Jūsų internetinės parduotuvės el. pašto rinkodara, (naujienlaiškis)

Supaprastintas el. Pašto rinkodaros sprendimas.

Mūsų integruota internetinės parduotuvės el. pašto rinkodara, (naujienlaiškis), padės jums siųsti naujienlaiškius, rinkti potencialius klientus, siųsti automatinius el. laiškus, rodyti prenumeratos formas, įtraukti abonentus į sąrašą ir valdyti abonentus informacijos suvestinėje.

Integruosime jums valdoma el. Pašto naujienlaiškių platforma, leidžiančia siųsti el. Laiškus per jūsų serverio SMTP arba per Amazon SES, SparkPost, Mailgun, SendGrid, Elasti Mail ar per kita jūsų mėgstamą SMTP teikėją. El. pašto rinkodara, tai puikus el. Pašto rinkodaros sprendimas mažoms ir didelėms įmonėms, turinčioms ar norinčioms turėti dideles el. Pašto duomenų bazes.

Internetinės parduotuvės el. pašto rinkodara, (naujienlaiškis) paprasta, lengva ir galinga.

Mūsų glaudžiai integruota internetinės parduotuvės el. pašto rinkodara, (naujienlaiškis), jūsų parduotuvės informacijos suvestinėje bus paprasta, lengva ir galinga. Naudodami el. pašto rinkodara, galėsite daugiau dėmesio skirti prenumeratorių sąrašų didinimui ir el. Pašto rinkodarai, savo parduotuvės informacijos suvestinėje.

 

Pasiekiamas įgyvendinimo efektas % pagal verslo grupes

- papildomos pajamos gaunama iš el. pašto rinkodaros

papildomos pajamos gaunama iš el. pašto rinkodaros

Rinkite ir siūskite laiškus automatiškai

Rinkite ir siuskite laiškus automatiškai

Mūsų integracijos padės jums be vargo gauti el. Pašto abonentus ir įtraukti juos į sąrašą automatiškai, kad vėliau galėtumėte siųsti el. Laišką. El. pašto adresų rinkimas iš parduotuvės naudotojo produktų užsakymų, el. pašto rinkimas iš naujų parduotuvės vartotojų registracijos ir komentatorių. El. pašto abonentų išplėtimas jūsų el. internetinės parduotuvės pašto sąraše taps labai paprastas.

Elektroninės prekybos integracija: Su kiekvienu parduotuvės užsakymu galite surinkti abonentus ir įtraukti juos į el. pašto sąrašą.

Vartotojo registracija: Surinkite prenumeratorius kiekvieną kartą, kai kas nors užsiregistruoja jūsų svetainėje. Taip pat galite automatizuoti siuntimą sveikinimo el. laiško.

Pasirinkimas komentuoti: nenukreipdami lankytojų registracijai, taip pat galite rinkti el. paštus iš tinklaraščio komentarų.

Parduotuvės vartotojų sinchronizavimas: automatiškai konvertuokite parduotuvės vartotojus į abonentus. Kiekvienas parduotuvės vartotojo vaidmuo bus automatiškai konvertuojamas nieko nedarant rankiniu būdu.

Formos po tinklaraščio įrašais: rodykite pasirinkimo formas po kiekvieno puslapio ar įrašo savo svetainėje.

Parduotuvės sandorio el. Paštas: visus parduotuvės operacinius el. Laiškus galite siųsti per mūsų integruota pašto siuntimo programą.

EDD integracija: pasveikinkite savo pirmuosius klientus naudodami siunčiama automatiškai padėkos laišką.

Integracija į kasą: rinkite el. Pašto kontaktus iš parduotuvės kasos ir siųskite automatinius el. Laiškus.

Parduotuves prekybos segmentavimas

Siųsti ačiū elektroninį laišką paštu pirmą kartą klientams: Pirmą kartą pasveikinkite klientus naudodami automatinį padėkos laišką.

Išankstinis el. Prekybos segmentavimas: naudodamiesi mūsų išankstiniu el. Prekybos segmentavimu, galite nukreipti abonentus automatiškai siunčiamus laiškus pagal:

- Užsakymo išlaidos (bendras užsakymas, pvz., Abonentas, įsigijęs daugiau nei 500 USD)
- Užsakymo išlaidos (pvz., vienas užsakymas - abonentas, įsigijęs mažiau nei 30 USD už vieną užsakymą)
- Užsakymo dažnumas (pvz., Kiek kartų pirko vienas abonentas)
- Įsigytas produktas (pvz., siųsti el. laišką tiems, kurie nepirko A produkto)
- Pirkta veikla: (pvz. - įsigijo/nepirko) paskutinis įsigytas

Komandų funkcijos padeda suteikti ir atšaukti prieigą prie savo internetinės parduotuvės vartotojų, kad jie atliktų el. Pašto rinkodaros užduotis. Naudodamiesi mūsų el. pašto marketingo integracija, galite valdyti visą el. Pašto rinkodaros komandą. Yra galimybių konfigūruoti vartotojų, kuriems norite suteikti prieigą, vaidmenis. Su mumis, jums el. pašto rinkodara taps daug lengvesnė naudojant mūsų integruotas priemones.

