PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Naujausių pranešimų svetainės puslapio nauda

Šiame straipsnyje mes išaiškinsime pagrindinį skirtumą tarp „WordPress“ įrašų ir puslapių, taip pat aptarsime situacijas, kai įrašų puslapis ir jų reklaminiai blokai, gali būti labai naudingas jūsų svetainei.

Tinklaraštis yra labai svarbus praktiškai bet kurios internetinės svetainės ar parduotuvės aspektas. Tai ypač naudinga, kai reikia naujienų puslapio, kad galėtumėte demonstruoti savo naujausius produktus ir (arba) paslaugas, bet taip pat turite rodyti ir kitus savo įrašus ar pristatymus.

Naujausių pranešimų svetainės puslapio nauda

Žinutės svetainės puslapiai

Įrašai iš esmės yra konkrečiam laikui skirti turinio elementai (pvz., Naujienos). Jie yra tai, ką jūs naudojate, kad užtikrintumėte, jog jūsų „WordPress“ svetainė yra nauja, aktuali ir įdomi. Įrašus galima rūšiuoti į skirtingas kategorijas ir žymas, todėl juos lengviau gali rasti jūsų svetainės lankytojai (ir paieškos sistemos). Be to, lankytojai, užsiregistravę jūsų RSS sklaidos kanale - jūsų įrašai bus tiesiogiai perduoti jiems. Tai žymiai palengvina jūsų įrašų bendrinimą ir savo ruožtu ir jūsų srauto augimą.

Svetainės puslapiai

Skirtingai nuo įrašų (kurie sudaro nuolat besikeičiantį turinio kanalą), svetainės puslapiai yra pagrindiniai „WordPress“ svetainės elementai. Jie yra nuolatiniai, o akivaizdūs pavyzdžiai yra jūsų Apie ir Kontaktiniai puslapiai. „WordPress“ puslapiai atrodo panašūs į įrašus, nors yra aiškių skirtumų. Puslapiams nėra priskirtos žymos.

Įrašų kūrimo nauda

Išsiaiškinę pagrindinius įrašų ir puslapių skirtumus, greitai apžvelkime, kodėl reikia kurti tam skirtą įrašų puslapį.

Nepriklausomai nuo to, kokios paskirties ir temos yra jūsų svetainė ar internetinė parduotuvė, Jūsų įrašu puslapis yra raktas į turinio rinkodarą. Daugiau naujienų, daugiau produktu ar paslaugų aprašymų daugiau skaitomumo, o paprastas naršymas pagerins lankytojų grįžimo į jūsų svetainę galimybes. Be to, žinučių/naujienų puslapis padės pagerinti jūsų svetainės optimizavimą paieškos sistemoms (SEO), taip pat padės lankytojams rasti jūsų svetainę ir dalintis įrašais. Žymų ir kategorijų naudojimas leidžia greitai ir lengvai rasti panašius ir susijusius įrašus. Kiekvienas įrašas gali paskatinti lankytojus imtis veiksmų, jei jūsų įrašas yra sutelktas į žinomą raginimą veikti (CTA), tai reiškia, kad vartotojas i jūsų svetaine gali ateiti iš paieškos sistemos, pereiti pagal jūsų nuoroda i produktus ar paslaugas, dalintis įrašu ar net ji rekomenduoti.

Kaip sukurti specialų internetinės svetainės įrašų puslapį

Geros naujienos yra tai, kad praktiškai yra paprasta sukurti žinučių/naujienų puslapį. Sudėtingesnis kūrimas yra žinučių/naujienų/produktu demonstraciniu bloku, kuriuos vieno mygtuko paspaudimu, galėtu įterpti i bet koki puslapio ar įrašo turinį, reklamos ar vartotojo naršymo patogumo tikslais.
Norėdami jums padėti įsivaizduoti, kaip tokie naujienų įrašu blokai atrodo, mes žemiau sukūrėme keletą pavyzdžiu, kuriuose galite naršyti, kad suprastumėte jų akivaizdžia nauda bet kokio tipo ar paskirties svetainėse.

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #1

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas sukurtas taip, kad būtu rodomi pranešimai iš skirtingu kategorijų su skirtingais foto dydžiais.

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #3

PERŽIŪRĖTI VISUS -
  • į Visi straipsniai

    Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės

    Nemokamos arba konkurencingos siuntimo galimybės. – Praėjusiais metais UPS atliko didelį klientų patirties tyrimą, pavadintą „Internetinio pirkėjo impulsas“ . Pagal šį išsamų tyrimą, 81% pirkėjų internetu sutinka, kad NEMOKAMAS PRISTATYMAS yra svarbiausias atsiskaitymo internete aspektas. Kiti pristatymo variantai taip pat buvo labai geri, įs...
  • į El. parduotuvių kūrimas, Visi straipsniai

    Elektroninės parduotuvės kūrimas su papildomomis priemonėmis

    Elektroninės parduotuvės kūrimas su papildomomis priemonėmis, kurios padės tapti konkurencingais. Elektroninės parduotuvės sėkmė priklauso ne tik nuo jos produktų kokybės, bet yra daugybė ir kitų veiksnių, kurie lekia svetainės sėkmę ir populiarumą. Koks parduotuvės SEO ir kaip ji suprojektuota, taip pat turi didele įtaką elektroninės parduotuvės p...

Reklaminis blokas Nr. #4

Naujienų, produktų ir paslaugų reklaminis blokas Nr. #5

PERŽIŪRĖTI VISUS -

Kuriame, pritaikome ir optimizuojame įrašų puslapius ir reklaminius blokus

Žinučių puslapius ir reklaminius blokus kuriame atsižvelgdami i internetinės svetainės temą ir stilių. Remdamiesi svetainės/parduotuvės stiliumi nustatome, kokia turėtu būti rodomų įrašų apimtis, su kiekvienu įrašu susietų vaizdų dydžiai, išdėstymo tvarką, ištraukų ilgius ir daug daugiau. Kurdami žinučių reklaminius blokus, pagalvojame apie keletą papildomų priedų, kurie pagerina vartotojo patirtį.

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos pramonės ar kitomis temomis?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Turite klausymų? Atsiųskite mums žinutę

Į VIRŠŲ