Kokios svetainės duoda didelius vartotojų srautus

/ / Reklama internete
Kas yra skelbimų ar nuorodų svetainės ir kodėl jos reikalingos
Sužinosite, kokios svetainės gali jums duoti didelius vartotojų srautus?

Neretai sau užduodame klausimą, kokia naudą duoda skelbimų, straipsnių ar nuorodų svetainės ir ar verta juose skelbtis? Pastaruoju metu visi pastebime, kad internete atsiranda vis daugiau skelbimų lentų, bet deja, ne visi žino, kad jos tarnauja ne tik kaip skelbimų talpinimui.

Tobulėjant interneto technologijoms, kiekvienas turi galimybę talpinti savo informaciją internetinėse skelbimų, straipsnių, katalogų ar nuorodų svetainėse, tačiau svarbiausia, kad visose svetainėse yra patogios paieškos sistemos ir jos yra greitai indeksuojamos paieškos sistemų. Nieko nebestebina ir tai, kad aktyvių interneto vartotojų skaičius kasmet auga, o taip pat didėja ir mobiliojo naršymo auditoriją.

Svetainės kurios generuoja didelius vartotojų srautus.

Pateikiame svetainių nuorodas, kuriose pristatę savo produktus ar paslaugas ar paskelbę kita savo turinį, gausite didelius vartotojų srautus į savo paslaugas, produktus ir savo svetaines. Mūsų pastaba ir rekomendacijos: Kad būtumėte randami Google paieškose, skelbkite tik SEO optimizuota turinį. Jei nežinote kaip tai padaryti, registruokite paskira ieškovas.lt svetainėje ir jų SEO specialistai sukurs jums tekstus, pristatys jūsų verslą ir jūsų paslaugas ir paskelbs jūsų paskiroje.

spauda.vip straipsniu svetainėje paskelbę straipsnį ar keletą straipsnių apie savo teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus, gausite aukšto Google rango PR nuorodas i savo svetaines ir didelius vartotojų srautus.


fromtoo.club svetainė, kurioje galite skelbti savo naujienas, pridėti neribota kieki paslaugų ar produktų, reklamuoti savo brendą, registruoti savo verslą kataloge, reitinguoti savo raktažodžius ir dar daug daugiau. Svetainė sukurta taip, kad bet kokio tipo verslas galėtu kuo daugiau gauti nuorodų ir vartotojų srautus i savo svetaines. Svarbu nepatingėti ir užpildyti kuo daugiau informacijos.


VIP Skelbimai svetainė leidžia skelbti skelbimus 1 metų terminui visiškai nemokamai. Ši svetainė sukurta taip, kad negeneruotu nutrūkstamas nuorodas, kaip daugelis kitų skelbimų svetainių.


KITA: 2022 Sausio 29 diena paskelbėme kelių įmonių su skirtingomis paslaugomis informacija apie jų paslaugas ir produktus šioje svetainėje « Virtuali vizitinė kotelė » Koks bus vartotojų srautas iš šios svetainės, mes dar nežinome, bet bet kokiu atveju jus gaunate kokybiška Google PageRank 2 nuorodą

2021 10 mėn. vartotojų srautų foto

Apsilankymai mūsų interneto svetainėje

Pateikiame savo, 2021 10 mėn. vartotojų srautų foto, kurioje matosi, iš kuriu svetainių daugiausiai ateina klientų.

Šiandien patalpindami savo informaciją skelbimų, straipsnių ar nuorodų svetainėse, nelaukiame – mūsų pateikta informacija publikuojama akimirksniu ir ji jau pradeda veikti, ja jau mato susidomėję internautai.
Tačiau tai dar ne visi pateikimo internete privalumai, svarbiausia, kad paslauga daugeliu atveju yra visiškai nemokama! Taigi nedvejokite, skelbkite savo informaciją skelbimų, straipsnių ir nuorodų svetainėse! Šiandien rasite skelbimų ir iš privačių savininkų, ir iš didelių įmonių. Tūkstančiai žmonių jau įvertino darbo su tokiomis svetainėmis paprastumą ir patogumą.

Kodėl ateina nusivylimas?

Pastaba: Daugeliui paskelbtas skelbimas ar straipsnis neduoda jokios naudos, neateina tie vartotojų srautai, kuriu buvo tikėtasi, nėra pardavimų ar paslaugų užsakymų. Taip atsitinka tik todėl, kad jūsų paskelbtas skelbimas ar straipsnis, nėra SEO optimizuotas pagal jūsų verslą, paslaugas ar produktus.

Dar viena sritis kuri duoda nemažus potencialiu pirkėjų srautus

Dar viena sritis kuri duoda tikslinius potencialiu pirkėjų srautus yra Google vietinis verslas. Ši sritis gali jums duoti pirkėjų srautus jei Google mano verslas paskiroje, teisingai sumaketuosite visas savo paslaugas, sukelsite paslaugų ir įrašų SEO optimizuotus tekstus ir įrašus arba galite būti visiškai nematomi, jei padarysite nors viena, atrodo iš pažiūros nežymia klaidelę.

Iš kur mes visa tai žinome – visos mūsų žinios yra paremtos praktika montuojant Google mano verslas paskiras ir reklamuojant kitu kompanijų svetaines. Žemiau pateikiame trijų įmonių lankytoju srautu foto, kuriu mes Google vietinio verslo paskiras sumaketavome, ir SEO optimizavome, ir kurios dabar yra Google pirmuose puslapiuose.

