Internetinės parduotuvės kainos ir funkcijos

/ / El. parduotuvių kūrimas, Visi svetainės straipsniai
Internetinės parduotuvės kainos

Internetinės parduotuvės kainos ir funkcijos – Į Internetinės parduotuvės funkcionalą gali įeiti labai daug funkcijų. Tai priklauso kokio valdymo galingumo, automatizavimo ir vartotoju patirties jus parduotuvės norėsite. Skelbiame el. Prekybos parduotuvės funkcijų sąrašą, skirtu pradėti ir vistyti prekybą. Jei daugeli jų norite turėti savo parduotuvėje, rinkitės El. Parduotuvių kūrimas „Optimal” planą, į kurį yra įtrauktos iš žemiau paskelbtu, daugelis funkcijų.

Internetinės parduotuvės kainos

El. Prekybos parduotuvėje, kurioje nėra tinkamų funkcijų, yra labai sunku išplėsti prekybą ir tapti komerciškai sėkmingu. Tai yra priežastis, kodėl mažos ir didelės elektroninės prekybos platformos nuolat dirba investuodamos į naujas funkcijas ir patobulinimus.

Siekdami padėti verslininkams turėti tvirtas internetines parduotuves su radikaliai patobulintomis funkcijomis, kuriame internetines parduotuves, į kuria įeina labai daug įvairiu funkcijų.

Internetinės parduotuvės kainos

Internetinės parduotuvės kainos

Pirmiausia pažvelkime į kertinio akmens ypatybes, o vėliau – į žaidimą keičiančius dalykus.

a. Internetinės parduotuvės ypatybės: tai internetinės parduotuvės funkcijos, kurios yra beveik būtinos norint pradėti veikti internete. Be jų yra žymiai mažesnė sėkmės tikimybė. Nesvarbu, ar turite 1000 lankytojų per mėnesį, ar 100 000 tūkst., Šios funkcijos yra būtinos.
b. Žaidimus keičiančios el. Prekybos parduotuvės funkcijos: tai internetinės parduotuvės funkcijos, kurios nėra svarbios vykdant el. Prekybos operacijas, tačiau prideda didžiulės vertės auditorijos įsitraukimo ir procesų tobulinimo požiūriu. Šios savybės paprastai yra integruojamos jau didelėse elektroninėse parduotuvėse.

Internetinės parduotuvės kainos ir funkcijos

1) Paieškos juosta: daugiau nei 70% vartotojų naudoja paieškos juostą naršydami el. Prekybos svetainėse. Pridėjus šią funkciją pirkėjai galės greitai ir teisingai atrasti produktus. Nors sukurti gerai veikiančia paieškos juosta, nėra lengva.

2) IA orientuota navigacija: intuityvi naršymo juosta suteikia galimybę pirkėjams greitai atrasti tai, ko jie ieško. Tai labai svarbu internetinėms parduotuvėms, parduodančioms produktus įvairioms auditorijos grupėms. Tobulą navigaciją yra labai svarbi visu tipu parduotuvėse.

3) Prekių krepšelis ir atsiskaitymo procesas: Prekių krepšelis yra pats neatskiriamiausias el. Prekybos svetainių bruožas. Pirkėjui nusprendus, ką pirkti, pirkinių krepšelis padeda jiems užbaigti pirkimą. Nuo bendros sumos apskaičiavimo iki mokėjimų palengvinimo, jis atlieka viską, kas būtina prieš atliekant kasą. Taigi galingas pirkinių krepšelis ir atsiskaitymo procesas yra labai svarbūs elementas parduodant!

4) Slankiklių įtraukimas: Slankiklis yra paprasčiausias būdas parodyti naujus produktus, perkamiausius produktus ir netgi su nuolaida susijusius daiktus, kad klientai atkreiptų dėmesį į konkrečius produktus. Įtraukiantis slankiklis palaiko vaizdo įrašų įterpimą, sklandų vaizdo įrašų perėjimą ir dizaino įvairovę, kad svetainėje būtų patraukli patirtis.

5) Dalijimasis socialine žiniasklaida: socialinė žiniasklaida šiuo metu yra pati galingiausia terpė srautui generuoti ir netgi produktams parduoti. Todėl socialinės dalijimosi galimybės yra labai svarbios sėkmei.

6) Keli mokėjimo metodai: keli elektroninės prekybos parduotuvės mokėjimo būdai, palengvina pirkinių pirkimą ir didesnį pardavimą parduotuvių savininkams. Jūsų pageidavimu integruosime i jūsų internetinę parduotuvę mokėjimus per elektronines pinigines, kreditines korteles, debeto korteles ir internetinę bankininkystę, kad pirkėjai galėtų laisvai mokėti taip, kaip nori.

7) Populiarių paieškų modulis: festivaliai, sezonai ir ypatingos progos sukelia konkrečių produktų paklausą. Štai kodėl yra prasminga pridėti populiarių paieškų modulį į savo elektroninės prekybos svetainę. Pridėjus šią funkciją pirkėjams bus lengviau pasiekti populiarius daiktus jūsų internetinėje parduotuvėje. Gana paprasta internetinės parduotuvės funkcija, tačiau sukuria daug vertės.

8) Vaizdo slankiklis: Kadangi vaizdai yra labai svarbūs šiuolaikinei apsipirkimo patirčiai, jūsų el. Prekybos parduotuvė neapsieis be vaizdo slankiklio. Tai leidžia jums lengvai parodyti kelis gaminio vaizdus ir parodyti gaminį iš skirtingų kampų. Mūsų sukurta slankiklio funkcija veiks sklandžiai, su aiškiai parodytais naršymo mygtukais ir priartinimo parinktimi produkto puslapiuose.

9) Aukštos kokybės nuotraukų priartinimas: nesant jokio fizinio kontakto su parduodamais produktais, kol jų nenusiperkame, galimybė kiekvienam pirkėjui norėti priartinti ir išnagrinėti įvairius produkto aspektus per nuotraukas. Sklandus priartinimo funkcionalumas ypač svarbus internetinėms parduotuvėms, prekiaujančioms drabužiais, menu, rankdarbiais, grožio gaminiais, papuošalais, avalyne dizainerių gaminiais, na žinoma ir kitais produktais.

10) „Breadcrumb“ naršymas: „ Breadcrumb“ naršymas padeda klientams sekti kelią, kuriuo nueita norint pasiekti konkretų produktą. Tai sumažina būtinybę drastiškai pereiti į jūsų el. Prekybos parduotuvę. „Breadcrumb“ naršymas yra labai paprastas svetainės naršymo bruožas, tačiau jis yra labai svarbus UX ir SEO požiūriu.

11) Produktų filtravimas ir rūšiavimas: kai parduotuvėje sunku rasti produktą, atitinkantį jūsų dydį, spalvą, kainą ir kitas dešimtis specifikacijų. Čia yra naudingos produktų filtravimo ir rūšiavimo funkcijos. Galingi produktų filtrai leidžia klientams pasirinkti produktus pagal bendrus ir specifinius pramonės atributus. Kita vertus, rūšiavimas leidžia jiems peržiūrėti produktus didėjančia arba mažėjančia tokių veiksnių, kaip kaina ir reitingas, tvarka.

12) Informaciniai produktų puslapiai: Mes visi žinome, kad produkto puslapio tikslas yra suteikti klientams visą gyvybiškai svarbią informaciją apie jo funkcijas, galimybes ir privalumus. Štai kodėl vizualaus, tačiau labai informatyvaus produkto puslapio dizaino užbaigimas yra labai svarbus jūsų internetinės parduotuvės sėkmei!

13) DUK puslapis – klausimų ir atsakymų DUK puslapis yra kuriamas atsižvelgiant i svetainės dizainą.

14) Kiti svetainės puslapiai – sukursime visus reikalingus parduotuvės puslapius, tokius kaip Apie mus, kontaktai ir t.t.

15) Klientų palaikymo skiltis: Pirkėjai dažnai stengiasi rasti jiems reikalingos informacijos, kuri jiems padėtų. Taigi visiškai logiška kad mes jums poraštėje sukursime klientų palaikymo stulpelį, kur galėsite pridėti svarbias nuorodas. Be to, integruosime formą „Susisiekti“, kad lankytojai galėtų greitai susisiekti su palaikymo komanda.

16) Ryškūs raginimo veikti mygtukai: kritiniai pardavimų mygtukai, pvz., „Į krepšelį“ ir „Pirk dabar“, bus suprojektuoti teisingai dėl akivaizdžių priežasčių. Naudojant didesnį mygtuko dydį, teigiamos spalvos, tokios kaip žalia, ir lengvai suprantamas ženklinimas, labai padės pagerinti pardavimą.

17) Pasitikėjimo signalai: nors per pastarąjį dešimtmetį elektroninės prekybos apsipirkimas išaugo, pirmą kartą pirkėjai baiminasi pirkti internetu, ypač iš mažiau žinomų internetinių parduotuvių. Čia atsiranda pasitikėjimo signalai. Duomenų saugumo sertifikatų ir saugaus mokėjimo priminimų rodymas atsiskaitymo metu labai palengvina pirkėjo rūpesčius.

18) Produktų duomenų lapų universalus redaktorius:  Mes integruosime i jūsų internetinę parduotuvę patogu redaktorių, kurio pagalba galėsite kurti techninių duomenų lapus / lenteles produktų puslapiuose, lengvai, kūrybiškai ir greitai redaguoti tekstus, pridėti foto, pavadinimų reikšmes ir dar daug daugiau.

Tokie duomenų lapai leidžia vartotojams lengvai peržiūrėti specifikacijas ir labai pagerina vartotojo patirtį.

19) Apžvalgos modulis: apžvalgos padeda klientams sužinoti apie produkto kokybę ir našumą. Kalbant apie apsipirkimą internete, labai nedaug perkama neperskaičius apžvalgų. Štai kodėl mes jums integruosime apžvalgų valdymo modulį į jūsų internetinę parduotuvę.

20) Susiję produktai: elektroninės prekybos parduotuvės, kuriose daugiausia dėmesio skiriama produktų atradimo supaprastinimui, kad klientai įgytų didžiulį pranašumą. Susijusių produktų modulis yra puikus būdas supažindinti pirkėjus su produktais, panašiais į jų naujausias produktų paieškas. Šis modulis paprastai rodomas produkto puslapių pabaigoje ir pateikia rekomendacijas apie produktus.

21) Intuityvus kasos puslapis: visi žinome, kaip veikia kasos puslapiai. Norėdami užbaigti pirkimą, turime įvesti asmeninę, pristatymo ir mokėjimo informaciją. Visa tai užtrunka ir tampa labai erzinančia, jei kasos puslapis nėra planuojamas atsižvelgiant į vartotojo patirtį. Tokios funkcijos kaip lauko patvirtinimas ir išmani forma labai padeda greitai užbaigti apsipirkimą!

22) Parduotuvės (blog) modulis – kuriame jus galėsite skelbti savo naujienas, produktu aprašymus ir kita informacija. Tai labai galingas ginklas reitinguoti savo parduotuvės pagrindinius ir pagalbinius raktažodžius.

23) Panašių įrašų žymeklis: Mes sukursime tobula įrašų modulį. Jus savo populiariuose įrašuose, kad pritrauktumėte skaitytojų dėmesį ir nukreiptumėte srautą į atitinkamą turinį, vieno mygtuko paspaudimu galėsite pridėti nuorodas i reikiamo produkto puslapius ar kategorijas.

24) Rekomenduojamas įrašų modulis: jei planuojate sukurti nuostabų turinį savo pirkėjams, jie tikriausiai norės sužinoti daugiau. Naudodamiesi mūsų integruotu rekomenduojamų pranešimų moduliu, galėsite supažindinti lankytojus su savo geriausiu turiniu. Vietoj šios funkcijos internetinės parduotuvės kartais naudoja ankstesnio ir kito tinklaraščio funkcionalumą. Tai vienodai gerai!

25) Tinklaraščio paieška ir kategorijos: Tinklaraščio paieškos juosta padeda jūsų ištikimiems skaitytojams naršyti jūsų tinklaraštyje ir atrasti konkretų turinį. Jei nėra tinklaraščio paieškos, lankytojams bus sunku atrasti turinį, susijusį su konkrečiomis temomis. Kategorijos yra naudingos dėt tos pačios priežasties. Jus jas turėsite, nes abi šios savybės nėra techniškai sudėtingos integruoti. Jus galėsite įsitikinti patys, kad vartotojai pateka į jūsų internetinės parduotuvės reikiama puslapį.

26) Galinga administratoriaus informacijos suvestinė: augant galima nedaug nuveikti, jei nėra duomenų. Nuo auditorijos iki demografinių rodiklių ir nuo pardavimo iki pajamų, mūsų sukurtoje administratoriaus informacijos suvestinėje, bus pateikta viskas, kas jums padės priimti sprendimus.

27) Komentarų langelis: Žmonės mėgsta pasidalinti savo mintimis ir atsiliepimais, patyrę gerą turinį. Jei nėra komentarų langelio, to padaryti beveik neįmanoma. Komentarų modulis tinklaraštyje sukuria didelę vertę Google ir lankytojų įtraukimo atžvilgiu. Tai dar viena funkcija, kuri turi būti jūsų internetinės parduotuvės tinklaraščio dalis ir kuria mes jums sukursime.

28) Galingas TVS: el. Prekybos parduotuvės yra labai dinamiškos platformos, kurios nuolat atnaujinamos pateikiant naujus produktų sąrašus. Taigi turėtų būti lengva pakeisti produkto aprašymus, nuotraukas ir kitas technines detales. Štai kodėl jūsų internetine parduotuve kursime su galinga WordPress TVS (turinio valdymo sistema)!

29) Interaktyvus mobiliesiems: nuo pirkinių iki pramogų viskas vyksta išmaniuosiuose įrenginiuose. Taigi, norint, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų sėkminga, sukursime pagerinta mobiliojo ryšio patirtį.

30) Užsakymų valdymo sistema: augančios internetinės parduotuvės kasdien tvarko tūkstančius produktų užsakymų. Kadangi yra įvairių siuntimo etapų, labai svarbu turėti užsakymų valdymo modulį, kuris nuolat atsinaujintų, kad būtų galima nepriekaištingai valdyti ir palaikyti klientus. Šias funkcijas mes jums įdiegsime administratoriaus informacijos suvestinėje.

31) SEO optimizuota platforma: Google yra pagrindinis internetinių parduotuvių srauto šaltinis. Tačiau gauti reitingą iš didžiausio pasaulyje paieškos variklio, nėra lengva užduotis, jei jūsų platforma tam nėra optimizuota. Mes suprogramuosime viska, nuo paieškai tinkamų URL iki meta struktūros, antraščių žymos ir struktūrizuotų duomenų, kad būtu tinkamai pateikiama paieškoms viskas, kas yra svarbiausia SEO.

32) Jūsų internetinė parduotuvė bus maksimaliai SEO optimizuota paieškos sistemoms, kad pastoviai gerėtu jūsų parduotuvės reitingas Google ir kituose paieškos rezultatuose.

33) Aukšto lygio apsauga: kadangi pirkėjai naudos kortelių informacija jūsų svetainėje, saugumas yra tas, kurio negalima pažeisti. Be SSL sertifikato ir PCI laikymosi, jūs savo parduotuvėje turėsite stipria ugniasienę ir daugybė kitu svarbiausių sričių, tokių kaip kasos, informacijos suvestinės ir krepšelio saugumas. Visos šios mūsų sukurtos ir integruotos priemonės padės išvengti įsilaužėlių.

34) SSL sertifikatas: Svetainės, kurios neturi SSL sertifikato, šalia paieškos juostos mirksi pranešimas „nesaugu“. Kai kurios naršyklės net neatidaro tokių svetainių, remdamosi saugumo problemomis. Todėl mes netik kad integruosime jums SSL sertifikatą, bet ir suprogramuosime papildomas priemones, kad parduotuvė būtu rodoma, jei kartais SSL sertifikatas nustotu veikęs.

35) Automatinė svetainės atsarginė kopija: kai verslu užsiimate internetu, gali atsitikti daugybė nenumatytu ir nuo jūsų nepriklausomu dalykų, kurie verslui galėtu būti katastrofiški. Automatinė svetainės atsarginė kopija, padės išgelbėti jūsų el. Prekybos parduotuvę nuo duomenų praradimo ir didelio sutrikimo, jei įvyktų kad ir nedidelis serverio ram darbo ar kitos programos sutrikimas. Mes suprogramuosime taip, kad jūsų internetinė parduotuvė automatizuotu, paskutiniu 7 dienų atsarginių kopijų darymo procesą, pačiame serveryje!

36) Kliento informacijos suvestinė: kliento informacijos suvestinės modulį jus turėsite. Tai leis pirkėjams užsiregistruoti kaip klientas. Registruojantis bus automatiškai sukurta kliento erdvė, iš kurios jie galės lengvai pasiekti užsakymus, apsipirkimo istoriją, pageidavimų sąrašą ir daugybę kitų detalių.

37) Pageidavimų sąrašas: Yra N daugybė priežasčių, kodėl kažkas gali nuspręsti atidėti pirkimą. Todėl norų sąrašo funkciją pridėti prie internetinės parduotuvės yra būtina. Tai padės jūsų klientams sukurti norimų produktų, kuriuos galima įsigyti kada nors ateityje, sąrašą. Nuolaidos ir specialūs pasiūlymai taip pat gali būti suplanuoti aplink norimų produktų produktus, kad paskatintumėte juos pirkti!

38) Grąžinimo procesas: gali būti dešimtys priežasčių, kodėl pirkėjas nebenori kažko, ką jis užsakė. Taigi turite pateikti kuo paprastesnę pagrįstą informaciją. Mūsų integruotas praktinis grąžinimo modulis padės jums surinkti informaciją apie grąžinimus, supaprastins sprendimų priėmimą ir palengvins grąžinimo procesą.

39) Iššokančiųjų langų modulis: Iššokantieji langai yra labai veiksmingi siekiant supažindinti lankytojus su naujomis nuolaidomis, pranešti apie būsimus išpardavimus ir rinkti vartotoju el. paštus. Štai kodėl labai svarbu pridėti iššokantįjį modulį, kuris leis jums labai lengvai sukurti ir redaguoti iššokančiuosius langus, kurie gali būti rodomi konkrečiuose puslapiuose ar visoje svetainėje. Gana paprasta funkcija, tačiau ji turi būti jūsų el. Prekybos parduotuvėje!

40) Slėpti tuščią kategoriją – Automatiškai paslėpti kategoriją svetainėje, jei joje baigėsi produktai

41) Duomenų apsauga pagal BDARDuomenų apsauga pagal BDAR išdėstyti išsamūs įmonėms ir organizacijoms taikomi asmens duomenų rinkimo, saugojimo ir valdymo reikalavimai. Reglamentas taikomas Europos organizacijoms, kurios tvarko asmenų asmens duomenis ES, ir už ES ribų veikiančioms organizacijoms, kurių veikla yra orientuota į ES gyventojus.

4) Puslapio „Privatumo politika” kūrimas – Kadangi Jūs esate tinklalapio savininkas ar administratorius, Jums reikia laikytis nacionalinių ir tarptautinių privatumo įstatymų.

Mes sukursime jums nauja puslapį, kuris turės specialų teksto šabloną, kuriame bus pateikiamos Jūsų parduotuvės privatumo politikos tekstas. Privatumo politiką kursime remdamiesi jūsų svetaine, svetainės nustatymais, esamomis programomis, nacionalinių ir tarptautinių privatumo įstatymų, tačiau tik Jūs, kaip svetainės savininkas busite atsakingas už šių rekomendacijų teisingą panaudojimą, būtinos privatumo politikai informacijos pateikimą bei jos tikslumo ir naujumo palaikymą.

Mūsų sukurta Privatumo politika apima tik pagrindinę informaciją apie asmeninius duomenis kuriuos Jūsų parduotuvė gali rinkti, saugoti ir perduoti, bei kas gali šiuos duomenis matyti. Rekomenduojame peržiūrėti mūsų sukurtos privatumo politikos informaciją, kuria galbūt norėsite keisti ar pridėti naujos informacijos į savo privatumo politiką.

43) robots.txt ir sitemap failu kūrimas ir pridavimas i paieškos sistemas – robots.txt ir sitemap failu sukūrimas ir svetainės pridavimas i Google, Bing, Yahoo, Yandex paieškų sistemas +Ping robotams  (apie 150 svetainės nuskaitymo robotų – dirbama su programa)

44) Parduotuvės logotipas – jūsų pateikto logotipo pritaikymas ir įkėlimas į svetainę.

45) Galingas SEO įrankis – galingas SEO įrankis parduotuvės pavadinimų, kategorijų, produktu aprašymų ir kitu funkcijų SEO optimizavimui paieškoms. Su įrankiu galima dirbti rankiniu būdų ir automatiniu būdų (automatinis būdas – vieno miktuko paspaudimu visos parduotuvės visu funkcijų seo optimizavimas paieškoms).

Žaidimą keičiančios funkcijos

46) Filtruoti produktus – Jūsų pirkėjai galės filtruoti produktus pagal pavadinimą, žymas, spalvas, produktų tipus, kainas, kolekcijas ir dar daugiau. Filtravimo suvedimo variantų galimybėms nėra ribų.

47) Lojalumo programų modulis: Lojalumo programos įdiegimas vaidina svarbų vaidmenį didinant grįžtančių klientų į jūsų elektroninės prekybos parduotuvę skaičių. Lojalumo programos modulis naudoja atlygio taškų sąvoką, kad pirkėjai užsikabintų prie jūsų platformos ir grįžtų išpirkti premijų. Internetinės parduotuvės šiuo metu naudoja šią strategiją pardavimų skaičiui didinti! Taigi, apsvarstykite galimybę aktyvuoti tai savo parduotuvėje, nes šia galimybe mes jums integruosime.

48) Suasmeninta patirtis: naršymo elgsena, pirkimo istorija ir krepšelio atsisakymo duomenys suteikia nuostabių galimybių suasmeninti apsipirkimo patirtį. Naudodami šią funkciją, jus galėsite pateikti produkto rekomendacijas įvairiausiems duomenų rinkiniams.

49) Tiesioginių pokalbių palaikymas: kadangi tyrimai parodė, kad žmonės nori kalbėtis per telefono skambučius, jūsų internetinė parduotuvė galės pasinaudoti tiesioginio pokalbio palaikymu, kad pagerintumėte apsipirkimo patirtį.

50) Naujienlaiškio funkcija: naujienlaiškiai yra puikus būdas palaikyti ryšį su visais pirkėjais ir dalytis vertinga informacija apie naujus produktus, nuolaidas, specialius išpardavimus ir įmonės atnaujinimus. Mūsų integruotas naujienlaiškių modulis, jau turės  sukurtus patrauklius laiškus ir padės juos išsiųsti konkrečioms pirkėjų grupėms; trumpai tariant, tai yra galingas rinkodaros ir augimo bruožas.

51) „Push“ pranešimai: „ Push“ pranešimai yra galingas įrankis palaikyti ryšį su klientais per jų stalinius ir mobiliuosius įrenginius. „Push“ pranešimai yra maži įspėjimai, panašūs į pranešimus, padedantys pritraukti klientus atnaujinant naujienas, susijusias su nuolaidomis, pardavimais, naujais pristatymais ir dar daugiau. Tačiau „Push“ pranešimai turi būti siunčiami saikingai, nes per daug jų gali sudirginti pirkėjus.

52) Atsiliepimų modulis: Google ir kitos paieškos, o taip pat ir pirkėjai labai vertina klientų atsiliepimus. Štai kodėl jūsų internetinėje parduotuvėje gali būti daug naudos iš mūsų integruoto atsiliepimų modulio.

53) Nuolaidų laikmatis: Nuolaidų laikmatis gali suteikti skubos pirkėjo galvoje ir paskatinti pardavimą, kurį buvo galima atidėti. Jį plačiai naudoja internetinės parduotuvės visame pasaulyje, kad išvalytų sezonines atsargas, sukeltų produktų ažiotažą ir paskatintų produktų pardavimus tam tikroje kategorijoje.

54) Skubūs pranešimai: nors nuolaidų laikrodis išnaudoja pirkėjų taupymo mentalitetą, skubiuose pranešimuose naudojama trūkumo psichologija, kad pirkėjai būtų skatinami greitai užbaigti pirkimą.

