🌿🌟💥⭐️⭐️ Internetinių svetainių kūrimas ⭐️ su jūsų pasirinktu TVS. Ieškote, kurią TVS naudoti kuriant savo svetainę? TVS (turinio valdymo sistema) leidžia kurti internetines svetaines ir interneto parduotuves. Šiuo metu yra daug TVS, o tai reiškia, kad jums gali būti sunku pasirinkti geriausią TVS, atitinkančią jūsų poreikius. Šiame straipsnyje mes paaiškinsime, kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamą svetainės TVS. Taip pat pasidalysime savo nuomone apie geriausią TVS ir jas palyginsime.
Internetinių svetainių kūrimas
– Kurią TVS geriau pasirinkti?
Kas yra TVS? TVS (turinio valdymo sistema) yra programinė įranga, leidžianti kurti svetaines ir valdyti turinį. Paprastai tinklalapiai rašomi programavimo kalbomis HTML, JavaScript ir CSS. Jei kuriate svetainę be TVS, turėsite išmokti šias kalbas ir parašyti daug kodo. TVS dalinai išsprendžia šią problemą leisdamos kurti svetaines nerašant viso kodo.
Profesionalus internetinių parduotuvių ir Internetinių svetainių kūrimas visomis temomis temomis.
Kaip išsirinkti geriausią TVS savo svetainei
Yra daug įvairių TVS, tad kurią pasirinkti? Prieš pradėdami TVS palyginimą, štai ko turėtumėte ieškoti geroje TVS.
Naudojimo paprastumas
Jums reikia TVS, kuris palengvintų turinio kūrimą ir redagavimą. Tai dažnai reiškia, kad administratoriaus skydelyje turi būti sąsaja, kad galėtumėte pridėti įvairių elementų prie savo puslapių. Turėtumėte greitai ir lengvai pakeisti savo svetainės turinį iškart po jo paskelbimo.
Įvairūs šablonai
Jūsų TVS programinė įranga turėtų pasiūlyti įvairius interneto dizaino šablonus. Tai taip pat turėtų leisti jums lengvai pritaikyti savo svetaines, kad jos atitiktų jūsų poreikius (idealiu atveju nerašant jokio kodo).
Duomenų perkeliamumas
Gera TVS turėtų turėti įrankius, leidžiančius lengvai eksportuoti duomenis ir perkelti juos kitur. Pavyzdžiui, vėliau galite nuspręsti pasirinkti kitą platformą ar kitą prieglobos įmonę. Duomenų perkeliamumas leidžia lengvai perkelti didelius duomenų kiekius.
Plėtiniai ir priedai
Ne visos svetainės yra vienodos. Štai kodėl jokia TVS negali turėti visų funkcijų, atitinkančių kiekvienos svetainės reikalavimus. Plėtiniai ir priedai išsprendžia šią problemą. Tai atskira programinė įranga, kurią galite tiesiog įdiegti savo TVS, kad išplėstumėte jos funkcijas ir prireikus pridėtumėte naujų. Pagalvokite apie jas kaip apie savo TVS programas.
Pagalbos ir palaikymo galimybės
Nors TVS siekia, kad svetainių kūrimas būtų kuo lengvesnis, vis tiek gali kilti klausimų. Sužinokite, kokia pagalba ir palaikymas galimi, jei nežinote, kaip ištaisyti klaidas. Kai kuriose TVS yra DUK skyrius ir klientų aptarnavimo komanda, kuri labai lėtai reaguoja į užklausas. Kiti turės didelę bendruomenę, kuri gali jums padėti bet kuriuo dienos ar nakties metu.
Kaina
Kai kurios TVS yra visiškai nemokamos. Kiti ima mėnesinį mokestį. Net ir turėdami nemokamas TVS, dažnai turėsite sumokėti už trečiųjų šalių plėtinius, dizainą ir (arba) žiniatinklio prieglobos paslaugas. Prieš pasirinkdami TVS, stenkitės kuo daugiau sužinoti apie kainas, kad nepateiktumėte nemalonių staigmenų. Turėdami tai omenyje, pažvelkime į geriausias TVS.
