Interneto svetainės Pardavimų filialų (Affiliate) kūrimas ir valdymas

Ryšiai tarp reklamuotojo, leidėjo ir kliento yra filialų rinkodaros esmė.

Nemokamas jūsų internetinės svetainės reklamavimas

Filialų rinkodara yra terminas, vartojamas apibūdinti internetinės reklamos formą, kurią sudaro filialo atlyginimas už lankytojo nukreipimą arba kliento atlyginimas už norimo veiksmo atlikimą, pvz., pirkimą ar naujienlaiškio užsiprenumeravimą.

Tam tikra prasme filialų rinkodara gali būti laikoma nemokamu jūsų internetinės svetainės reklamavimu - susijusių filialu tinklu, nukreipiančiu klientus pirkti iš jūsų.

Svetainės turinčios filialų kompanijas turi geriausius pardavimus

Nemokamas jūsų internetinės svetainės reklamavimas

Filialų kampanijos turi geriausius rezultatus, kai jos derinamos su paieškos variklio optimizavimo (SEO), „Pay Per Click“ (PPC) kampanijomis, el. Pašto rinkodaros palaikymu ir yra gerai pritaikytos kelionių, mažmeninės prekybos ir paslaugų pardavimo pramonei.

Veiksminga filialų rinkodara nemeta krūvos nuorodų skirtingiems svetainių savininkams, tikėdamasi, kad kažkas prilips. Tai gerai suplanuotos, tiksliai apibrėžtos pastangos, skirtos plėtoti ilgalaikius santykius su trečiųjų šalių svetainėmis, tyrinėti su pramone susijusias svetaines su patikimais puslapiais ir sukurti vertingą jūsų svetainės filialų tinklą, kuris atneš kokybišką, konvertuotą srautą.

Be to, sėkminga filialų rinkodara taip pat apima tam tikrus verslo bruožus, pavyzdžiui, gebėjimą būti lanksčiam su komisinių vertėmis, ypač tais atvejais, kai sumažėja pardavimai, nes didesnė komisija privers dukterines įmones labiau dirbti.

Diegiame (partnerystės/filialu/Affiliates) programas

Diegiame galingas filialu sekimo programas, kad laisvai galėtumėte padidinti savo paslaugų ir produktų pardavimus neįdėdami nė cento į reklamą

Partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos

Jus domina partnerių (Affiliate) programos kūrimo paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP