir lengvai rasti panašius ir susijusius įrašus. Kiekvienas įrašas gali paskatinti lankytojus imtis veiksmų, jei jūsų įrašas yra sutelktas į žinomą raginimą veikti (CTA), tai reiškia, kad vartotojas i jūsų svetaine gali ateiti iš paieškos sistemos, pereiti pagal jūsų nuoroda i produktus ar paslaugas, dalintis įrašu ar net ji rekomenduoti.

Kaip sukurti specialų internetinės svetainės įrašų puslapį

Geros naujienos yra tai, kad praktiškai yra paprasta sukurti žinučių/naujienų puslapį. Sudėtingesnis kūrimas yra žinučių/naujienų/produktu demonstraciniu bloku, kuriuos vieno mygtuko paspaudimu, galėtu įterpti i bet koki puslapio ar įrašo turinį, reklamos ar vartotojo naršymo patogumo tikslais.
Norėdami jums padėti įsivaizduoti, kaip tokie naujienų įrašu blokai atrodo, mes žemiau sukūrėme keletą pavyzdžiu, kuriuose galite naršyti, kad suprastumėte jų akivaizdžia nauda bet kokio tipo ar paskirties svetainėse.

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #1

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas sukurtas taip, kad būtu rodomi pranešimai iš skirtingu kategorijų su skirtingais foto dydžiais.

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #3

VIEW ALL -
  • in Svetainės SEO

    10 patarimų, kaip sukurti nuostabų ir SEO palankų tinklaraščio įrašą

    Tinklaraščio įrašų rašymas reikalauja įgūdžių. Kad skaitytojai liktų susidomėję, turėtumėte pagalvoti apie savo turinio struktūrą. Nes jei žmonėms patinka ir supranta jūsų įrašą, jie daug labiau linkę pasidalinti juo su kitais – ir tai padidins jūsų reitingą. Taigi, jei norite pagerinti savo rašymo įgūdžius ir savo reitingus, pradėkite nuo šių pata...
  • in Svetainės SEO

    SEO optimizavimas • kontrolinis sąrašas pradedantiesiems

    SEO optimizavimas yra didžiulis dalykas. Optimizuodami svetainę, pirmiausia įsitikinkite, jog savo svetainę optimizuojate ne tik žmonėms, bet ir Google paieškoms. Norite dirbti su savo svetainės SEO? Peržiūrėkite šiuos dalykus, kad žinotumėte, nuo ko pradėti. Turinys, turinys, turinys! SEO tikslas yra optimizuoti turinį, kad jis būtų naudingas naud...

Reklaminis blokas Nr. #4

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #5

VIEW ALL -

Kuriame, pritaikome ir optimizuojame įrašų puslapius ir reklaminius blokus

Žinučių puslapius ir reklaminius blokus kuriame atsižvelgdami i internetinės svetainės temą ir stilių. Remdamiesi svetainės/parduotuvės stiliumi nustatome, kokia turėtu būti rodomų įrašų apimtis, su kiekvienu įrašu susietų vaizdų dydžiai, išdėstymo tvarką, ištraukų ilgius ir daug daugiau. Kurdami žinučių reklaminius blokus, pagalvojame apie keletą papildomų priedų, kurie pagerina vartotojo patirtį.

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos pramonės ar kitomis temomis?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Turite klausymų? Atsiųskite mums žinutę

TOP