Valymo paslaugos interneto svetainės kūrimas

Valymo paslaugos interneto svetainės kūrimas 4

Užduotis buvo pastatyta aiškiai, teminės valymo paslaugos interneto svetainės kūrimas su tekstu, foto, meniu, vidinių nuorodų sukūrimu, kategorijų ir kitomis reikalingomis priemonėmis, kad valymo paslaugų interneto svetainė galėtu laisvai konkuruoti Google paieškoje.

Įmonė UAB Ajota specializuojasi valymo paslaugų srityje. Pagrindinė įmonės specializacija – butų, namų, sandėlių, biurų, gamybinių patalpų, kotedžų, prekybinių patalpų, valstybinių įstaigų ir kitų patalpų valymo paslaugos. Kitos, kaip papildomos įmonės UAB Ajota teikiamos paslaugos: cheminis baldų valymas, langų plovimas, baseino, pirties ar sūkurinės vonios valymas.

Klientui reikėjo priduoti jau pilnai veikiančia svetainę su vietinio verslo sukūrimu ir svetainės pridavimu į Google paieškos sistemą. Kiekvienos svetainės kūrimas prasideda nuo pagrindinio puslapio, meniu, kategorijų ir paslaugų planavimo ir kūrimo. UAB Ajota valymo paslaugų svetainė buvo pradėta statyti iš apačios – įrašo kategorija, įrašas, tegai, paslaugos puslapis ir priskirtas menių. Tokiu principu kuriant šia svetainę, susikūrė galinga vidinė linijinė rekomendacinių nuorodų struktūra į paslaugas.

Valymo paslaugos interneto svetainės kūrimas

Kitos paslaptys apie « Valymo paslaugos interneto svetainės kūrimas » gali būti atskleistos mūsų Facebook grupėje.
TOP