Pirmų klientų jus galite sulaikti pristate savo paslaugas ir paskelbe keleta straipsniu visiškai nemokamai, šiose svetainėse: Paslaugų pristatymas, straipsniai, brendo pristatymas ir dar daug daugiau. Paskelbkite keleta straipsnių svetainėje VIP Spauda, apie savo paslaugas ir žinoma, nepamirkite idėti keleta skelbimų. Ši skelbimų svetainė leidžia dėti nelimituota kieki skelbimų terminui 1 metai.
Internetinių svetainių kūrimas su WordPress
WordPress yra geriausias pasirinkimas renkantis geriausią TVS. Tai populiariausia TVS pasaulyje, valdanti apie 35% visų interneto svetainių. Svarbu nepainioti WordPress.org su WordPress.com. WordPress.org yra nemokama atviro kodo TVS, sukurta tinklaraščiams rašyti, bet dabar naudojama visose svetainėse ir internetinėse parduotuvėse. WordPress.com yra tinklaraščių prieglobos platforma. Galbūt jums patiems reikia priglobti savo WordPress svetainę, o tai reiškia, kad turite rasti tinkamą prieglobos paslaugų teikėją.
pliusai
- WordPress siūlo lankstumą ir laisvę kurti bet kokios rūšies svetaines, internetinę parduotuvę, vizitinių kortelių svetainę, įmonės svetainę ir kt.
- WordPress blokų redaktorius leidžia lengvai sukurti puikius svetainės puslapius.
- Jūs turite visišką laisvę užsidirbti pinigų internetu iš savo svetainės bet kokiu jums patogiu būdu.
- Yra tūkstančiai nemokamų ir mokamų WordPress temų ir papildinių. Jie leidžia į svetainę įtraukti įvairiausių naudingų priedų, tokių kaip kontaktų formos, nuotraukų galerijos ir kt.
- WordPress yra tikrai gerai sukurtas optimizuoti paieškos sistemoms (SEO). Įrašams nesunku sukurti SEO pritaikytus URL, kategorijas ir žymas. Taip pat galite pasirinkti iš įvairių SEO papildinių, kurie padės jums nuveikti daugiau.
- WordPress turi didžiulę bendruomenę, nes tai yra atvirojo kodo TVS.
- WordPress siūlo daug išplėtimo galimybių, todėl yra tobula TVS tiek pradedantiesiems, tiek kūrėjams.
- WordPress leidžia įkelti visą turinį XML formatu, todėl ateityje bus lengviau pereiti prie kitos sistemos, jei pasirinksite tai padaryti.
Minusai
Kadangi WordPress siūlo tiek daug galimybių ir tiek daug lankstumo, kartais tai gali būti sunku pasirinkti be specialisto pagalbos.
Kaina
Pats WordPress nieko nekainuoja. Tačiau jums reikės domeno vardo (apie 10 eur per metus) ir žiniatinklio prieglobos, kuri gali paleisti WordPress (paprastai nuo 5 eur per mėnesį).
Kaip pasirinkti svetainės domeno pavadinimą.
Jei vis tiek jums reikia pagalbos, kaip pradėti kurti WordPress svetainę, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums sukurti WordPress svetainę.
Internetinių svetainių kūrimas su Joomla TVS
Joomla yra dar viena populiari nemokama atvirojo kodo TVS, turinti daugybę skirtingų šablonų ir plėtinių. Joomla galima laisvai naudotis, tačiau jums reikia prieglobos ir domeno vardo. CMS pirmą kartą buvo išleista 2005 m., Taigi, kaip ir WordPress, ji egzistuoja daugelį metų. Joomla turi daugybę funkcijų, o daugelis žiniatinklio prieglobos elementų siūlo diegimą vienu paspaudimu. Tačiau tai tikrai puiki TVS kūrėjams ir patyrusiems svetainių kūrėjams, todėl naujokams tai nėra tokia puiki galimybė.
pliusai
– Joomla suteikia daug lankstumo ir daug galimybių. Tai geras pasirinkimas, jei kuriate kažką sudėtingo ar individualaus.
– Nors Joomla yra ypač naudinga kūrėjams, vis tiek galite ja naudotis, net jei nenorite rašyti vienos kodo eilutės. Bus lengva redaguoti turinį.
– Kaip ir WordPress, Joomla yra atvirojo kodo ir yra daug bendruomenės palaikymo, jei įstrigsite.
– Internetinei parduotuvei atidaryti, taip pat galite naudoti Joomla, nes tam yra galimų plėtinių.