Tokie pranešimai paprastai rodomi po mygtuku Pirkti produktų puslapiuose. „Liko tik 2 elementai“ yra puikus skubių pranešimų pavyzdys.

55) Produktų pasidalijimas el. Paštu: pasidalijimas arba draugų nuomonė šiuo metu vaidina itin svarbų vaidmenį perkant produktą. Tikriausiai todėl pastaruosius kelerius metus „Share-via-email“ funkcija įgijo didžiulį populiarumą. Tai leidžia pirkėjams dalintis produktais el. Paštu su draugais ir šeimos nariais, klausiant jų patarimo arba gali būti siunčiama, kaip rekomenduojamas produktas.

56) Palyginkite produktus: kai kalbama apie daug techninių specifikacijų turinčius gaminius, sprendimų priėmimui yra labai svarbus funkcinis palyginimas. Galinga produktų palyginimo funkcija leidžia pirkėjams atlikti kelis produktų palyginimus ir greitai patvirtinti pirkimą.

57) Atsargų vertinimas ir valdymas: atsargų vertinimas ir stebėjimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad tinkami produktų prieinamumo duomenys pateikiami svetainėje. Jei jūsų parduotuvėje nebūtu galingos atsargų vertinimo funkcijos, turėtumėte praleisti daug laiko, kad suprastumėte prieinamumą ir rankiniu būdu atlikti atnaujinimus.

58) „W3C“ atitiktis: „ W3C“ atitikimas savo esme reiškia, kad jūsų parduotuvės HTML ir CSS kodas atitinka „World Wide Web Consortium“ nustatytus standartus. Itin sunku yra generuoti klaidų atitikties nulį, idėja yra turėti minimalų klaidų skaičių ir tvirtą bendrą struktūrą.

59) Pažymėti kaip mėgstamiausią: nors „Wishlist“ ketina pirkti, „Favorite“ yra paprastas būdas pažymėti ir saugoti jus dominančius produktus. Nors „Favorite“ pirkimo ketinimas yra silpnas, duomenis galima naudoti norint pateikti produktų rekomendacijas ir pritaikyti tam tikrų pirkėjų apsipirkimo patirtį.

60) Pardavimo ataskaita: Pardavimų ataskaitos padeda pažvelgti į dienos, savaitės, mėnesio ar metinius pardavimo skaičius, kad suprastumėte augimo tempą. Nuo savaitės pardavimo kiekio iki geriausių produktų, viskas, kas svarbiausia, bus rodoma jūsų admin panelėje.

61) Laiko taupymo ypatybės: Jums neturėtų būti nieko svarbesnio už pirkėjo laiką. Kuo greičiau jie galės nuspręsti dėl produkto ir sėkmingai pateikti užsakymą, tuo didesnis bus jūsų pelnas. Vadinasi, laiko taupymo funkcijos, tokios kaip „Quick View-Greita peržiūra“, gali būti labai naudingos spartinant apsipirkimą ir taupant nusivylimą kasos puslapyje. Taigi, jūsų tikslas turėtų būti nuolat galvoti apie laiko taupymo funkcijas!

62) Prenumeratos: Abonementais pagrįstos elektroninės prekybos parduotuvės populiarėja tarp įmonių, prekiaujančių kasdien reikalingais produktais. Todėl prenumeratos funkcija gali būti puikus jūsų el. Prekybos platformos papildymas.

63) Išplėstinė produktų paieška: kartais pirkėjai žino labai konkrečią produkto informaciją ir reguliariai atliekant paiešką nepavyksta pateikti atitinkamų rezultatų. Išplėstinė paieška labai padeda tokiomis progomis, nes suteikia galimybę rasti norimą prekę daugybėje veiksnių, tokių kaip raktiniai žodžiai, prekės numeris, vieta, pristatymo trukmė, pardavimo prekės ir kt.

64) Automatiškai aptikti vietą: internetinė parduotuvė, galinti nustatyti pirkėjo geografinį regioną, gali pritaikyti visą parduotuvės patirtį. Šią funkciją internetinės parduotuvės plačiai naudoja teikdamos unikalią apsipirkimo patirtį, siūlydamos geresnes rekomendacijas ir pagerindamos konversijas.

68) Sąskaitų faktūrų išrašymas ir siuntimas automatiniu būdu: Sistema pagal pateiktus pirkėjo duomenis pirkėjui registruojantis pati sugeneruoja sąskaitą faktūrą ir siunčia klientui tik po užsakymo apmokėjimo. Tokių būdu, sąskaitos faktūros turi griežtą numeraciją. Kiekvieną sąskaitą faktūrą jus lengvai galėsite parsisiųsti pdf formatu buhalterinei apskaitai.

66) El. parduotuvių dovanų kuponaiEl. parduotuvių dovanų kuponai su fiksuotomis ir pasirenkamomis sumomis, tai dar vienas efektyvus būdas nemokamai reklamuotis ir padidinti pardavimus.


