Internetinių parduotuvių kūrimas WordPress platformoje naudojant specialius el. Prekybos papildinius. Ir nors daugelis mano, kad parduotuvės kūrimas WP platformoje su WooCommerce yra geriausias sprendimas, vis dar yra sėkmingų interneto prekybos papildinių, kurie bus aptarti šiame straipsnyje.
Prieš kurdami internetinę parduotuvę WordPress platformoje, turite suprasti šiuos dalykus.
WordPress sukurta taip, kad diegimo versijos metu ji pateikia daug duomenų bazės užklausų, o tai labai apkrauna prieglobos teikėjo serverį. Todėl pirmiausia pasirinkite internetinės parduotuvės prieglobą su atmintimi scenarijaus vykdymui nuo 256 Mb arba geriau 512 Mb. Antra, savo sistemoje įdiekite vieną iš WordPress talpyklos papildinių. Tai ne tik sumažins serverio apkrovą, bet ir pagreitins parduotuvės darbą, sutrumpins parduotuvės puslapių ir produktų kortelių įkėlimo laiką, nebent pasirinktumėte greita internetinių parduotuvių talpinimui serveri, su nelimituotomis paslaugomis.
Dvi Internetinių parduotuvių kūrimas su WP kūrimo galimybės
Internetinę parduotuvę su WordPress galite sukurti dviem būdais.
1 variantas: internetinėje parduotuvėje naudokite visą WordPress sistemą. Tai yra, parduotuvė sistemoje turėtų būti pagrindinis šaltinis. Šioje versijoje verta įdiegti specialų parduotuvės šabloną, jūsų įdiegtu prekybos papildiniu.
2 variantas: internetinę parduotuvę galima papildyti pagrindiniu tinklaraščiu. Pavyzdžiui, kuriate įmonės tinklaraštį ir sukuriate jame parduotuvę, skirtą pirkiniams. Toks kūrimo būdas dabar yra populiariausias.
Abu variantai yra įmanomi, tačiau viskas priklauso nuo planuojamų pardavimų ir pirmiausia nuo planuojamų apsilankymų. Pagrindinėje internetinėje parduotuvėje pirmenybė teikiama pirmajam variantui. Kaip priedas prie pagrindinio šaltinio – svetainės ar tinklaraščio, tinka antrasis variantas. Pavyzdžiui, jei parduodate tik programinės įrangos produktus. Tokioje prekyboje nereikia didelių išteklių, nereikia realaus pristatymo ir nereikia darbuotojų.
WordPress Internetinių parduotuvių kūrimas su WooCommerce
Internetinių parduotuvių kūrimas su WooCommerce yra populiariausias internetinės parduotuvės kūrimo būdas. Prie jo nuopelnų priskirčiau:
- Pagal numatytuosius nustatymus įtrauktos visos būtinos parduotuvės funkcijos, įskaitant šešis mokėjimo būdus;
- Daug pritaikymų, kurie patenkina vidutinės parduotuvės poreikius;
- Geras administracinės dalies vertimas į lietuvių kalbą;
- Į pagrindinę instaliaciją įtraukta produktų galerija;
- Prekės kortelės dizainas yra optimizuotas parduotuvės reklamai;
- Daug temų iš papildinių pardavėjų;
- WooCommerce papildinys sinchronizuojasi su pagrindiniais WordPress papildiniais.
Atminkite, kad „WooCommerce“ puikiai tinka „WordPress“. Tai galima laikyti populiariausiu internetinės prekybos sistemos papildiniu šioje TVS. Esant pagrindinei parduotuvės interneto konfigūracijai, mokėjimo už prekes formos yra šiek tiek ribotos. Tačiau daugybė „WooCommerce“ mokėjimo papildinių leidžia nustatyti visų rūšių šiuolaikinius ir būtinus mokėjimus.
Jigoshop Internetinių parduotuvių kūrimas
„Jigishop“ yra daugiafunkcis papildinys, skirtas internetinei „WordPress“ parduotuvei sukurti. Tačiau yra nedideli nemokamos versijos administraciniai trūkumai, būtent:
- Nebaigtas skydelio vertimas į LT kalbą. Kelių kalbų išplėtimo paketas kainuoja 45 USD;
- Pagal numatytuosius nustatymus yra nedaug mokėjimo būdų, tik du („PayPal“ ir čekiai). Prie pratęsimo reikia pridėti papildomų mokamų ir nemokamų mokėjimo formų;
- Gamintojo svetainėje siūloma daug parduotuvės plėtinių, bet dauguma jų yra mokami;
- Nėra įmontuotos produktų galerijos;
- Įskiepio privalumai, esant trukdžiams, apima daugiafunkcinę parduotuvės konsolę su gerai peržiūrėta pirkimo statistika, atskirą skirtuką darbui su kuponais ir nuolaidomis, atskirą žiniatinklio optimizavimo nustatymą (glaudinimą ir talpyklos išvalymą);
- Yra nemokamų duomenų perdavimo (eksporto / importo) plėtinių iš visų pagrindinių užsienio interneto prekybos papildinių.
Ir kaip visada, temos gamintojo svetainėje dažniausiai yra mokamos.
WP Shop Internetinių parduotuvių kūrimas
Rusijos internetinė parduotuvė skirta „WordPress“. Atvirai kalbant, papildinys yra gana galingas, tačiau pakankamai sudėtingas. Į diegimo versiją įeina visos pradinės parduotuvės funkcijos, tačiau vėl reikia žinoti, kaip jas suaktyvinti.
- Produkto kortelė yra blyški ir prasta. Pagal numatytuosius nustatymus nėra produktų galerijų.
- Visiems parduotuvės plėtiniams reikia sudėti kodus, nors jie yra nemokami.
- Dauguma naujų plėtinių siūlomi „neapdorota“ forma.
Apskritai parduotuvė nėra bloga, bet reikalauja, kad administratorius žinotų, kaip redaguoti kodus. Nors jei galite jį pritaikyti, jis veikia gerai.
WP eCommerce Internetinių parduotuvių kūrimas
„WP e-commerce Store“ yra vienas seniausių „WordPress“ el. parduotuvių. Įskiepis yra diegiamas standartiniu būdu. Tiesa, po aktyvinimo turite rankiniu būdu įkelti išvaizdos aplankus. Tai atliekama skirtuko „Pristatymas“ papildinių nustatymuose.
- Papildinio administracinės dalies vertimas nėra baigtas;
- Prekių pristatymas parduotuvėje pagal numatytuosius nustatymus yra orientuotas į pašto užsakymą.
- Nemokamų mokėjimo šliuzų pasirinkimas nėra blogas.
- Yra daug papildinių nustatymų. Visiškai įmanoma pastatyti nedidelę parduotuvę.
- Tačiau papildomi papildinio plėtiniai dažniausiai yra mokami. Taigi prekių galerijos kaina yra 45 USD. Pagal numatytuosius nustatymus galerijos nėra, skirtingai nei, pavyzdžiui, „WooCommerce“ papildinys.
- Parduotuvės temos yra mokamos;.
- Kadangi pagrindiniai mokėjimo šliuzai yra importuojami, prekių registravimo forma yra labai didelė ir išsami.
- Naudodami produktų importavimo funkciją galite įkelti savo produktų sąrašą CSV formatu.
Baigdamas norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad internetinės parduotuvės kūrimas naudojant „WordPress“ su WooCommerce yra geriausias pasirinkimas. Kiti papildiniai turi pliusu ir minusų, bet tik jūs galite nuspręsti, kokia bus jūsų internetinė parduotuvė.