Minusai
– Net Joomla gerbėjai pripažins, kad valdyti Joomla TVS yra gana sunku. Jums gali prireikti samdyti kūrėją, kuris padėtų.
– Papildomų plėtinių parinkčių nėra tiek daug. Jei esate pripratę prie tokios TVS kaip WordPress, kurioje yra tūkstančiai temų ir papildinių, kad būtų galima išplėsti pagrindines funkcijas, Joomla gali jus nuvilti.
– Jei įdiegsite daug skirtingų plėtinių ir modulių, gali kilti suderinamumo problemų.
Kaina
Joomla yra nemokama, nors turėsite sumokėti už domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą, palaikančią Joomla. Gali tekti mokėti už kai kuriuos plėtinius, kad pridėtumėte daugiau funkcijų savo svetainėje. Galbūt netgi norėsite atidėti biudžetą, kad gautumėte pagalbą iš kūrėjo, atsižvelgiant į tai, kokias užduotis turite atlikti.
Internetinių svetainių kūrimas su Drupal
Drupal yra dar viena atviro kodo TVS. Būtent su šia TVS yra sukurta daug didelių svetainių. Drupal yra geras pasirinkimas kūrėjams arba žmonėms, kurie gali samdyti kūrėją. Drupal yra ypač puikus, jei norite sukurti pasirinktinę svetainę, kurioje reikia tvarkyti daug duomenų.
Argumentai „už”:
– Į Drupal lengva pridėti turinio. Tinkinami turinio tipai yra lankstūs ir siūlo daugybę galimybių.
– Yra daug įvairių modulių, kuriuos galite pridėti prie savo svetainės (jie veikia kaip WordPress papildiniai).
– Parama teikiama per bendruomenės parinktis, panašias į kitas populiarias platformas, tokias kaip Joomla ir WordPress.
– Naudotojų valdymas yra paprastas dėl integruotos sistemos, kurioje galite kurti naujus vaidmenis ir nurodyti jų teises.
Minusai:
– Naudojant Drupal gali būti sudėtinga išsiaiškinti, kaip pakeisti savo svetainės išvaizdą ar pridėti papildomų funkcijų. Tai tikrai nėra taip patogu pradedantiesiems kaip WordPress.
– Daugelyje Drupal svetainių yra sunkiai redaguojama kūrėjo sukurta tema, kurią išlaikyti gali būti labai brangu.
Internetinių svetainių kūrimas su WooCommerce
WooCommerce yra populiariausia pasaulyje elektroninės prekybos platforma. Tai tikrai lanksti ir lengvai valdoma. Techniškai WooCommerce nėra TVS. Vietoj to jis veikia kaip WordPress papildinys, todėl norint įdiegti WooCommerce, jūsų svetainėje reikės WordPress. Tačiau, jei tai būtų TVS, W3Techs duomenimis, ji turėtų 5,8 proc. Tai procentas visų jį naudojančių pasaulio svetainių.
pliusai
– WooCommerce galima įsigyti kaip nemokamą WordPress papildinį, tačiau norint pradėti, reikės prieglobos ir domeno vardo.
– Yra daug WooCommerce temų, kad jūsų svetainė atrodytų taip, kaip norite.
– WooCommerce turi daug plėtinių (žinomų kaip WooCommerce papildiniai), kurie leidžia svetainei pridėti papildomų funkcijų.
– Naudodami WooCommerce galite parduoti fizinius ar skaitmeninius produktus. Jūs netgi galite parduoti filialų produktus per filialų nuorodas.
– Galite visiškai tvarkyti savo produktų katalogą naudodami WooCommerce, kad būtų lengviau sekti, ką turite sandėlyje.
– Pagal numatytuosius nustatymus WooCommerce pateikiami PayPal ir Stripe mokėjimai. Taip pat galite pridėti kitų mokėjimo šliuzų naudodami plėtinius ir priedus.
Minusai
-WooCommerce yra daug skirtingų nustatymo parinkčių, kurios gali būti šiek tiek bauginančios, kai pradedate tinkinti svetainę.
-Techniškai WooCommerce veikia su bet kuria WordPress tema, tačiau galite naudoti temas, sukurtas specialiai WooCommerce, kad gautumėte išplėstinį palaikymą.