Paskutiniu 28 dienų, potencialiu klientų srautai per Google vietinis verslas

Kitokios lubos Google vietinis verslas

Kitokios lubos

Namu šiltinimas Google vietinis verslas

Namu siltinimas

Vaido laiptai Google vietinis verslas

Vaido laiptai

Skelbimų, straipsnių, nuorodų svetainės ir SEO. Ar yra ryšys?

Tikrai yra ir labai glaudus. Svetainės reitingo pozicija paieškos sistemoje labai priklauso nuo kokybišku nuorodų kiekio, svarbiausia pasirinkti geras, turinčias vertingus PR svetaines.

Laikai keičiasi, juodieji optimizavimo metodai (pavyzdžiui, raktažodžių šlamštas, nuorodų bombardavimas) privedė prie to, kad dabar Google atsižvelgia į nuorodos kokybę iš skelbimų lentų ir kai kurias skelbimų svetaines įtraukė i šlamšto siuntėju sąrašus. Mes esame jums paruošę visu skelbimų lentų ir nuorodų katalogu sąrašus ir tu resursu kurie duoda labai didelius lankytojų srautus ar vertingas nuorodas. Visu mūsų paruoštu svetainių sąrašai sudaryti tik su vertingais PR. Visus šlamšto siuntėjus esame natūraliai išfiltravę.

Visa tai padės pritraukti tikslinį vartotojų srautą, o ne atsitiktinius skaitytojus.

Pateikdami skelbimą būkite atidus. Apsvarstykite, kaip dauguma interneto vartotojų ieško produktų ar paslaugų. Nepamirškite įtraukti visos savo informacijos. Be to, daugeliui svarbu, ar verslą vykdote internetu, ar turite keletą pardavimo taškų (jei taip, kur jie yra), ar derėtis tinka, atsiskaitymo ir pristatymo būdai. Daugiau dėmesio padeda pritraukti ir nuotraukų publikavimas.

Svetainės reklama per Skelbimų, Nuorodų ir Straipsnių svetaines

Kaip mes dar galėtume jums padėti?

Daugelis skelbiate skelbimus kurie jums neatneša naudos, nes jie nėra SEO optimizuoti ir dar blogiau, jei skelbiate skelbimus tose svetainėse, kurias Google yra įtraukusi i šlamšto siuntėjus ir to net nežinodami, sulaukiate svetainės kritimą paieškose ar balų mažėjimą indeksavimo algoritme.

Taip, jus teisingai supratote, mes švelniai kalbame apie Google taikomas svetainėms baudas.

Mes ilgai svarstėme, kaip mes galėtume jums suteikti tokia (seo optimizuota) paslaugą, kuri tiktu visur, t.y visuose skelbimų, straipsnių, katalogų ir nuorodų svetainėse ir sukūrėme specialu paslaugų paketą, kuris atneš jums apčiuopiamos naudos ir kuriuo galite pasinaudoti.

Kad padėtume jūsų verslui

Iki 2021 m. Gruodžio 30 dienos teiksime didžiule nuolaida, kuria tuoj pat galite pasinaudoti. Turite klausymų, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonų 8 609 71961

Skelbimų, straipsnių ir nuorodų svetainės – kodėl jos reikalingos?

Reikėtų pažymėti, kad skelbimų, straipsniu, katalogų ir nuorodų svetainės yra labai didelis informacijos, kurią paieškos sistemos indeksuoja, masyvas. Todėl kuo daugiau jūsų skelbimų ir straipsnių bus skelbiama nemokamose pranešimų lentose ir straipsnių svetainėse, tuo didesnė tikimybė, kad tinkamas lankytojas atsidurs jūsų svetainėje. Jei turite savo svetainę, tai visi pranešimai su URL adresu į jūsų svetainę, nuolat gerins svetainės poziciją teikiant informaciją apie reikalingas užklausas Google paieškoje.

Įvertinus visa tai, galima teigti, kad skelbimų, straipsniu svetainių ir kitu resursu naudojimas ieškant tinkamų prekių ar paslaugų ir talpinant skelbimus ar straipsnius yra naudingas. Be to, yra nemokama galimybė reklamuoti savo svetainę paieškos sistemose ir padidinti vartotoju srautą į savo interneto svetainę.

Kokios svetainės duoda didelius vartotojų srautus

Kitos paslaptys apie « Kokios svetainės duoda didelius vartotojų srautus » gali būti atskleistos mūsų Facebook grupėje.

2 Comments to “ Kokios svetainės duoda didelius vartotojų srautus”

 1. Jolanta says :

  Kokia kaina metams sukurtos svetainės išlaikymui pagal pirma arba antra variantą burejos puslapiui?

  1. myworlds says :

   Sveika,,,
   Jūsų svetainės tema yra viena iš tu retesniu temų ir Lietuvai jos yra kuriamos, kaip ir turizmo tema, standartiniu būdų. Kad išsiskirtumėte savo teikiamomis paslaugomis iš kitu, svetainės dizainu ir paslaugomis, bei jų pristatymu, aš keletą dienų pagalvosiu ir pateiksiu jums galimus dizaino ir t.t. variantus el. paštu.