Infrastruktūra: jūsų svetainė gali būti internetinių parduotuvių „Ferrari“, tačiau be tinkamo prieglobos plano, sąrankos, valdymo ir CDN infrastruktūros ji atsiliks nuo kitų ir susidurs su našumo problemomis. Taigi infrastruktūra yra labai svarbi norint iš jūsų el. Prekybos svetainės gauti geriausių rezultatų.

DigitalOcean Referral BadgeServeris: Jei ketinate greitai plėstis su produktais, greitai augti su pardavimais, siųsti daug laiškų potencialiems pirkėjams ir artimiausiu laiku didinti ar automatizuoti parduotuvės funkcionalą, tai jums reikalingas VPS serveris su neribotomis galimybėmis arba rinkitės viena iš Lietuvoje esančių serverių.

– Internetinės parduotuvės dizainas: Jus jau turite savo parduotuvės viziją, bet neskubėkite jos įgyvendinti, pirmiausia panarsykite ir išsirinkite sau tinkama profesionaliai sukurta dizainą. Kuo daugiau naršysite tuo daugiau įdėjau turėsite. Kiekvieno dizaino galima keisti spalvas, perkelti blokus aukštin, žemyn, į dešine ar į kaire, sumažinti arba padidinti blokus, pridėti naujus ar ištrinti esamus ir t.t.

67) Antžeminės parduotuvės ieškiklis: jei esate prekės ženklas su savo fizinėmis parduotuvėmis ar partneriais įvairiose vietose? Integravus „Store Finder“ funkciją, klientams bus lengviau rasti artimiausias prekių atsiėmimo vietas ir nustatyti parduotuves, kad būtų galima apsipirkti ne internetu. Ši funkcija yra labai aktuali kylantiems ir dideliems pardavėjams.

68) Apdovanojimo taškai ir kuponai: internetinių parduotuvių konkurencija yra tikrai žiauri. Tokiu atveju paprasčiausiai negalite praleisti jokios galimybės įtraukti klientus. Apdovanojimų taškai ir kuponai jau daugelį metų naudojami didelėse parduotuvėse, kad klientai sugrįžtų vėl ir vėl. Sukursime atlygių funkciją jūsų internetinėje parduotuvėje, kad gautumėte daugiau apsipirkimų. Ši funkcija yra įtrauktą i Inproved planą

69) Įkvėpimo puslapis: internetinėse parduotuvėse, prekiaujančiose mados, aksesuarų, makiažo ir gyvenimo būdo gaminiais, yra įkvėpimo puslapių, kad lankytojai būtų įtraukiami naujausio dizaino, būsimų produktų ir įkvepiančio turinio. Šie puslapiai yra integruoti su galinga paieška, vaizdinių laikmenų komentarų funkcijomis ir kartais balsavimo galimybėmis. Tai labai rekomenduojama, jei norite pritraukti didesni susidomėjimą produktais. Ši funkcija yra įtrauktą i Inproved planą

70) „360“ produktų žiūrovas: „ 360“ produktų žiūrovas yra pažangiausia funkcija, pristatyta el. Prekybos rinkoje. Tai leidžia pirkėjams pamatyti jūsų produktus bet kokiu kampu neįtikėtinai išsamiai, suteikiant jiems turtingą virtualią patirtį. Šiuolaikinės elektroninės parduotuvės šią funkciją integruoja į savo parduotuves, kad pagerintų klientų patirtį. Ši funkcija yra įtrauktą i Inproved planą

71) Vartotojo sukurto turinio galimybės: internetinės parduotuvės, skirtos jaunimui (ypač moterims), labai stengiasi sukurti įsitraukimą ir užsitikrinti lojalumą. Vartotojų sukurtas turinys vaidina svarbų vaidmenį. Paprasčiausias būdas tai suprasti yra pavyzdys: mados parduotuvė paleidžia funkciją, kurioje žmonės gali įkelti savo vasaros išvaizdą į svetainę ir gauti balsus, pasidalinti ja socialiniuose tinkluose ir laimėti prizų. Tokios savybės labai padeda sukurti prekės ženklo žinomumą, stiprinti lojalumą ir skatinti pardavimus. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

72) Keliu prekybininkų valdymas: internetinėms parduotuvėms, kurios siekia tapti tokiomis prekyvietėmis kaip „Amazon“, reikalingas prekybininkų valdymo modulis, per kurį jos galėtų sekti visą prekybininko veiklą ir atitinkamai koreguoti savo statusą. Nuo naujų prekybininkų gyvavimo iki specialių privilegijų suteikimo – viską galima valdyti iš prekybininkų valdymo modulio, jei jis sukurtas teisingai. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

73) „Premium“ narystės: parduotuvių narystės suteikia ypatingų privilegijų, tokių kaip greitesnis pristatymas, specialios nuolaidos ir pirkėjų pasiūlymai. Pagalvokite apie „Amazon Prime“ linijas. Norint integruoti tą patį, reikia patobulinti kliento informacijos suvestinę ir administratoriaus informacijos suvestinę. Kadangi tokios narystės paprastai atnaujinamos kasmet, tam reikalingas ir mokėjimo procesas, palaikantis automatinius atskaitymus iš kreditinės kortelės. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