Kaina
Pats WooCommerce papildinys yra nemokamas, tačiau gali tekti mokėti už papildomus papildinius ir plėtinius jūsų internetinėje parduotuvėje. Taip pat turėsite sumokėti už domeno vardą ir žiniatinklio prieglobos paskyrą.
Internetinių svetainių kūrimas su Shopify
Shopify yra dar viena universali TVS. Jums nereikia pirkti prieglobos, įdiegti jokios programinės įrangos ar tvarkyti tokių dalykų kaip atnaujinimai ir atsarginės kopijos.
pliusai
– Galite priimti kredito ir debeto korteles naudodami Shopify su integruotu mokėjimo sprendimu.
– Shopify yra daug plėtinių ir temų. Galite įsigyti trečiųjų šalių Shopify programų, leidžiančių prie internetinės parduotuvės pridėti visų rūšių funkcijų.
-Shopify palaiko visą parą per tiesioginius pokalbius, el. Paštą, telefoną ir net Twitter. Taip pat yra daugybė dokumentų (įskaitant rašytines instrukcijas ir vaizdo įrašų vadovus), taip pat internetinius forumus.
Minusai
– Jūsų išlaidos gali būti gana didelės, ypač jei norite prie savo parduotuvės pridėti daug trečiųjų šalių programų.
– Galbūt pastebėsite, kad norite pridėti funkcijų, kurių tiesiog nėra: Shopify programos yra labiau ribotos nei tokie dalykai kaip WordPress papildiniai.
Kaina
Pigiausias planas yra 29 USD per mėnesį. Brangiausias yra 299 USD per mėnesį ir apima daugiau funkcijų. Jūs gausite nuolaidą, jei sumokėsite už metus.
Internetinių svetainių kūrimas su Magento
Magento – tai galinga atviro kodo el. Prekybos platforma iš didžiulės programinės įrangos kompanijos. Jums skambins iš šaltinio ir galėsite ją pasiekti bei išsaugoti iš pranešimų šaltinio.
pliusai
– Yra daug produktų ir klientų, kuriuos galima sukurti naudojant Magento. Šiame puslapyje galėsite naudoti nemokamą tekstą. (Tačiau greičiausiai turėsite atnaujinti savo duomenų planą.)
– Yra keletas tikrai žinomų prekės ženklų, naudojančių Magento, įskaitant Nike, Ford ir Coca Cola.
– Prie Magento galite prijungti skirtingus mokėjimo šliuzus. Ne grynųjų pinigų operacijoms su nemokamomis paslaugomis, darbo užmokesčiui su PayPal, mokėjimams internetu ir buhalterinei apskaitai.
minusai
-Jei tik pradedate naudotis el. Prekyba, Magento gali atrodyti nepaprastai sunku.
– Rasti gerus Magento projektų kūrėjus gali būti sudėtinga ir gali būti brangu samdyti.
Kaina
Magento Commerce negalima. Tiesą sakant, tai yra taip brangu, kad Magento svetainėje net nėra pasakyta, kiek tai kainuoja. Bendra 22 000 eurų suma per metus apskaičiuojama pagal bendrą nefinansinių straipsnių skaičių. Taip nėra, vieną mėnesį galite naudoti elektroninių ryšių TVS vienai įmonei. Tačiau daugelis didelių parduotuvių pereina prie WordPress, OpenCart ar Bitrix.
Internetinių svetainių kūrimas su Wix
Wix yra populiari TVS, nors ji turi tam tikrų apribojimų. Skaitytojai dažnai mūsų klausia, kaip pereiti nuo Wix prie WordPress, nes kiekvienas protingas verslo savininkas žino, kad WordPress tikrai geresnis už Wix. Tai sakant, Wix yra draugiškas pradedantiesiems ir verta apsvarstyti. Jis taip pat siūlo nemokamą planą.
pliusai
– Wix sąsaja leidžia lengvai sukurti puslapius, kurie atrodo tiksliai taip, kaip norite. Galite pasirinkti bet kurią puslapio dalį ir pradėti ją redaguoti.
– Wix turi daugybę paruoštų šablonų, kuriuos galite pasirinkti. Jie visiškai reaguoja, todėl puikiai atrodo mobiliuosiuose ir staliniuose kompiuteriuose.
– Į savo svetainę galite pridėti daug programų iš Wix App Market. Jie veikia kaip WordPress papildiniai, kad suteiktų jūsų svetainei naujų funkcijų.
Minusai
– Pasirinkę Wix šabloną, negalite jo pakeisti į kitą. Tai gali reikšti, kad esate įstrigęs dėl išdėstymo, kuris ne visai tinka jūsų svetainei.
– Negalite pradėti el. Prekybos parduotuvės Wix, jei neatnaujinsite į mokamą planą, ir net tada galėsite priimti mokėjimus tik per PayPal arba Authorize.net.
– Wix neleidžia lengvai atsisiųsti ir eksportuoti duomenų. Galite įkelti savo tinklaraščio įrašus (bet ne vaizdus), kad juos perkeltumėte, tačiau jei jūsų svetainėje yra kokių nors puslapių, turėsite juos nukopijuoti ir įklijuoti rankiniu būdu.
– Jei planuojate nemokamai, svetainėje turėsite Wix prekės ženklo domeno pavadinimą ir skelbimus. Reklama uždirba pinigus Wix, o ne jums.
Kaina
Galite nemokamai naudotis Wix, jei jums patinka Wix prekės ženklo domeno vardas ir reklama jūsų svetainėje. Mokami planai suteikia daug lankstumo ir prasideda nuo 13 USD per mėnesį (mokami iš anksto kasmet). Jei norite priimti mokėjimus internetu, turėsite sumokėti 23 USD per mėnesį ar daugiau (vėlgi, iš anksto kasmet).
Internetinių svetainių kūrimas su Blogger
Blogger veikia nuo 1999 m. Kaip rodo pavadinimas, tai yra TVS, specialiai sukurta tinklaraščiams. Tai nemokama Google teikiama paslauga.
pliusai
– Pradėti naudotis Blogger yra paprasta. Tinklaraštį galite sukurti per kelias minutes, jis gerai suplanuotas rašyti ir skelbti.
– Yra daug papildinių, kuriuos galite nemokamai pridėti prie savo tinklaraščio, kad į savo tinklaraštį galėtumėte įtraukti tokius dalykus kaip kontaktinė forma ir net skelbimai.
– Jūsų tinklaraštis priglobtas Google. Jums nereikia diegti, atnaujinti ar mokėti už prieglobą.
– Blogger siūlo daug vietos. Tinklaraščio įrašų skaičius neribojamas ir galite turėti iki 20 statinių puslapių. Jūsų vaizdai saugomi Google diske, todėl jie bus įskaičiuoti į 15 GB limitą.
Minusai
– Jei norite paleisti svetainę, kuri nėra tinklaraštis, Blogger nėra pati geriausia TVS. Pavyzdžiui, jam trūksta elektroninės prekybos funkcijų.
– Nors visos galimos temos yra nemokamos, jos yra gana paprastos. Galite juos šiek tiek pakeisti, bet negalite sukurti savo temų. – – Jei norite kažko šiek tiek labiau specializuoto, turite samdyti dizainerį.
– Nors galite eksportuoti savo įrašus, jei norite perjungti iš Blogger į WordPress, turėsite rankiniu būdu nukopijuoti puslapius.
Kaina
Blogger yra visiškai nemokama ir nebūsite apmokestinti, nebent pasirinksite įsigyti savo domeno vardą.
Internetinių svetainių kūrimas su Битрикс24
Bitrix24 yra verslo įrankis, siūlantis TVS kartu su kitomis funkcijomis, tokiomis kaip galimybė valdyti savo užduotis, projektus, ryšius ir ryšius su klientais. Tai nemokama pagrindinėje pakopoje (kuri siūlo iki 5 GB internetinės saugyklos ir 12 vartotojų paskyrų) ir siūlo vieno langelio sprendimą mažoms įmonėms. Jei ieškote CRM įrankio, tai gali būti geras pasirinkimas.
pliusai
– Pradinis Bitrix24 lygis yra nemokamas, tai yra, galite jį išbandyti nieko nedarydami.
– Bitrix24 apima daugybę funkcijų, suteikiančių jums viską, ko reikia norint valdyti mažą ir vidutinę įmonę.
– Svetainių kūrėjas turi patogią sąsają, apimančią nukreipimo puslapius ir net el. Prekybos šablonus.
– Jūsų svetainės priegloba yra nemokama (jei naudojate nemokamą planą).
