Autoserviso paslaugų
Internetinių svetainių kūrimas

Kuriame internetines svetaines visoms autoserviso paslaugoms

Autoserviso paslaugų internetinių svetainių kūrimas Kainos

Internetinių svetainių kūrimas autoserviso paslaugoms

Kuriame internetines svetaines įmonėms, dirbančioms automobiliu remonto versle ir su kitomis susijusiomis su automobiliais paslaugomis, kad galėtumėte pagerinti savo reputaciją pristatydami save ir savo paslaugas.

Kuriame internetines svetaines auto remontui

 

Kuriame unikalias interneto svetaines įmonėms, kurios remontuoja automobilius, turi automobilių remonto centrus, automobilių plovyklas, atlieka automobiliu dažymą arba užsiima ir kitoms su automobiliais susijusioms paslaugoms.

Mūsų kuriamos interneto svetainės tinka bet kokiai smulkaus verslo veiklai. Taip pat tinka padangų montavimo paslaugoms, padangų balansavimo dirbtuvėms, automobilių priežiūrai, transporto priemonių diagnostikai, kėbulų remontui ir kitoms susijusioms paslaugoms.

Sukursime svetainę su Email marketingo integracija

Sukursime internetine svetainę su galinga 7 kontaktinę forma, kuri padės jūsų klientams lengvai susisiekti su jumis. Integruosime „Google“ žemėlapį, kad būtų rodoma jūsų vieta. Įdomu tai, kad mūsų sukurtoje svetainėje, klientai galės iš anksto susitarti su jūsų verslu, kad sutaupytų laiko, paspausdami mygtuką „Paskyrimas dabar“. Be to, Email marketingo integracija leis jums siųsti naujienlaiškius savo abonentams ir laikyti kontaktus viename profilyje, o tai bus labai naudinga ir patogu vėliau kurti rinkodaros strategijas.

Integruosime internetine parduotuvę

Jei jums to reikės, integruosime ir internetine parduotuvę, kurioje galėsite pridėti produktus, tokius kaip padangas, ratlankiai, akumuliatoriai, filtrai, kosmetinės priemonės ir kitas prekes. Be to, šie produktai gali būti skirstomi į kategorijas, kad būtų patogiau ieškoti. Taip pat galėsite rūšiuoti produktus pagal įvairius kriterijus, tokius kaip: populiarumas, vidutinis įvertinimas, naujumas, kaina…, filtruoti produktus pagal kainų diapazoną arba ieškoti produktų pagal išmanųjį „Ajax“.

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina svetainės kūrimo paslaugos pramonės ar kitomis temomis?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Internetinių svetainių kūrimas, Kuriame unikalias interneto svetaines įmonėms, Mūsų kuriamos interneto svetainės, Integruosime internetine parduotuvę
TOP