Internetinės svetainės kūrimas ir jos administravimas

Internetinių svetainių kūrimas

Sukūrus interneto svetainę ar internet0 parduotuvę, dauguma klientų mano, kad visas darbas jau yra atliktas. Sėdint ir laukiant, kol pasirodys rezultatai, ateina supratimas, kad tikras darbas tik prasideda. Turite prižiūrėti savo interneto svetainę, kad sukurtumėte nuolatinį lankytojų srautą, kuriam patinka jūsų turinys, prekės ar paslaugos. Kaip ir bet kuris organizmas, taip pat ir interneto svetainės miršta be nuolatinės priežiūros. Norint gauti geriausius rezultatus, reikia reguliariai įkelti naują turinį, ar tai būtų tekstiniai leidiniai, paveikslėliai, vaizdo medžiaga ar bet koks kitas turinys. Jei norite tinkamai administruoti savo svetainę, turite išmokti HTML kalbos, turėti savo nuotraukų redagavimo įrankius ir žinoti, kaip ja naudotis, nuolat sekti ir vertinti lankytojus bei suprasti SEO principus ir kt.

Galite skirti labai daug laiko administruodami savo interneto svetainę ar parduotuvę patys, arba galite palikti šį darbą mums. Mes galime tai padaryti jums remdamiesi visomis SEO taisyklėmis. Tiesiog parašykite mums el. Laišką, kuriame aprašykite, kurias modifikacijas ir kitas administracines užduotis reikia atlikti, ir mes tuo pasirūpinsime.

Pastaba: Interneto svetainės priežiūra labai skiriasi nuo svetainės administravimo.

Interneto svetainės administravimas!

Kuriant ir administruojant interneto svetaines reikia griežtai laikytis SEO taisyklių ir Google svetainės puslapių indeksavimo kriterijų, kuri nurodo kiekvieno svetainės ir kiekvieno puslapio populiarumą skalėje nuo 0 iki 10.

Paskutiniai Google svetainės indeksavimo skaičiavimo algoritmai yra išleisti 2020 m. Gegužės 4 d, jais ir reikia vadovautis kuriant ir administruojant svetaines.

Google svetainių indeksavimo algoritmai yra sudėtinga sistema, naudojama duomenims iš paieškos indekso išgauti ir iškart pateikti kuo geresnius užklausos rezultatus vartotojui.

Paieškos variklis naudoja algoritmų ir kelių reitingavimo signalų derinį, kad pateiktų pagal svarbą indeksuotas ir reitinguotas interneto svetaines, jų puslapius, įrašus ir kita turinį, paieškos sistemų rezultatų puslapiuose (SERP).

Pasyvios svetainės

Jei svetainėje nėra kuriama nauju puslapių ar įrašų, Google robotai nebesuteikia balo algoritmo skalėje ir tokia svetainė pradeda kristi paieškos sistemoje.
Kad to neatsitiktu, mes teikiame tokias paslaugas į kurias įeina:

Puslapiu ir įrašu kūrimas

 • Naujo puslapio sukūrimas.
 • Įrašų, naujienų puslapiu kūrimas.
 • Kategorijų kūrimas, meniu kūrimas.
 • Pridėti, ištrinti, keisti, foto.
 • Pridėti YouTube vaizdo įrašus.
 • SEO Optimizuotu tekstu rašymas.
 • Nauju foto sukūrimas ir įkėlimas
 • Naujienų rašymas ir įkėlimas.
 • Straipsnio rašymas ir įkėlimas.
 • Produktų ir paslaugų aprašymų kūrimas.

Jūsų atsiusta medžiaga

Vystant svetainę, jus taip pat norėsite, kad įkeltume jūsų atsiustus tekstus, paslaugų aprašymus, foto ir kita informacija. Galime priimti ir įkelti praktiškai visais formatais pateiktą jūsų medžiagą, o taip pat atliekame šias paslaugas

Jūsų atsiustos info įkėlimas

 • Jūsų atsiustu tekstu redagavimas
 • Jūsų atsiustu tekstu SEO optimizavimas
 • Jūsų atsiustu foto paruošimas ir įkėlimas
 • Konsultavimas el. paštu ir telefonu
 • Kiti darbai, pagal susitarimą

Portalai ir soc. tinklai

Mūsų sukurti straipsniai, spaudos pranešimai, produktu ar paslaugu aprašymai bus skelbiami jūsų svetainėje, 2 portaluose ir 14 socialiniu tinklų. Tam yra reikalinga, kad jūsų svetainė gautu aukšto Google PR rango nuorodas.

Infirmacija bus skelbiama

 • Į 2 portalus.
 • Į 14 socialiniu tinklų.
 • Į mūsų Google Mano verslas.

Kaip mes tai darome ir kodėl tai reikalinga?

Pirmiausia mes pasidarysime jūsų interneto svetainės analize ir atsirinksime jūsų verslui naudingiausius raktažodžius. Pasidarysime analize ir - jūsų internetinės svetainės padėtis Google paieškoje.
Kai jau žinosime realu vaizdą, pradėsime rašyti straipsnius, spaudos pranešimus, produktu ar paslaugų aprašymus, kuriu pagalba jūsų svetainė, jūsų verslo raktažodžiai reitinguosis i Google pirmus puslapius. Parašyta straipsnį mes skelbsime ne tik jūsų svetainėje, bet ir kituose resursuose, tame tarpe ir socialiniuose tinkluose ir taip, vieno straipsnio pagalba, jūsų svetainė gaus 16 aukšto PR rango nuorodas i jūsų svetainę, pagal kurias ateina ir vartotoju srautai.

Per mėnesi skelbiame ne mažiau 2 straipsnių. Vieno SEO Optimizuoto straipsnio parašymas, sumaketavimas ir paskelbimas visuose resursuose, užtrunka apie 4 valandas. Per mėnesį skelbiame ne mažiau 2 straipsniu, kartais 3/4 straipsnius. Daugiau straipsniu pasiskelbia, jei mūsų straipsnis yra parašytas per ilgas ir ji reikia skaidyti į 2 ar 3 dalis. Analogiškai jūsų svetainė gauna žymiai daugiau nuorodų ir vartotojų srauto.

Interneto svetainės MB Vaido laiptai statistika

Atliekant analogiškas paslaugas MB Vaido laiptai ar įmonei Kitokios lubos ir kitoms įmonėms, padidėjo vartotoju srautas apie 40-50 procentų ir visos svetainės kurioms atliekame paslaugas, yra randamos Google pirmuosiuose puslapiuose. Žemiau MB Vaido laiptai foto statistikoje matote apsilankymu statistika iš natūralios paieškos, per mūsų paskelbtus straipsnius.

Natūralios paieškos srautas: padidėjo 40-50%  | Svetainės unikalūs lankytojai iš natūralios paieškos per dieną: nuo 40 iki 80

Interneto svetaines administravimas paslaugos

Užsakyti paslaugas!

Telefonas konsultacijai 8 609 71961 arba susisiekite su mumis per kontaktu formą!

Svetainės kūrimas ir jos administravimo profesionalumas

Pastaba: Priimant programuotojus ir svetainių administratorius dirbti savo kompanijoje, mes neradome tokiu specialistų, kurie kuriant ir administruojant interneto svetaines žinotu ir vadovautųsi SEO ir Google indeksavimo algoritmais, tad juos teko apmokyti patiems.

TOP