Bitrix24 tikrai skirtas naudoti kaip CRM, taigi, jei jau turite CRM, kuriuo esate patenkintas, arba jums nereikia šios funkcijos, tai yra gana nepatogus būdas sukurti svetainę TVS.
Kadangi yra tiek daug funkcijų, Bitrix24 sąsaja jums gali atrodyti paini arba sunku naršyti.
Internetinių svetainių kūrimas su PrestaShop
PrestaShop yra atvirojo kodo elektroninės prekybos TVS. Jūs pats priglobiate TVS, todėl galite ją įdiegti bet kuriame ją palaikančiame žiniatinklio priegloboje.
pliusai
– Yra didelė PrestaShop bendruomenė. Tai apima oficialų forumą, kuriame dalijamasi patarimais ir vadovais, taip pat daugelį kitų grupių.
– Jums nereikės papildomai mokėti, kai jūsų parduotuvė auga (nebent jums reikia atnaujinti savo prieglobos planą).
– Yra daug PrestaShop modulių, todėl galite lengvai pridėti naujų funkcijų.
Pradėti dirbti su PrestaShop nėra taip sunku, ypač jei neturite ankstesnės svetainės kūrimo patirties.
Minusai
– PrestaShop yra daug temų (dizainų), tačiau daugelis jų nėra labai sėkmingi. Jums gali tekti praleisti daug laiko naršant juos, kad surastumėte tai, kas tinka jūsų internetinei parduotuvei.
Kaina
PrestaShop yra nemokama, nors už interneto prieglobą ir domeno vardą turėsite sumokėti. Tačiau PrestaShop Addons Marketplace turimi moduliai ir temos gali būti labai naudingi.
Internetinių svetainių kūrimas su su Bitrix
TVS 1C-Bitrix: Site Management (sutrumpintai kaip Bitrix arba 1C-Bitrix) yra populiariausia turinio valdymo sistema NVS tarp visų mokamų sistemų. Kaip ir bet kuri turinio valdymo sistema, 1C-Bitrix leidžia paprastam bet kurios įmonės darbuotojui, net kompiuterio vartotojui, valdyti ir pridėti turinį prie svetainės. 1C-Bitrix geriausiai tinka kurti internetines parduotuves ar sudėtingas temines svetaines, tokias kaip medicinos organizacijos svetainė, švietimo įstaigos (mokyklos, universiteto ir kt.) Svetainė, vyriausybinės organizacijos svetainė. Būtinos sąlygos pasirinkti 1C-Bitrix kaip tokių projektų pagrindą yra akivaizdžios: internetinėse parduotuvėse yra rinkodaros priemonių ir visko, ko reikia internetinei parduotuvei, ir vyriausybinių organizacijų svetainėms.
pliusai
CMS 1C-Bitrix turi pakankamai privalumų, todėl nusprendėme pabrėžti pagrindinius šios TVS pranašumus, palyginti su kitais:
» ⭐️ puikiai tinka nestandartinėms svetainės funkcijoms. 1C-Bitrix architektūra pagrįsta informacijos blokais, kuriuos galima keisti beveik bet kur. Būtent tai leidžia šioje TVS įdiegti svetainę, kurios funkcionalumas yra nestandartinis ir turi būti įdiegtas skirtingai kiekviename puslapyje.
» ⭐️ įmontuoti pažangūs įrankiai internetinėms parduotuvėms. Brangiausi TVS 1C-Bitrix: Site Management leidimai, būtent Small Business ir Business, apima specialius įrankius, skirtus darbui su svetaine, kaip ir internetinėje parduotuvėje, įskaitant: Įvairių algoritmų nuolaidos, Valiutos (viena Smulkusis verslas, 2 ar daugiau Verslas), Sandėlio apskaita, Prekybos katalogas, Integracija su CRM, Parduotuvės valdymo vedlys ir kt.
» ⭐️ sistema yra visiškai paruošta integruoti su 1C. Kadangi 1C-Bitrix yra visiškai suderinamas su 1C: Enterprise, ateityje galėsite gaminti ir palaikyti duomenų mainus tarp savo svetainės ir 1C už minimalias išlaidas. Deja, ši užduotis vis tiek turės įtraukti žiniatinklio kūrėjus. Kiek tai kainuoja ir kiek reikia apskaičiuoti, atsižvelgiant į svetainės funkcionalumą ir paties 1C nustatymus. Susisiekite su mumis – mes padėsime jums atsakyti į šiuos klausimus!