El. pašto sąrašo funkcijos.

Sąrašas: rūšiuoti ir siųsti el. Laiškus į kontaktų sąrašą yra lengviau nei anksčiau. Visus sąrašus, segmentus ir žymas galima sukonfigūruoti iš pradžių.
Kelių sąrašas: Galite siųsti el. Laiškus į kelis sąrašus, tokiu būdu jums nereikia kurti atskiros kampanijos, kad tą patį el. Laišką siųstumėte į kitą sąrašą.
Segmentai: Segmentas padės tiksliau segmentuoti el. Pašto kontaktus, sukurti neribotą segmentą, kad tinkamai sugrupuotumėte el. Pašto kontaktus.
Žymos: žymėkite kontaktus, kad juos būtų lengviau rasti, el. Pašto adresai turi prasmę, kai pažymite juos savo veiksmais.

IMPORTAS EKSPORTAS
Importuoti kontaktus: importuokite savo pasirinktus šablonus, el. Pašto sąrašą iš kitų el. Pašto rinkodaros įrankių, naudodami mūsų įmontuotus importavimo nustatymus.

Importuoti iš CSV: norite labiau kontroliuoti, ką importuoti. Galite naudoti CSV failus importuodami savo abonentus el. Pašto rinkodarai.

Galite net eksportuoti el. paštus į CSV vos vieno mygtuko paspaudimu.

ĮTERPTI REGISTRACIJOS FORMAS

Įterpti registracijos formas

Įterpti formas: naudodami HTML įdėjimo formas, galite ją įdėti bet kur - valdikliai, įrašai ar puslapiai, forma, veiks bet kur.
Įterpti formos parinktis: pritaikomos įterpimo formos parinktys leidžia visiems lengvai sukurti HTML formą su pasirinktais laukais.

PASIRINKIMO FORMOS
Įterptinė forma: naudodamiesi tiesiogine forma, vieno mygtuko paspaudimu, galite įdėti formas į turinį ir nukreipti abonentus į bet kurį priskirtą sąrašą.
Plūduriuojanti juosta: jei el. Pašto adresų rinkimas yra jūsų pagrindinis prioritetas, pridėkite plūduriuojančia registracijos juosta, kuri kabos jūsų svetainės antraštėje
Slinkimo formos: vietoj kitų metodų norėtumėte stumti prenumeratos langelį aukštyn ar žemyn. Norėdami naudoti slinkimo registracijos formą, galite naudoti „slide up“ formos funkciją. Jūs netgi galėsite kontroliuoti, kada pasirodys slinkimo formą, atsižvelgiant į puslapio slinkimo procentą.
Pagal mano nustatymus: galite naudoti nustatymu forma, kad ji būtų rodoma tik tada, kai jums to norite.

DVIGUBAS PASIRINKIMAS
Dviguba pasirinktis padeda išvengti negyvų el. Pašto kontaktų ir registracijos patvirtinimas, padeda išvalyti sąrašą. Dvigubo pasirinkimo funkcija gali suteikti:

- Dvigubas pasirinkimas: sumažinkite abonentų atmetimo rodiklį naudodami dvigubą pasirinkimą.
- Dvigubas pasirinkimo peradresavimas: peradresuokite abonentus po registracijos patvirtinimo pasirinkimo į bet kurį kitą jūsų internetinės parduotuvės puslapį. Galite peradresuoti į bet kuriuos puslapius arba visiškai nenukreipti.

El. pašto marketingo kompanijos

El. Pašto kampanija: kampanijas galima sukonfigūruoti tiesiai iš internetinės parduotuvės informacijos suvestinės neišeinant iš jūsų svetainės.
Standartinė kampanija: siųskite el. Laiškus su standartine kampanija, kai tik norite užmegzti ryšį su savo prenumeratoriais.
Automatizuota kampanija: siųskite el. Laiškus automatiškai naudodamiesi automatine kampanija, automatizuokite procesą daugiau niekada nenaudodami rankinio būdo.
Šablonai: Tam yra šablonas! Laiškams siųsti galite naudoti mūsų įmontuotus gražius šablonus.
Atmetimo tvarkymas: Atmetimo valdymo funkcija padės jums lengvai išlaikyti el. Pašto adresų sąrašus, nekonfigūruojant to, kad būtų galima atkurti arba atmesti.

El. pašto marketingo kompanija geriausiai tinka

Mūsų el. pašto marketingo kompanija yra pritaikyta WordPress internetinėms svetainėms kurioje rasite visas reikalingas registracijos formas, kad būtų galima užfiksuoti el. paštus, patogia abonentų valdymo sistema ir daugiau nei 100 nuostabių šablonų.

El. pašto marketingo kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės parduotuvės El. pašto marketingo kūrimo paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Svetainių kūrimo paslaugos

Jus domina unikalios internetinės svetainės ar internetinės parduotuvės kūrimo paslaugos, pramonės ar kitomis temomis? Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP