Svetainės puslapio šoninės juostos

Galime sukurti jums svetainę su skirtingomis svetainės puslapio šoninėmis juostomis

Skirtingos svetainės puslapio šoninės juostos

Ar norite savo internetinėje svetainėje rodyti skirtingas šonines juostas skirtingiems įrašams ir puslapiams?

Paprastai WordPress temos rodo tas pačias fiksuotas šonines juostas visose vietose, neatsižvelgiant į tai, kuriame įraše ar puslapyje esate.

Galime jums sukurti tokia interneto svetainę, kad turėtumėte galimybe skirtingiems puslapiams ir įrašams rodyti skirtingas šonines juostas.

Paprastai tinklaraščio šoninė juosta rodoma visoje jūsų svetainėje visuose pranešimuose, puslapiuose, kategorijose ir archyvų puslapiuose. Tačiau kartais galite norėti, kad šoninės juostos turinys pasikeistų atsižvelgiant į konkrečius įrašus ar puslapius.

Skirtingos svetainės šoninės juostos

Populiariausių įrašų šoninėje juostoje galite rodyti skirtingą turinį, pridėti skirtingų el. Pašto registracijos formų arba rodyti skirtingas paslaugas, produktus ar skirtingus skelbimus.

Keliais mygtuko paspaudimais galėsite sukurti tiek šoninių juostų, kiek norėsite, ir priskirti kiekvieną šoninę juostą skirtingiems WordPress svetainės puslapiams.

Ir tai dar ne viskas - Sukūrę skirtingas šonines juostas ir priskyrę jas skirtingoms savo svetainės sritims, į juos galėsite pridėti ir valdiklius.

Eikite į Išvaizda » Valdikliai. Tarp numatytųjų temos šoninių juostų pastebėsite naujai sukurtas pasirinktines šonines juostas.

Dabar jūs žinote....

Dabar jus žinote, kad galime jums sukurti modernia internetinę svetainę, kurioje jus galėsite kurti skirtingus puslapiu ir įrašu šonines juostas.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

TOP