74) „Backend“ veiklos stebėjimo priemonė: didelėms internetinėms parduotuvėms, kuriose yra keli administratoriai, skaidrumas yra didelis dalykas. Užpakalinės veiklos stebėjimo priemonė padeda svetainių savininkams sekti visus administratorių atliktus pakeitimus ar užduotis. Tai paprasčiausias būdas turėti svetainės pakeitimų ir atnaujinimų dokumentaciją ateityje. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

75) Mokėjimas, mokesčiai ir vietovės valdymas: tarptautinės elektroninės prekybos parduotuvės turėtų sugebėti valdyti įvairius mokėjimo procesus, apskaičiuoti ir taikyti mokesčius bei atnaujinti kainas pagal vietoves. Visa tai galima lengvai pašalinti pridėjus PTL tvarkyklę jūsų internetinės apsipirkimo svetainės užpakalinėje dalyje. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

76) Konfigūruojami įspėjimai apie atsargų papildymą: Pranešimas apie atsargų atnaujinimą leidžia jums pranešti apie tam tikrų produktų pakartotinį prieinamumą, kad jais susidomėję klientai galėtų užbaigti pirkimą. Tokie įspėjimai sukuria daug vertės internetinėms parduotuvėms, prekiaujančioms meno kūriniais, dizainerių gaminiais ir mados produktais.

77) Reklaminių kodų modulis: Reklamos kredito kodai yra puikus būdas pritraukti į savo svetainę naujus pirkėjus, kuriems yra svarbi kainą. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

78) Reklamos modulis: Reklamos modulis suteikia svetainių savininkams galimybę reklamuoti konkrečius produktus visoje jų elektroninės prekybos svetainėje. Nesvarbu, ar norite reklamuoti naujausius produktus parduotuvės įrašuose, ar norite, kad trečiųjų šalių svetainės reklamuotų savo pasiūlymus, viskas įmanoma naudojant galingą reklamos modulį. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

Tarptautinėms parduotuvėms

79) Kalbos pasirinkimas: Verslininkai ir pardavėjai, turintys tarptautinę viziją, gali turėti daug naudos iš daugiakalbių galimybių turinčios el. Prekybos svetainės. Pritaikydami apsipirkimo patirtį naudodamiesi unikaliomis kalbos nuostatomis, galite suasmeninti daugybę dalykų, kurie tiesiogiai skatina pardavimą ir pelną. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

80) Valiutos keitiklis: puoselėjate svajonę valdyti internetinę parduotuvę vykdant tarptautines operacijas? Valiutos keitimo funkcija jums yra būtina. Atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą, produkto kainos automatiškai pakeičiamos į jūsų vietinę valiutą. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

B2B internetinėms parduotuvėms

81) Daugelio tiekėjų skydelis: kelių tiekėjų skydelis leidžia keliems prekybininkams parduoti savo produktus jūsų internetinėje parduotuvėje ir už tai gauti pardavimo mokestį. Ši sudėtinga funkcija suteiks „Amazon“ tipo prekybininkų galimybes jūsų internetinėje parduotuvėje ir atvers galimybes tapti mega internetine parduotuve. Ji taip pat idealiai tinka, kai turite nedaug produktų. Bėda ta, kad dėl funkcijos sudėtingumo, šią funkciją kuria labai mažai internetinių parduotuvių kūrėjų. Taigi, patvirtinkite tai iš anksto, jei jūsų tikslas yra priimti platformoje kelis prekybininkus. Jei norėsite sužinoti daugybinių tiekėjų platformos kūrimo kainą, susisiekite su mumis telefonu arba per kontaktų formą. Ši funkcija į «Improved» parduotuvės kūrimo plano kaina nėra įskaičiuota.) Norėdami turėti šia funkciją, rinkitės aukštesni planą arba sukursime pagal atskira susitarimą.

 

Mes sukūrėme el. Prekybos parduotuvių funkcijų sąrašą, kad galėtume susipažinti, pasirinkti ir išplėsti savo internetinę parduotuvę.

Nors kertinio akmens funkcijos yra aktualios daugumai el. Prekybos parduotuvių ir į juos reikia atsižvelgti, žaidimą keičiančios funkcijos gali būti pridėtos siekiant dar labiau pagerinti parduotuvės patirtį, konversijas ir vartotojų įtraukimą.

Mes jau daugiau nei dešimtmetį kuriame galingas internetines parduotuves. Jei planuojate atidaryti internetinę parduotuvę ir jums reikia bet kokios rūšies pagalbos, susisiekite su mumis telefonu arba atsiųskite mums el. Laišką per mūsų kontaktu formą.

Internetinės parduotuvės kainos

Kitos paslaptys apie « Internetinės parduotuvės kainos » gali būti atskleistos mūsų Facebook grupėje.