» ⭐️ padidinta svetainės apsauga nuo įsilaužimo. Jei norite sumažinti svetainės įsilaužimo riziką arba esate atsakingas asmuo vyriausybinėje organizacijoje, kuriai ketinate kurti svetainę, 1C-Bitrix bus geras pasirinkimas.
» ⭐️ įmontuotos pažangios interneto rinkodaros priemonės. Brangiausiuose CMS leidimuose 1C-Bitrix: Site Management (Expert ir Business) yra papildomų įrankių, kurie leidžia analizuoti svetainės lankytojų elgesį ir, remiantis tuo, padaryti išvadas, ką reikia pakeisti . svetainę, kad padidėtų svetainės konversija.
» ⭐️ lengvas redagavimas ir turinio pridėjimas iš išorinės svetainės sąsajos. Jei norite ką nors redaguoti, galite tai padaryti tiesiai pirmuose svetainės puslapiuose ir sutaupyti laiko ieškodami reikiamo informacijos bloko serverio dalyje. Visuose populiariausiuose profesionaluose (tai yra, mes neatsižvelgiame į svetainių kūrėjus) taip pat yra TVS, tačiau, mūsų nuomone, ji yra geriau įdiegta 1C-Bitrix TVS.
» ⭐️ kokybiški šablonai ir sprendimai. Kadangi 1C-Bitrix yra mokama turinio valdymo sistema ir programuotojams nėra labai lengva, žiniatinklio kūrėjų įėjimo slenkstis yra padidintas ir ne kas antras žmogus gali lengvai priimti sprendimus. Todėl paruošti sprendimai gaunami daug geriau tiek kodo kokybės, tiek dizaino atžvilgiu nei panašūs sprendimai kitose valdymo sistemose.
» ⭐️ mobiliosios aplikacijos ir jų integravimas į svetainę. Brangiausiems internetinės parduotuvės 1C-Bitrix leidimams, būtent Small Business ir Business, yra 1C-Bitrix: Mobile Application platforma, su kuria galite kurti programas, skirtas iOS ir Android, kurių duomenys yra automatiškai integruota į svetainę. Platforma taip pat yra mokama ir turėsite dar kartą įtraukti kūrėjus į programų kūrimą.
Minusai
Nėra tobulos TVS. Kiekvienas iš jų turi savo privalumų ir trūkumų. Todėl mes stengėmės ne girti ar bausti kiekvieną iš jų, bet atitinkamai pabrėžti privalumus ir trūkumus:
» ⭐️ Sunki sistema. Tai reiškia, kad ši TVS reikalauja daug prieglobos parametrų, o naudojant paprasčiausią (virtualų) prieglobą ji neveiks, nebent, žinoma, turite paprastą 5 puslapių vizitinių kortelių svetainę. Galbūt viena iš to priežasčių yra ta, kad kiekvienas 1C-Bitrix svetainės puslapis yra atskiras PHP failas. Visų geriausių TVS kūrėjai, mokami ar ne, sukuria juos taip, kad būtų išvengta nereikalingų failų atsiradimo, nes jų skaičius tiesiogiai veikia svetainės greitį, ko negalima pasakyti apie 1C-Bitrix. Todėl šios TVS priegloba turėtų būti galingesnė nei, pavyzdžiui, nemokama CMS Joomla! arba WordPress.
» ⭐️ svetainės redagavimo sąsaja nereaguoja. Paprasčiau tariant – 1C -Bitrix patogu redaguoti svetainės elementus neįeinant į administratoriaus skydą, patogu tik iš įrenginių, turinčių didelę ekrano skiriamąją gebą.
» ⭐️ sunku pasirinkti tinkamą leidimą. Didelis šališkumas siekiant rinkodaros ir licencijų platinimo per partnerius lėmė tai, kad paprastam žmogui, kuris neturi nieko bendra su internetu ir ypač svetainių kūrimu, yra labai sunku pasirinkti tinkamą Bitrix Site Management leidimą. Ir nesuklysti. Todėl primygtinai rekomenduojame nuspręsti, kokias užduotis svetainė turės išspręsti, ir susisiekti su mumis, o mes padėsime išsirinkti tinkamą leidimą.
