PAMIRŠOTE SAVO DUOMENIS?

SUKURTI PASKYRĄ

Gražiu kontaktiniu formų kūrimas

Gražios kontaktu formos

Internetinės svetainės Kontaktų Puslapių kūrimas

Kuriame svetainės kontaktines formas pagal svetainės stilių ir temą

Internetinės svetainės Kontaktų Puslapių kūrimas

Susisiekite su mumis svetainės puslapis - patarimai, gudrybės ir pavyzdžiai

internetinių svetainių kontaktų puslapis

Ar žinojote, kad daugelyje internetinių svetainių kontaktų puslapis gauna daugiau puslapio peržiūrų nei bet kuri kita skiltis?, ypač paslaugų sektoriuje.

Nors daugelyje svetainių kontaktų forma yra integruojama „Apie mus“ svetainės puslapyje, turėtumėte skirti daug daugiau laiko ir rūpesčio savo kontaktų puslapiui, nes daugeliui prekių ženklų tai yra jūsų santykių su potencialiais klientais pradžia.

Šiandien pateikiame geriausių „Susisiekite su mumis“ svetainės puslapio praktikos pavyzdžių ir ieškosime neįtikėtinų „Susisiekite su mumis“ puslapių pavyzdžių, kuriuose pateikiami įvairūs stiliai, pagrįsti skirtinga verslo auditorija ir ketinimais.

Kokios gali būti interneto svetainės kontaktu formos?, formų stiliai ir kita.

Retai svetainė eina be kontaktinės formos. Net jei kontaktinė forma nėra pirmame svetainės puslapyje ir nėra svarbiausias dizaino elementas, būtent šis elementas vaidina labai svarbu vaidmenį vartotojo sąveikos su svetaine procese. Kontaktų forma turėtų būti itin paprasta, skaidri, patogi ir funkcionali. Kartu - patrauklios originalios ir nenuobodžios, priderintos pagal svetainės stilių ir svetainės temą. Taip, visi žino šiuos principus. Bet, matote, kartais sugalvoti ką nors naujo nėra taip lengva. Jūsų dėmesiui pateikiame svetainių pasirinkimą su įdomiu ir paprastu kontakto formos sprendimu.

Atrodykite nuostabiai

Kai vartotojai lankosi jūsų susisiekimo su mumis puslapyje, jie užmezga santykius su jumis. Jie nori sužinoti daugiau apie jus, o jūsų susisiekimo su mumis puslapio dizainas ir stilius bus jų pirminio įspūdžio dalis. Turėkite tai omenyje!

  • Kuriame profesionalias kontaktų formas

Parodykite savo asmenybę

Kaip jau minėjau aukščiau, vartotojai, apsilankę jūsų kontakto puslapyje, nori sužinoti daugiau apie jus. Pagalvokite, kaip norite, kad jūsų kopija atspindėtų jūsų prekės ženklo asmenybę. Jei jūsų auditorija yra atsaini, linksma minia, apsvarstykite lengvą, net komišką toną savo kontakto puslapyje.

  • Kuriame patrauklias kontaktų formas.

Ko nerekomenduojame?

Jei pateiksite tikrąjį el. Pašto adresą, (pvz. xxxx@gmail.com) jūsų el. paštas gali būti nuskaitytas specialiomis programomis ir susilauksite laiškų iš šlamšto siuntėju.

Mūsų rekomendacijos

Geriausia praktika yra turėti savo kontaktinį puslapį, bet būtinai įsitikinkite, kad žmonėms nepaprastai lengva susisiekti su jumis. Jei naudojate kontaktinę formą, paprašykite tik būtiniausių dalykų (vardo, el. Pašto adreso ir jų pranešimo). Mačiau kontaktinių formų, kuriose reikalaujama nurodyti vardus, pavardes, pašto adresus ir telefono numerius. Tokie duomenų pildymai kontaktu formos laukuose, baido klientus, nebent tai būtu užsakymo forma.

Kaip?

Kontaktu formų sprendimai

Pateikiame populiariu internetiniu svetainių kontaktines formas, kad rastumėte ir jus savo kontaktinės formos originalu sprendimą.

  • Viena iš pagrindiniu kontaktinių formų kūrimo taisyklių yra laikytis svetainės stiliaus ir svetainės temos. Tuo pačiu paprasta ir nesudėtinga kontaktinė forma neprivers ilgai kentėti dėl laukų užpildymo. Kontaktu forma su minimalizmo koncepciją, vartotojui primena, kad įmonė tikrai suinteresuota bendrauti su vartotoju.
Ryškiu spalvų kontaktinė forma

Ryškiu spalvų kontaktinė forma

Skirtingos kontaktu formos ryškios spalvos, leidžia sutelkti dėmesį į skirtingus lauku mygtukus ir laukus, kuriuos reikia užpildyti.

Kūrybinis kontaktu formos sprendimas

Kūrybinis sprendimas

Kūrybinis sprendimas, sukurtas naudojant originalų šriftą. Skelbimų lentos imitacija yra pastebima, ryški ir maloni akiai.

Paprastas kontaktinės formos dizainas

Paprastas kontaktinės formos dizainas

Paprastas ir nesudėtingas kontaktinės formos dizainas, su užuomina į susirašinėjimą su gyvu asmeniu (portretas)

Maloni kontaktinės formos išvaizda šeimai

Kontaktinė forma šeimos svetainei

Maloni kontaktinės formos išvaizda sukuria šeimai palankią atmosferą. Ši kontaktinė forma gali būti naudojama šeimos arba pažinčių svetainėse..

Kontaktinė forma ant voko

Kontaktinė forma ant voko

Kaip įprasta ir lengva - parašykite laišką ir visa informacija bus perduota adresatui. Tai kontaktinė forma kuri sužadina prisiminimus.

Raginanti veikti interneto svetainės kontaktu forma

Raginanti kontaktu forma

Norėdami susisiekti su mumis? Kas gali būti paprasčiau - surinkite telefono numerį ir malonaus balso mergina kalbės su jumis.

Tai yra tokia mintis, kurią susisiekimo forma šioje svetainėje skatina ir, be abejo, turite palikti savo koordinates, norėdami susisiekti.

Manau, kad dar kartą įsitikinote, kad kuriant internetine svetainę, kad ir paprasčiausia kontaktu formą, psichologija vaidina svarbų vaidmenį.

Internetiniu svetainių ir parduotuvių kūrimo paslaugos

Jus domina internetinės svetainės ar parduotuvės kūrimas paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu 8 609 71961 arba per kontaktu formą

Į VIRŠŲ