Atliktu darbų svetainės puslapio kūrimas skirtingiems įrenginiams

Svetainės puslapio kūrimas skirtingiems įrenginiams

Bet kokio tipo svetainės puslapio kūrimas skirtingiems įrenginiams nėra lengva užduotis. Kurdami svetaines ar svetainės puslapius, kuriame taip, kad jis būtu rodomas skirtingo pločio ekranuose.

Iš pirmo žvilgsnio sukurti svetaines, kurios vienodai gerai atsidarys skirtingo pločio ir skiriamosios gebos įrenginiuose, gali atrodyti kaip lengva užduotis, bet taip nėra. Tiesą sakant, tai nėra tokia paprasta užduoti, nei manote. Kurdami internetines svetaines, mes suskirstome visą svetainės kūrimo procesą į du etapus:

  • Informacijos architektūros ir puslapio struktūros apibrėžimas.
  • Pridedami reaguojantys žiniatinklio dizaino elementai, kad svetainė būtų vienodai patogi dirbti bet kuriame įrenginyje.

Darbas su turiniu ir interneto svetainės struktūra

Turinys yra svarbiausias bet kurio interneto svetainės šaltinio komponentas. Būtent turinys lemia, koks turėtų būti svetainės dizainas. Pirmiausia mes nustatysime, koks turinys bus rodomas svetainėje, tada aprašome to turinio puslapio struktūrą ir sukuriame svetainės puslapį su linijiniu žymėjimu, kuris vienodai gerai atrodo tiek siauruose, tiek plačiuose ekranuose.

Mūsų atlikti darbai | Pavyzdys Stilius-4

Demonstracinė versija per visa puslapį, kuria naudojame ir mes savo pagrindiniame svetainės puslapyje.

TOP