» ⭐️ permoka už programuotojo paslaugas. Jei svetainėje reikia padaryti kažką, ko nėra paruoštuose 1C-Bitrix moduliuose, programuotojas turės parašyti naują sprendimą nuo nulio. Galite pabandyti nuvežti paruoštą į Macrketplace (internetinę 1C-Bitrix plėtinių parduotuvę), tačiau greičiausiai jį reikės perdaryti, be to, turėsite jį nusipirkti. Be to, kadangi 1C-Bitrix kodo rašymas yra sunkesnis, programuotojo lygis turi būti aukštesnis ir atitinkamai darbo valandos kaina bus didesnė.
» ⭐️ sistema yra visiškai apmokėta. Licencijos kaina, priklausomai nuo jos leidimo (modulių rinkinys ir atitinkamai galimybės), svyruoja nuo 100 iki 1000 USD. Be to, jei norite gauti visas reklamos straipsniuose matomas funkcijas, turite: nusipirkti brangiausią licenciją.
» ⭐️ Negalite nusipirkti reikalingos funkcijos atskirai. Kiekviename leidime yra tam tikras blokų skaičius, ir jūs negalite atskirai nusipirkti papildomo bloko iš kito, turite sumokėti už visą licenciją.
» ⭐️ mokamas licencijos atnaujinimas. Kad ateityje galėtumėte atnaujinti 1C-Bitrix sistemą ir jos blokus, turite nusipirkti licencijos atnaujinimą. Jei jų nenusipirksite, svetainė nenustos veikti, tačiau, bent jau saugumo požiūriu, reikia atlikti atnaujinimus. Šiuo metu yra 2 atnaujinimo variantai: lengvatinis (22% licencijos kainos) per 1 mėnesį nuo licencijos galiojimo pabaigos datos ir standartinis (60% licencijos kainos), kurį galite padaryti, jei neturite laiko arba nenorite daryti pirmenybę.
Kokia geriausia TVS?
Manome, kad WordPress yra geriausias TVS svetainių kūrimui pasaulyje. Daugiau nei 35% visų interneto svetainių yra kuriamos su WordPress, ir tam yra rimta priežastis. WordPress turi viską, ko norite tobuloje TVS. Galite išplėsti funkcionalumą beveik bet kokia kriptimi ir tema, kuria galite įsivaizduoti naudodami papildinius (panašius į WordPress programas). WordPress galite valdyti elektroninės prekybos parduotuvę, internetinį forumą ir vizitinių kortelių svetainę. Nėra jokių apribojimų, ką galite padaryti naudodami WordPress.
Dažniausiai užduodami klausimai apie TVS (DUK)
Jei norite daugiau sužinoti apie TVS, mes sudarėme dažniausiai užduodamų klausimų sąrašą.
1, Kuri TVS yra geriausia elektroninei prekybai?
Geriausia elektroninės komercijos TVS yra WordPress su WooCommerce. Nors kitos elektroninės prekybos platformos taip pat yra geros, mes manome, kad WooCommerce yra geriausias pasirinkimas daugumai internetinių parduotuvių savininkų.
2, Kokia TVS yra geriausia kuriant smulkaus verslo svetainę?
WordPress leidžia lengvai sukurti svetainę mažoms ir didelėms įmonėms. Jis turi labai platų temų (dizaino) pasirinkimą ir leidžia naudoti visus įrankius, kurių reikia jūsų verslui plėtoti.
3, Ar galiu naudoti TVS be domeno vardo ar prieglobos?
Visoms svetainėms reikia prieglobos. Kartais tai teikia platforma sukūrusi įmonė (pavyzdžiui, Blogger), o kartais tai yra tai, ką perkate iš nepriklausomo žiniatinklio prieglobos serverio (pavyzdžiui, naudodami WordPress). Jei pasirinksite nemokamą platformą, pvz., Blogger ar Wix, galite naudoti nemokamą jų padomenį, kad sukurtumėte tinklaraštį, pvz., Jūsų vardas.blogspot.com. Tačiau tai neatrodo labai patraukliai, todėl tam tikru momentu beveik neabejotinai norėsite užregistruoti domeno vardą.
4, Ar norint sukurti tinklaraštį reikia TVS?
Taip, tinklaraščių platforma yra TVS rūšis, leidžianti lengvai skelbti turinį. Yra daug įvairių tinklaraščių platformų. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti daugiau apie geriausią TVS.